Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[601] pali B. du¿o
Autor Wiadomo¶æ
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-15, 22:45   

Sory ¿e 3 posty pod rz±d ale magik u mnie nie ma ¿adnych cyferek pod ko³em zamachowym jest tylko jaka¶ dziesi±tka w kó³ku i tyle,jednak znalaz³em strone gdzie wpisuje sie nr silnika i jest podana data wyprodukowania karteru,wychodzi na to ¿e mam karter z 66 roku,mówie karter bo zap³on jest elektronik wiêc nie wiadomo co z reszt±
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-16, 00:37   

No igraszek, nikt nie mówi³ ¿e bêdzie ³atwo, ale jak zrobisz na cacy to trampek bêdzie ci wdziêczny. Jeste¶ "szczê¶liwym" posiadaczem a za lat (za³ó¿my) 10 bêdzie czym siê chwaliæ. Ja mam polówkê, zanim siê doczekam owacji na stoj±co podejrzewam ¿e jeszcze raz remont przeprowadzê. Doprowad¼ to do ³adu i bêdzie furmanka jak znalaz³ ;] Je¿eli to jest twoje pierwsze podej¶cie w sk³adaniu silnika to za drugim razem ³ykniesz ten etap bez wiêkszego problemu, i tu jest w³a¶nie plus takich robót, nabierasz do¶wiadczenia w temacie i tu bêdziesz kozak, bo ja np. nie mam zielonego pojêcia o silnikach dwusuwowych ;]
Magik jaki jest taki jest ale jak dobrze bêdziesz rozmawia³ to opisze ci wszystko z najmniejszymi szczegó³ami ;]
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-16, 01:35   

Igraszek po za tym mo¿esz poczytaæ posty z wypowiedziami wy¿ej wymienionego speca Magika i Kuchara. By³a jaka¶ ca³a debata na temat 2T poszukaj na forum i to chyba niedawno.
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-16, 11:25   

A i jeszcze chcia³em sie zapytaæ,czy regenerowany wal z motirexu mo¿na zaadoptowaæ do mojego karteru ? z 66 roku,czyta³em ¿e nowy wa³ stary karter i to pasuje.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-18, 20:32   

je¶li jeste¶ pewien rocznika to najlepiej wa³ ju¿ na igie³kach ale starego typu. Najlepiej to oddaæ swój wa³ do regeneracji ni¿ braæ na tzw "wymianê" ale ten w³asny te¿ trzeba oceniæ jaki jest czy np z rocznika i czy siê nadaje i czy np nie by³ ju¿ regenerowany. Powiniene¶ te¿ oceniæ stan karterów od tego trzeba zacz±æ, g³ównie miejsca pracy stawide³. Jak siê oka¿e ¿e to wszystko jest ju¿ przetyrane to lepiej bêdzie znale¼æ inny silnik
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-18, 22:09   

Magik a ty w jaki sposób oceniasz stan danej czê¶ci? Ty jako weteran byæ mo¿e potrafisz rzuciæ fachowym okiem i odró¿nisz regenerowany od nieregenerowanego, zar¿niêty od niezar¿niêtego, przewinê³o ci ju¿ pewnie mnóstwo wa³ów, karterów i innych pierdó³ przez rêce, to jakie s± realne szanse ¿e igraszek sobie poradzi w ocenie stanu?
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 15:14   

Witam kupi³em sobie ga¼nik za 12 z³ i jak wychodzi nie ma luzu (jak cos to pisaæ na priv to podam E mail go¶cia, ma wiêcej ga¼ników wszystkie po 12zl) I teraz mam do was pytanie gdzie kupiæ takie ³o¿yska zew. wa³u i jakiego typu ma byæ ten ¶ci±gacz? pozDDR
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 15:19   

Pewnie od Wojtka z Pabianic? og³oszenie wisi na gie³dzie
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-30, 13:51   

Tak ten ga¼nik jest od niego.Przepraszam,¿e odpisuje z takim opó¼nieniem ale mam ferie i siedze non stop w gara¿u.Ile u was kosztowa³y szlify cylindrów (oczywi¶cie 2T)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-30, 20:21   

sto z³otych w stolicy
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-30, 22:27   

hmm trochê du¿o jak na moje fundusze,zobacze w Kielcach mo¿e tam kto¶ robi i ciekawe jakie s± ceny,A wracaj±c do traba oczy¶ci³em jaskó³kê :P niestety z prawej strony jest kilka dziur ale to sie da zrobiæ,macie jakie¶ pomys³y jak "postawiæ" trampka na boku ?
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-30, 22:42   

3 ros³ych byków i trabik le¿y na boku, jak nie ma silnika to ja bym pod³o¿y³ kilka opon.
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-02, 17:52   

Mam problem z odkrêceniem piasty,¶ruba jest zapieczona na amen, co mam z tym zrobiæ ?
Pozdrawiam
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-02, 19:12   

du¿a dzwignia i kto¶ wciskaj±cy peda³ hamulca plus penetratory typu wd40 lub ropa. Mo¿na uderzyæ przez podbijak po nakrêtce wokó³ ciê¿kim m³otkiem. Powinna siê odkleiæ
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-03, 11:06   

Ok dziêki za pomoc,zamówi³em prawdopodobnie ddr-owskie t³oki za 38z³, teraz trzeba skontaktowaæ siê ze szlifierzem.Jak bêdê co¶ potrzebowaæ to napiszê.Pozdrawiam
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 7