To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Rozmówki Trabantowe - Trabantem do ...

J.J. - 2010-05-10, 11:36
Temat postu: Trabantem do ...
Zakładam temat ponieważ coraz częściej się zdarza, że ktoś chce jechać Trabantem Trabantką gdzieś :)

Tutaj będą mogli pisać ludzie, którzy właśnie mają na coś takiego ochotę, albo jakiś kontakt do owych osób.


Więc dziś dostałem info :)


Cytat:

UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Witam, jestem Marcin, znalazłem Twój kontakt gg na stronie Trabant Trójmiasto, mam zapytanie, mama nadzieje że możesz pomóc:) poszukuję Trabanta który mógłby 31 lipca [xxxxx] zawieźć mnie i moja żonę (przyszłą ;) ) do ślubu, Trabant najlepiej nie oklejony, żółty, niebieski, czerwony , zielony lub w kolorze oryginalnym trabantowskim, wszystko jedno w sumie, jeśli Ty albo ktoś z Twoich znajomych miałby możliwość wypozyczyć Trabanta na dosłownie 1 do 2 godzin 31 lipca od godziny [xxxxx] to będę bardzo wdzieczny za kontakt . Pozdrawiam serdecznie. Marcin.


GG Marcina:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

billbo-luke - 2010-05-10, 16:20

I ja dostałem wiadomość, podeślę mu link do tego tematu:)
dejmien - 2010-05-10, 17:31

chyba wszyscy dostali :-P
eMTi - 2010-05-23, 14:03

no ja cos tez dostałem :P
szefo123456 - 2010-05-23, 20:05

Wiec tak jest kilka takich miejsc ale ja mam taki pomysł może jakieś :

"Wakacje Trabantowe"

Coś w stylu jakiś jakiś biwak np. 7 dni ogniska namioty, procenty itp ?

Np. nad morzem Wy macie nie daleko ja też bym się doczłapał :P

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group