To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Garażowo Trabantowo - rozrusznik

Citoz - 2007-06-05, 09:49
Temat postu: rozrusznik
dziwna sprawa :( Po przekreceniu kluczyka rozrusznik kreci, ale jakby szybciej i bardziej gwizdzac. Silnik nie odpala za chiny ludowe, wydaje mi sie ze sie nie obraca. Ale jak wrzuce na bieg i zakrece to Trab "jedzie" na prad, o co chodzi? :(
Golab - 2007-06-05, 13:03

a czy na pych odpala ??
Maniek - 2007-06-05, 16:49

Czyzby urwał sie pasek rozrzadu i tłoki lataja??jak to sie stało??
Citoz - 2007-06-08, 11:04
Temat postu: Re: rozrusznik
Citoz napisał/a:
dziwna sprawa :( Po przekreceniu kluczyka rozrusznik kreci, ale jakby szybciej i bardziej gwizdzac. Silnik nie odpala za chiny ludowe, wydaje mi sie ze sie nie obraca. Ale jak wrzuce na bieg i zakrece to Trab "jedzie" na prad, o co chodzi? :(


Co ciekawsze po wykreceniu swiec silnik kreci jak glupi. Po wkreceniu chociazby jednej - rozrusznik wyje a silnik stoi...

na pych odpala.

Maniek - 2007-06-08, 13:32

Kurde cos sie pogubłęm i nie rozumiem:(
KajteK - 2007-06-08, 14:20

a moze poprostu pasek masz luźny i wkręcona świeca powoduje wzrost ciśnienia przez co silnik łapie opory i ślizga sie na pasku .... choć z drugiej strony to troche bez sensu bo przeciez to nie pasek napedza silnik tylko odwrotnie :-/ a moze to jednak to co mi pisales na GG czyli coś z wieńcem ... :-/ nie mam pojecia :-(
Kris - 2007-06-08, 14:59

czyzby rozrusznik nie mial takiej mocy zeby sprezyc mieszanke?

wez od kogos rozrusznik pozycz ;)

KajteK - 2007-06-08, 15:07

własnie ... moze zębatka w bendixie jest wyrobiona ... albo ta na wieńcu ... :-/
Citoz - 2007-06-11, 10:01

KajteK napisał/a:
własnie ... moze zębatka w bendixie jest wyrobiona ... albo ta na wieńcu ... :-/


Tak, wieniec sie skopal, juz wymienilem, dzieki ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group