To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Zloty - 23-25 VII 2010 - VIII Pomorski Zlot Garbusów&Co. Choczew

J.J. - 2010-05-12, 10:26
Temat postu: 23-25 VII 2010 - VIII Pomorski Zlot Garbusów&Co. Choczew
oldvw.pl napisał/a:
VIII Pomorski Zlot Garbusów &Co. Choczewo 2010

Drodzy Maniacy najpopularniejszego Auta Świata!

Oficjalnie zapraszamy na kolejny, ósmy już Zlot naszych pięknych pojazdów do Choczewa w dniach 23-25 lipca 2010 roku. Mając w pamięci liczne przychylne recenzje ostatniego zlotu nad Morzem Bałtyckim, ponownie chcemy Was przywitać gwarantowaną radosną pogodą. Postanowiliśmy też wzmocnić rozpoznawalność lokalizacji naszego spotkania i odtąd nazywać je Zlotem Pomorskim. Mamy nadzieję, że przyciągnie to również naszych przyjaciół i znajomych z krajów sąsiednich, dla których wraz z rozwojem infrastruktury transportowej Polski otwierają się nowe drogi wiodące do naszego RzymuJ

Obecnie dotarcie na Pomorze jest znacznie łatwiejsze, gdyż z zachodu wiedzie modernizowana droga nr 6, ze wschodu zmodernizowana droga nr 7 oraz rewelacyjna odnoga kaliningradzka nr 22 (d. „berlinka”), z południa już nie byle droga nr 1, ale znaczny kawał Autostrady A1, ale co ważne dla naszego położenia rozwijają się połączenia północne! Mamy obecnie już 3 linie promowe do Trójmiasta, więc goście skandynawscy (także polonijni!) mogą się tutaj znaleźć wsiadając na prom Stena Line w szwedzkiej Karlskronie, płynący do Gdyni, prom Polskiej Żeglugi Bałtyckiej w Sztokholmie, płynący do Gdańska, a wreszcie prom Finnlines z Helsinek do Gdyni! Zapraszamy przybyszów, jak również namawiamy gości z południa do zwiedzania skandynawskich rejonów.

W tym roku już nie brniemy w problemy organizacyjne, lenistwo pozostawiamy na letnią labę, rzucane kłody wykorzystamy na zlocie, a własne troski zakopujemy wraz z toporami wojennymi, aby VIII Pomorski Zlot integrował stare i nowe pokolenia GarboManiaków.

Przybywajcie więc licznie, atrakcje szykują się nie gorsze niż corocznie, a zabawa będzie dostosowana do wielu gustów i guścików, bo Wasze potrzeby, pomysły i uwagi jak zwykle mają najważniejszy wpływ na przebieg zlotu.

Będą więc ambitniejsze koncerty piątkowe, które znów zaczną się odpowiednio później, aby wszyscy zdążyli dojechać, założyć obóz na miejscu, złapać mokry haust w wysuszone wiatrem naszych odrzutowców gardła i wrzucić trochę suchego prowiantu dla energetycznego rozpoczęcia zlotu;)

W sobotę zalecamy dać się obudzić przed południem, bo parada jak zwykle będzie połączona w większe przedsięwzięcie krajoznawczo-rozrywkowe zakończone tradycyjnym startem rajdu. Po powrocie po południu jak zwykle rozrywki oraz wiele atrakcji kulinarnych i muzycznych dostarczy nam coroczny główny sponsor, czyli Gmina Choczewo. O szykowanej niespodziance dowiemy się zapewne niedługo z jej strony internetowej. My zrobimy jeszcze jakieś dodatkowe konkurencje na mini boisku, raczej na piechotę, bo pewnie samochody będzie trzeba grzecznie odstawić i uczcić nasze spotkania;).

Tradycyjnie w niedzielę po wyspaniu ogłosimy wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach i żegnając się zaczniemy myśleć, gdzie teraz robić rewizytę i kiedy znów nadejdzie lipiec;)

Przybywajcie! Szczegółowe informacje będą się sukcesywnie pojawiały pod adresem: www.zlot.choczewo.pl

Klub „OLDVW 3city”

KajteK - 2010-05-12, 18:55

o! warto się zakręcić przy tym i może bardziej niż ja w zeszłym roku :lol:
haski - 2010-05-12, 20:06

bydziem /haski-sztefan/
Kris - 2010-07-08, 00:54

to kto się wybiera? ;>
czy jednak na ten pod Łodzią?


i jak jest z kosztami bo jakoś się nie doszukałem ;-)

haski - 2010-07-08, 09:40

Cennik udziału w zlocie wygląda następująco:

- 30 zł – samochody aircooled VW,

- 35 zł – samochody zastępcze i gościnne.

W cenie otrzymujecie pobyt, możliwość korzystania z obiektów sanitarnych oraz zestaw gadżetów, tj. koszulkę, nalepkę, drobiazgi i ... myślimy nad czymś jeszcze .

[ Dodano: 2010-07-08, 09:42 ]
trzeba wytrwale szukać

J.J. - 2010-07-08, 10:33

ja jade do Choczewa.
Nie ma lepszego czilałtowego zlotu niż ten :)

haski - 2010-07-08, 11:32

popieram przemowe J.J /jestem za/ :lol:
franc - 2010-07-08, 17:48

jade do Choczewa
J.J. - 2010-07-08, 17:51

i prawidłowo :)
iks - 2010-07-13, 22:43

choczewo! ]:->
haski - 2010-07-14, 19:57

o której gdynia wyjazd
Greg - 2010-07-14, 20:20

Ja tez musze tam byc po takiej przerwie.
Kris - 2010-07-16, 13:44

http://www.choczewo2010.krzycki.pl/Start.html

wypełniacie formularz zgłoszeniowy? :D

J.J. - 2010-07-20, 06:53

Kto kiedy rusza?

z ciekawostek;)
pojawi sie fritz;) i czomscy;)
rozpatrywany tez jest przyjazd jamesa z lublina;)

Kris - 2010-07-20, 11:39

w piątek wieczorkiem zapewne :)

tylko pogoda ma być lipa :/

a ktoś odpowie na moje wyżej zadane pytanie?

J.J. - 2010-07-20, 14:21

ja wypełniłem tam kiedyś już dawno :)
emi - 2010-07-20, 16:57

a ja pewnie wypełnię dziś
KajteK - 2010-07-20, 20:16

ja o 17 kończę pracę więc pewnie nie prędzej jak o 18 będę ruszał... a formularza wypełniać nie będę :-P
haski - 2010-07-21, 21:55

ja byda rano w piątek a druk 2 miechy temu
Greg - 2010-07-21, 22:04

Ja moze w piatek wieczorem lub sobota rano.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group