Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[1.1] clean look
Autor Wiadomo¶æ
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-02, 22:58   

Jak w temacie. Jakie¶ ciekawe pomys³y na posprz±tanie tego bajzlu pod mask± za wyj±tkiem peszeli? To nie maj± byæ fajerwerki z chromem i malowaniem lub chromowaniem ca³ego silnika tylko trochê estetyki i przejrzysto¶ci pod mask±? Mo¿e kto¶ wrzuci swoje fotki?
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 00:53   

Ja bym Ci proponowa³ zrobiæ CL takiego z prawdziwego zdarzenia, masz do wywiercenia 5 otworków, to jak?
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 13:51   

za³ó¿ os³onê plastikow± z Passata z napisem TDI :P
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 14:08   

No Dymatorek chyba nic innego mi nie zostanie jak pochowanie wszystkiego w b³otnikach i za podszybiem. Ale co z reszt± tego bajzlu. Sk±d wyprowadziæ wi±zkê na silnik ¿eby to cha³owato nie wygl±da³o? No i gdzie mo¿na kupiæ kable wn na metry z okuciami?
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 14:09   

A jakie¶ fotki to nie ³aska?
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 14:23   

Sorki Domator ale wtopi³em z twoim nickiem. Ale siê bêdzie ciê¿ko przestawiæ ;D Ptak t± os³onê to chyba zamiast maski ;D
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-04, 09:26   

Proponujê obejrzeæ silnik kolegi Kamil-ON :

link do galerii
Pozdrawiam (oby Kamil mia³ wiêcej czasu na zloty.. :) )
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-04, 09:31   

zapomnia³em dodaæ opis:
cewka zap³onowa umieszczona jest na silniku,
zbiornik wyrównawczy p³ynu ch³odz±cego umieszczony jest w nadkolu po zewnêtrznej stronie,
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-04, 14:35   

No bardzo ³adnie i eleganckie to minimalistyczne wykonanie. O tych zbiornikach nie pomy¶la³em ale z tym bêdê mia³ ma³y problem bo przedni trójk±t wzmocnienia id±cy do kielicha kolumny bêdzie trochê przeszkadza³ ale za to mêki worek od du¿ego fiata na p³yn siê zmie¶ci! O tej cewce nie pomy¶la³em nawet ¿eby daæ j± na silnik. Przyda³y by siê bardziej szczegó³owe fotki.
 
 
Jakub K.
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-05, 17:19   

temat umar³ ? sam jestem ciekaw co i gdzie on to upcha³ :D

PozDDRawiam
 
 
Bross
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-06, 19:32   

To jest prawdziwy CL :D



na powa¿nie to kable w nadkola, modu³ i sterowanie ni¿ej - bli¿ej ch³odnicy, akku do baga¿nika lub pod siedzenie (zal od akku), cewke zap³onow± - mo¿na na grila wmontowaæ :D
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-06, 20:28   

To¿ to taki "klin" mia³em na my¶li, ja u siebie nie zrobi³em czego bardzo ¿a³ujê. Apropo akumulatora w baga¿niku, nie jest to nazbyt niebezpieczne w razie ew. zwarcia w instalacji? Czy zrobi³e¶ jaki¶ myk który zapobiega nagrzewaniu siê plusowego przewodu id±cego do prze³±cznika ¶wiate³ i do skrzynki bezpiecznikowej??


PS. Zostawi³em ci Bross'u wiadomo¶æ na PW.
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-06, 20:49   

Czy zrobi³e¶ jaki¶ myk który zapobiega nagrzewaniu siê plusowego przewodu id±cego do prze³±cznika ¶wiate³ i do skrzynki bezpiecznikowej??

zastosowa³ przeka¼nik. To bardzo pomaga
 
 
Jakub K.
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-06, 21:09   

Nie wiem jak to siê ma do normalnych przepisów ruchu drogowego (mowa o akumulatorze).
Z tego co wiem, regulamin przyk³adowo KJS zabrania przenoszenia akumulatora w inne miejsce, ni¿ jest to robione seryjnie. Mo¿na zrobiæ taki myk, je¶li jest to w odpowiedniej zabudowie w komorze baga¿nika, tak jak jest to np. stosowane w alfie bodaj¿e 156. Wiem, ¿e mercedesy "A" klasy maj± pod fotelem. Przerabia³ kto¶ ten temat ju¿ ? Mia³ kto¶ jakie¶ problemy z badaniem technicznym przy w³a¶nie takim umiejscowieniem aku ?

PozDDRawiam.
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-06, 22:28   

Który¶ merc nie wiem co ale co¶ ala okular kombi mia³ aku pod tyln± kanap±. A cenie sobie posiadanie baga¿nika i prêdzej przeniós³ bym butle z gazem do komory silnika ni¿ odwrotnie ;D A najpro¶ciej pogadaæ z kolesiem ze stacji diagnostycznej.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13