Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[1.1] pomocy, kierunki, awaryjne - przerywacz?
Autor Wiadomo¶æ
Luke
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-28, 13:18   

¯aróweczki wszystkie sprawne by³y. Przerywacz z Allegro jednak nic nie da³. Okaza³o siê te¿ ¿e oryginalny by³ sprawny. Poprzedni w³a¶ciciel co¶ nakombinowa³ z elektryk±, wiêc nie powiem dok³adnie co by³o nie tak. Teraz ju¿ jest ok, trafi³em na kogo¶ kto mi pomóg³ i znów mrugam w lewo, w prawo i w lewo i w prawo jednocze¶nie ;)
Jedynie klakson nie dzia³a ale mogê bez tego ¿yæ :D
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-28, 13:24   

Luke ty mo¿esz ale kole¶ na przegl±dzie nie da Ci piecz±tki.
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-30, 13:08   

Ta a sprawdza³ Ci kto¶ kiedy¶ klakson? Albo szczelno¶æ instalacji? Ustawienia lamp i sk³adu spalin nie wspominaj±c?
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-31, 02:04   

Mam normalnego diagnostê i w starym malcu sprawdza³ wszystko w³±cznie z wyciekami oleju no i nie wierzy³ ¿e silnik po kapitalnym i zrobi³ test na s±dzie i wysz³o ¿e ojciec ustawia silnik na ga¼niku na s³uch idealni. ehheehhe ale siê wtedy kolo zdziwi³, w polówce sprawdza³ instalacje i siê doczepi³ do mocowani rurki pod podwoziem a tego nie widzia³em a fuszera jakich ma³o, rok pó¼niej jak mu powiedzia³em ¿e sam robi³em poprawki ca³ej instalacji to nie uwierzy³. Co do ¶wiate³ to zawsze mi poprawi, bez klaksonu to nawet ja sam nie je¿d¿ê i nawet wycieraczki i spryskiwacze sprawdza tyle o ile ale sumienny go¶æ. Ostatnio zwróci³ uwagê ¿e troszkê za bardzo wspawywa³em wahacze (¿e za du¿a modyfikacja) ale wie jak robiê swoje samochody i podbi³ bez gadania. Ciekawe co powie na zawieszenie pneumatyczne bez homologacji?
 
 
TrabiVR6
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-31, 09:42   

Powie "To nie przejdzie" i zabierze dowód :P
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-31, 14:11   

s±dzie a nawet na SONDZIE... sondzie bo SONDA. A nie s±da.
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-01, 01:42   

Bartek a ty nie jeste¶ polonista przypadkiem? Przestañ mnie ¶cigaæ bo wy³±czê w ogóle kontrole b³êdów.
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-02, 14:19   

Ale ja my¶la³em ¿e cie do s±du z tym ga¼nikiem zaprowadzi³ :D I Anna Maria Weso³owska sprawdza³a buehehehe
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-02, 16:45   

@XXL24H: Nie jestem polonist± tylko coraz bardziej sfrustrowanym elektrykiem... Sam czasem robiê b³êdy. Ale nie w ka¿dym po¶cie po kilka... A ¿e efekt upominania jest, widaæ po tym, ¿e przesta³e¶ nadu¿ywaæ wykrzyknika :) W ogóle kto¶ tutaj powinien tie ewidentne b³êdy zaznaczaæ na czerwono. Taki apel do naczalstwa :)
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-02, 16:50   

Aha aha. Zauwa¿y³em, ¿e w okresach kiedy czytam wiêcej ksi±¿ek robiê mniej b³êdów ni¿ kiedy zaniedbuje czytelnictwo. Taka moja rada dla Ciebie XXL24H: Jedna ksi±¿ka miesiêcznie i zobaczysz efekt. I Ci którzy mnie znaj± wiedz±, ¿e nie jest to z³o¶liwo¶æ. Tak na zakoñczenie OT
 
 
Luke
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-05, 10:35   

To nie¼le Ciê tam maglowa³ XXL24H, jednak to chyba by³a lekka przesada. Podobno nadgorliwo¶æ gorsza od faszyzmu :]
Klakson ju¿ dzia³a nie zauwa¿y³em kabelka, który siê odczepi³ i schowa³ by go widaæ nie by³o :P

A by³ kiedy¶ w tym Trabancie alarm i ostatnio za³±cza³ mi siê jak wrzuca³em wsteczny, by³a by to nowa przypad³o¶æ ale go od³±czy³em na dobre. Po co mi syrena cofania, wyj±ca na pó³ osiedla :P
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-05, 13:33   

Dla mnie normalka a po za tym wiem co z samochodem jest nie tak a w podwoziu to raczej nikt nie siedzi ;D A co do tej syreny to nie od³±czaj bêdzie przeganiaæ ci pieszych (p..... ¶w. krowy).
 
 
Ydtski1
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 17:34   

Hej,


mi sie sta³o podobnie: po wymianie w³±cznika ¶wiate³ przesta³y dzia³aæ kierunki, wycieraczki, ogrzewanie. Dzia³aj± tylko ¶wiat³a, awaryjne, klakson i... podgrzewanie tylnej szyby - i z elektryki nic wiêcej. Po jakim¶ czasie od odpalenia w³±cza siê kontrolka ³adowania (ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu ga¶nie - wiêc to jaki¶ fake)


¯aden bezpiecznik nie wyskoczy³.

Pomo¿ecie?
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 18:46   

Kierunkowskazy, wycieraczki i ogrzewanie s± na jednym bezpieczniku, tak¿e diagnoza jest prosta, brak +12 na tej linii, nie powiem Ci który to bezpiecznik bo na schematach na CT jest obrzygany szwabski be³kot a schematy napisane w ludzkim dla mnie jêzyku czyli po polsku szukam ju¿ od miesi±ca. Widzê ¿e muszê wzi±æ sprawê w swoje rêce i zrobiæ porz±dne skany Rawskiego od A do Z w formacie PDF.
 
 
Ydtski1
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 19:06   

otó¿
- ja te¿ szukam w³a¶nie w necie tych pod³ych schematów po polsku... i nie znajdujê. Wzi±³em siê nawet za t³umaczenie niemieckiej wersji, ale za s³aby jestem w mowie teutoñskiej
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 12