Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy Trabant 1.1 ma regulacjê kierownicy?
Autor Wiadomo¶æ
Simborek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 21:15   

Jak w temacie - prznajmniej w pionie? :)

Po raz pierwszy na forum i serdecznie pozdrawiaj±cy,
Simborek :)
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 21:18   

Witamy na forum. Masz trabika?


Hmmm no jak by wsadziæ ³om w kó³ko kierownicy to mo¿e by siê co¶ tam odgiê³a ;D A tak na powa¿nie to NIE!!! ¯adnej regulacji!
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 21:37   

Regulacji kierownicy niestety nie ma, ma za to elektrycznie sterowane lusterka oraz podgrzewane skórzane fotele xD W wersji Pro by³y jeszcze montowane komputery pok³adowe oraz ksenonowe ¶wiat³a.
 
 
Simborek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 22:24   

Nie mam, rozmy¶lam odkupienie od znajomego ale odstrasza mnie fakt i¿ kierownicê mam w zasadzie pomiêdzy kolanami - z uwagi na mój 1,89cm wzrost ;)
 
 
Simborek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 22:54   

Szczerze mówi±c, da siê co¶ z tym fantem zrobiæ?
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 23:00   

Ja jestem od ciebie jakie¶ 4 cm ni¿szy i je¿d¿ê 601. Daje radê, chyba ¿e za mn± kto¶ siedzi. Jak ten kto¶ jest wysoki, to siedzê jak na skuterze. Ale i tak z Trabiego zadowolony jestem.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 23:27   

Kupiæ regulowan± kolumnê np.od Poloneza i sobie zrobiæ mo¿na, ¿aden problem,jak silniki V6 wk³adaj± to kolumna to piku¶.Nie dajê gwarancji za jako¶æ przeróbki,najwy¿ej kierownica w rêku zostanie ale w Trabancie jest to normalne ¿e co¶ odpada lub siê rozlatuje;)
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 23:33   

Ja mam 190cm, i idzie siê przyzwyczaiæ. Problem jest tylko z wsiadaniem (ale to te¿ do wyczucia) i szukaniem czego¶ pod fotelem (z powodu trefnie umieszczonego klaksonu (kolanem siê zahacza)). A tak siê je¼dzi wygodnie, nie mam problemów ¿adnych. Nawet mi siê wydajê ¿e wygodniej ni¿ w Ma¼dzie xD
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 23:57   

ja mam 184 cm i grubo ponad stówkê wagi i spokojnie ¶migam w trabim z kolumna i kierownica od malca (ustawia³em jak mi wygodniej) ale teraz robiê przek³adkê na kiere i kolumnê od corsy b te¿ bez regulacji! Fotel oczywi¶cie max do ty³u ale ca³kiem wygodnie, fotele prawdopodobnie od forda fiesty! Naprawdê bez wiêkszego k³opotu da siê to przerobiæ bo ja wykorzysta³em oryginalne mocowanie do ¶ciany grodziowej (silnika) i jedynym elementem jaki trzeba pospawaæ do przegub od malucha z przegubem od trabanta a tu radze siê wybraæ do dobrego zak³adu. No i plus jest taki ¿e masz odbijanie migaczy a nikt siê nie czepia³ nawet na przegl±dzie. :D
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 00:11   

Ja siê tak do moich migaczy przyzwyczai³em ¿e jak je¿d¿ê innym samochodem to i tak macham na odbicie manualne co skutkuje przeskokiem na drug± stronê xD
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 02:10   

ja mam walniêty powrót w mikrusie z lewego kierunku ale jako¶ szubko przyzwyczajam siê do wygody za to we wszystkich samochodach mam automat do w³aczania ¶wiate³!
 
 
Simborek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 07:46   

"(z powodu trefnie umieszczonego klaksonu (kolanem siê zahacza))"

Hehe, sprawdzi³em to dobrze - samochód w gara¿u, godzina 8 w sobotê, efekt: pó³ domu kolegi wybudzone :P

Dziêki wszystkim za pomoc, bêdê nad tym wszystkim my¶la³...
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 07:55   

kolego jak jestes du¿y to wystarczy wymieniæ sobie fotele na wygodniejsze i ni¿sze. Dobrym przyk³adem dla "du¿ego" s± np fotele z calibry. Te akurat znam, pewnie pasuje te¿ wiele innych. Grunt ¿eby by³y ni¿sze od orygina³ów.
 
 
Kamil Paw³owski (harna¶)
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 10:16   

ja mogê poleciæ fotele z Corsy B . Nie wiele kombinacji z monta¿em . Ja wywierci³em od strony drzwi otwory takie jak w szynie z trabanta . A od strony ¶rodkowej przyspawa³em szyny z fotela trabanta . Siedzi siê du¿o ni¿ej i lepiej jest wsiadaæ i wysiadaæ nie wspomnê ju¿ o lepszym komforcie jazdy i bezpieczeñstwie . Mo¿na oczywi¶cie dostosowaæ to do swoich potrzeb i przesun±æ wszystko do tylu ale ju¿ za kierowc± nikt nie usi±dzie .
 
 
Bross.
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-26, 18:53   

cytat " z uwagi na mój 1,89cm wzrost ;)" nieca³e 2cm ?? to jak siêgasz do kierownicy skoro taki ma³y jeste¶ :D


rozumiem ,¿e mia³e¶ na my¶li 1,89m czyli 189cm oko³o 2m i ,ze te cm to literówka.

siedzenie na maxa do ty³u a jak jeszcze ma³o to mo¿na fotel zmieniæ na ni¿szy ...


pozdro
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13