Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[1.1] Trampek nie chce odpaliæ.
Autor Wiadomo¶æ
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 01:19   

Witam
.... wystarczylo przlutowac by pêk³ sobie pozniej ale juz gdzie indziej

... bo to s± nadszarpniête zêbem czasu, skrusza³e przewody. Warto zrobiæ now± wi±zkê (zaledwie trzy przewody) i wystarczy na kolejne 10-lecia.
Pozdrawiam.
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 14:16   

Ciekawe ja u siebie tego nie rusza³em i nawet mi styki nie za¶niedzia³y a niczym ich nie zabezpiecza³em.
 
 
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 21:08   

To zale¿y od wielu czynników. Jak trzymasz samochód w ciep³ym gara¿u i je¼dzisz tylko w s³oneczn± such± pogodê to kiedy ma co¶ zawilgotnieæ lub za¶niedzieæ? :)
 
 
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 22:41   

na mam takiego na podwurku i pali na dotyk mimo metrowego ¶niegu, niewiem sk±d wy macie takie problemy i teorie. :D:D:D
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 23:22   

Damian o takich luksusach jak by choæ stanie pod wiat± na zimê to trabik i ja mo¿emy tylko pomarzyæ. Stojan a ty nie "cwaniakuj" bo jak ciê usterki dopadn± to siê posypie, obym siê myli³ ale co ma siê popsuæ to na pewno siê popsuje ;D
 
 
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-26, 07:45   

je¿d¿e trabem juz bardzo d³ugo i jeszcze nigdy tutaj tematy nie za³o¿y³em poszukaj w historii. wiec s³abi± mnie tak dziwne teorie. wiesz wola³bym zeby¶ mi nie pomaga³ je¶li masz mi pisac takie g³upoty. :P
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-26, 10:40   

STOJAN:
Sam piszesz g³upoty!
Mo¿e piszesz, aby pisaæ! mo¿e nawet nie wiesz jak wygl±da modu³ zap³onowy w T1.1?
Wyjmij wtyczkê parê razy, a za jaki¶ czas bêdziesz wiedzia³ co to ¶nied¼ na stykach.
Po takich wypowiedziach widzê, ze nie warto dawaæ rad, skoro i tak wiêkszo¶æ wie lepiej. Chyba bêdzie to moja ostatnia wypowied¼ na tym forum.
Na koniec dodam, ¿e w³a¶ciwie zdiagnozowa³em opisywan± wcze¶niej usterkê!!!
Pozdrawiam.
JaJer - jeden z pierwszych za³o¿ycieli klubu.
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-26, 14:55   

Z panem powy¿ej lepiej siê w dyskusjê nie wdawaæ bo i tak ma racje a jak nie to i tak wyjdzie ¿e ma i wiem to z autopsji! :D Jajer ty mi tu takich bezeceñstw nie wypisuje bo co zrobi± ludzie którzy wiedz± ¿e lepiej pos³uchaæ tych bardziej do¶wiadczonych bo szybciej i sprawniej i bez nerwów nie wspominaj±c o kosztach. A ja i tak twierdzê ¿e jak co¶ mo¿e siê popsuæ to na pewno siê popsuje a elektryka w samochodach wieczna nie jest nigdy.
 
 
Jakub K.
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-26, 17:17   

Panowie, bez spinek proszê.
Problem rozwi±zany, wiêc nie ma co siê spinaæ o to, kto i jak u¿ywa swojego trabanta :)
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 11:37   

Zauwa¿yli¶cie ¿e wiêkszo¶æ problemów technicznych dotyczy 1.1? :D
 
 
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 16:34   

Jak siê nie dba to tak jest ;P Jako¶ ani 601 ani 1.1 mi problemów (odpukac) nie sprawiaj± :)
 
 
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 19:33   

Poza tym, spora liczba u¿ytkowników 1.1 poza zlotami je¼dzi nimi równie¿ na codzieñ, a to przebiegi rzêdu 10-20 tys rocznie.
 
 
Jakub K.
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 22:49   

Poza tym, spora liczba u¿ytkowników 1.1 poza zlotami je¼dzi nimi równie¿ na codzieñ, a to przebiegi rzêdu 10-20 tys rocznie.

Zgadzam siê, u mnie w mie¶cie jest 3 albo i 4 takie trampki, które s± w³a¶nie w 1.1 i non stop na mie¶cie je widuje : )
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 12:01   

Ja 601 naklepa³em w pó³ roku 15kkm z tego 60% w zime, po³owê z tego po b. kiepskich drogach... ma³o? A gazu nie mam :)
Przez ten czas pêk³o tylko mocowanie wahacza i wahacz.
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 14:58   

maxxx TYLKO??? :D No to ja je¼dzi³em bez awaryjnie w porównaniu do ciebie bo mia³em incydent z rozrusznikiem i pad³ alternator a i mam gazie heheheh ale ¶miga³em tylko oko³o 7ty¶. km i te¿ sporo zim±.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12