Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[1,1] Amortyzatory tyÂł
Autor Wiadomość
WyCleF
Gość
Wysłany: 2004-03-11, 20:16   

Witam!Kupilem amory od poloneza trucka,skrocilem dolne mocowanie ,przyspawalem pierscien.Szukalem,ale nie znalazlem informacji nt montazu kielicha trzymajacego sprezyne.Mam problem z zalozeniem go,poniewaz amor jest szerszy.Jak go zakladacie?Mozna zdjac gore amora ,jesli tak to jak?wiem,wiem bylo to juz,pewnie ktos napisze,ale jak moze to niech mi pomoze znalezc bo ja nie moglem.dzieki za pomoc
 
 
CaShu
Gość
Wysłany: 2004-03-11, 23:38   

jesli chodzi o kielich trzymajacy sprezyne z dolu, to trzeba go zalozyc przed spawaniem :)

Najpierw skracasz dolne mocowanie, przewiercasz je, wkladasz mocowanie z oryginalnego trabantowskiego amorka, spawasz blaszke grubosci 1,5 mm na amorka i wszystko sie ladnie trzyma, jesli zrobiles inaczej to chyba jedynym wyjsciem jest zeszlifowanie tego co naspawales i zrobienie tego jeszcze raz.

Pozdrawiam
Lukasz
 
 
jasQ
Gość
Wysłany: 2004-03-11, 23:42   

http://www.cartoontrabant.pl/inne/tuning.php
 
 
StanisÂław Kudyba
Gość
Wysłany: 2004-06-20, 13:02   

Witajcie kimkolwiek jesteÂście A na przykÂład amory od trabiego z roku 88 ? DaÂłoby radĂŞ wsadziĂŚ do polĂłwki? W moim polo rozlazÂł siĂŞ amorek a mam 601 na czĂŞÂści MoÂżna z tym kombinowaĂŚ czy to raczej nie ma sensu? Z gĂłry dziĂŞki
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-20, 17:25   

To jest to samo.
 
 
StanisÂław Kudyba
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 17:52   

GrzegorzuB DziĂŞki Ci JesteÂś wielki! WiĂŞcej takich ludzi wPolsce a bĂŞdzie nam siĂŞÂżyÂło jak w bajce Jeszcze raz dziĂŞki
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 23:11   

Pod warunkiem ze oba Traby sa limuzynami lub uniwersal, bo amortyzatory do tych wersji roznila wysokosc pierscienia, o ktory opiera sie dolna "miseczka" pod sprezyne.
 
 
StanisÂław Kudyba
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 20:56   

Tak oba to limuzyny Pewnie Âże wolaÂłbym mieĂŚ kombi ale na razie jestem na dorobku i kasuni mniumo Ale moÂże kiedyÂś...Jeszcze raz szczere dziĂŞki za poradĂŞ Niech Âżyje KrakĂłw
 
 
Kuba Depa
Gość
Wysłany: 2006-03-19, 21:08   

podepne sie do tematu. Co sadzicie o tych amortyzatorach?

jesli ktos je ma zalozone, lub zna ta firme to prosze o opinie. I jeszcze jedno pytanie: Czy po zalpzeniu tych amortyzatorow bedzie mozna zalozyc sprezyne od trabanta combi gory dziekuje za odpowiedzi
 
 
picia353
Gość
Wysłany: 2006-03-20, 01:00   

tak sÂą ok
mozesz braĂŚ
 
 
bipi78
Gość
Wysłany: 2006-03-20, 11:08   

a ja podepnê sie do tematu , juz kiedys pyta³em na forum ale nie uzyska³em odpowiedzi , chodzi mi o wymiar tulei na amortyzatorach tylnych do 1,1 ,te górne ,chodzi g³ównie o wysokoœc tej tulei bo resztê wymiaru mozna juz zdj¹Ì z gumy, bardzo wa¿ne jest to dla mnie ,



gorÂąca proÂśba : jak pojawi siĂŞ ten wymiar to moÂże admin wrzuci to do dziaÂłu tuning
 
 
pontifex123
Gość
Wysłany: 2006-03-20, 20:58   

Witam, podepne sie pod temat by nie rozpoczynaĂŚ nowego..
Czy wie ktoÂś gdzie moÂżna kupiĂŚ nowe amortyzatory do trbanta 601?? Chodzi mi albo o sklepy w okolicy krakowa albo jakieÂś internetowe...
Pozdrawiam
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2006-03-20, 21:40   

http://krakow.cartoontrabant.pl/aso.html

a o kupowaniu w internecie to jest nawet w tym temacie...
 
 
Kuba Depa
Gość
Wysłany: 2006-03-22, 10:16   

witam, bede robil remont zawieszenia tylniego (nowe kielichy, amortyzatory i jakies lepsze sprezyny od tych co mam;-))Chcialem odrazu powymieniac te gumy co sa w wahaczu w wchodza do kielichatylko nie wiem jak sie to fachowo nazywa. Na stronie motirexu znalazlem takie pozycje:
Poduszka gum amort tyÂł + tul plast stoÂżkowa 21,47 zÂł
Poduszka gumowa wahacza tyÂł - rzem 6,71 zÂł
Gumowa zaÂślepka wahacza tyÂł 5,37 zÂł
Poduszka gumowa stabilizatora Âśrodk. 10,74 zÂł
Ktore gumy mam wymnienic zaby miec spokoj z tylnim zawieszeniem i nie rozbierac wszystkiego za 3 miesiace;-)? Czy jestem je wstanie wymienic sam, bez uzywania jakis specjalnych urzadzen? Z gory dzieki za odpowiedzi.
PozDDRawiam
 
 
Z10m3k
Gość
Wysłany: 2006-03-22, 11:14   

Poduszka gum amort tyÂł + tul plast stoÂżkowa 21,47 zÂł
Poduszka gumowa wahacza tyÂł - rzem 6,71 zÂł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14