Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[601] pali B. du¿o
Autor Wiadomo¶æ
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-16, 19:19   

P³ywaki s± sprawne zamykaj± zaworki wiêc to raczej nie ich wina , a wtedy la³o by siê z ga¿nika a pisa³em,¿e niema plam na pod³o¿u wiêc to nie to :/
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-17, 17:14   

Obstawiam na zap³on je¶li uda sie go uruchomiæ tak by równo smiga³ to bêdê ustawia³
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-17, 17:15   

poprawka Je¶li silnik uda siê uruchomiæ
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-17, 22:35   

wiesz co Kuzyn ja pamiêtam jak chech³a³es swoje czypiñæczy w czechach, ja dziêkujê za taki zap³on :) b³êdnik jest odpowiedzialny za orientacjê w przestrzeni m.in :)
Wolê ustawiæ na zegar i mieæ pewno¶æ ¿e zawsze zaskoczy od dotkniêcia.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-17, 23:05   

To ty by³e¶ w Czechach? Gdzie siê kamuflowa³e¶? :D
Chech³anie jest z innego powodu.
Co ma b³êdnik i ustawienie siê przodem do samochodu je¶li pierwszy cylinder to "ten przy skrzyni biegów"?
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-18, 20:20   

oj chyba Ci ten dym w namiocie zaszkodzi³ :)
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-26, 18:29   

Mam jeszcze jedno pytanie czy taki luz t³oka jest dopuszczalny w trabancie ? http://www.youtube.com/watch?v=WidP90Kt1lg co prawda u mnie jest ciut mniejszy.
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-26, 19:07   

..., a nie lepiej rozebraæ, pomierzyæ i wtedy bêdzie wiadomo czy luz jest dopuszczalny?
Na podstawie filmiku nie potrafiê okre¶liæ jaki tam jest luz, ale ³adnie dzwiêczy.
Jeszcze mam pytanie:

Co lub ile to jest [ciut]?
Nigdzie nie mogê znale¼æ takiej jednostki.

Pozdrawiam.

PS
Mo¿na zastosowaæ t³oki od rometa, to konkretny by³by LUZ namacalny i widzialny, nawet lepiej brzmi±cy ni¿ ten z filmiku :)
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-26, 20:20   

Wiedz ¿e nie chcia³em grzebaæ w silniku.A mam takie same luzy i nie wiem czy kupiæ ga¼nik czy raczej szlif cylindrów lub zakupienie innego silnika.
 
 
WeT(macq)
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-26, 23:40   

Igraszek, luz zespo³u t³ok-cylinder zmierzysz po ¶ci±gniêciu g³owic. Gdy nie masz szczelinomierza (lub dok³adniej- mikrometru), to mo¿esz próbowaæ ruszaæ palcem wskazuj±cym t³okiem na boki. Je¿eli s³yszysz przy tym charakterystyczne "stuku-puku", to b±d¼ pewien, ¿e luzy s± nadmierne.
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-27, 02:56   

luz zespo³u t³ok-cylinder zmierzysz po ¶ci±gniêciu g³owic.

... nie do koñca bêdzie to prawid³owy pomiar!
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-27, 09:25   

Jedno jest tym czasem pewne. Ten luz na filmie jest zbyt du¿y. S±dzê ¿e kto¶ nieodpowiedni t³ok w³o¿y³ do wyszlifowanego na wiêksz± ¶rednicê cylindra.
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-27, 18:30   

Wiêc tak przy ruszaniu palcem na boki s³ychaæ stuku puku.Dodam,¿e próg na gorze cylindra jest mocno odczuwalny
 
 
WeT(macq)
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-27, 20:30   

.. nie do koñca bêdzie to prawid³owy pomiar! Tak wiem, ale chyba lepiej ¿eby kolega igraszek nie ¶ci±ga³ cylindrów... choæ w zasadzie teraz to wszystko jedno, bo ju¿ wie, ¿e musi jednak silnik rozebraæ
 
 
igraszek05
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-27, 20:36   

Wiêc co waszym zdaniem mam sprawdziæ ? sr.t³oka i cylindra , luzy na korbowodzie,pier¶cionki i co jeszcze? A i mam okazje kupic ga¼nik 28hb4 za 40 z³,mam zapytaæ go¶cia o luzy na przepustnicy?.Czy waszym zdaniem powinienem teraz ga¼nik kupywaæ ?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytañ do SQL: 13