Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
dziwny zapach w czasie jazdy
Autor Wiadomo¶æ
T601S
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 19:02   

W czasie d³u¿szej jazdy w moim Trabancie czuæ dziwny zapach. My¶la³em, ¿e t³umik jest nieszczelny, ale sprawdzi³em ca³y wydech i jest ok. Zastanawiam siê co mo¿e byæ przyczyn±, mo¿e silnik jest trochê zasmarowany i po d³u¿szej je¼dzie go czuæ? czy kto¶ Was mia³ podobny problem?
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 21:38   

Jaki zapach? Raczej jak zapach kwiatów (mo¿e jaki¶ p³yn do prania w baga¿niku siê rozla³) czy raczej jak odchody zwierz±t (tu bym stawia³ na to, ¿e mieszkasz na wsi)
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 21:39   

u¿ywasz ogrzewania? mo¿e to wina w ogrzewaniu le¿y.. albo po prostu ¶mierdzi wilgoci±..
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 23:02   

W moim te¿ szczególnie jak z kolegami jadê. Nie wiem co mo¿e byæ przyczyn± :)
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-24, 23:23   

Duro w starym trabancie ¶mierdzi jakby kto¶ siê zesika³;)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 07:59   

Zale¿y co i jak Wam pachnie. Trabant czêsto jest wilgotny w ¶rodku. Na pocz±tek proponujê wyj±æ wyk³adziny pod³ogowe filce i kanapy. Bêdziesz wiedzia³ czy to z wnêtrza cz z czego¶ innego. U mnie na przyk³ad d³ugo ¶mierdzia³o rop± bo porzedni w³a¶ciciel zalewa³ czym¶ podobnym profile zamkniête. Wiesz widzia³em kiedy¶ gniazda polnych mysz w s³upkach, wiêc opcji masz wiele :)
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 08:09   

Duro w starym trabancie ¶mierdzi
BLU¬NISZ!
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 08:29   

Kup 4 zapaszki tak jak ja, powie¶ wszystkie na lusterku, przemêcz kilka tygodni a obiecujê Ci ¿e jak siê ju¿ zeschn± to bêdzie ok, nie bêdzie zbyt intensywny zapach ale bêdziesz go czu³ wsiadaj±c i napewno d³ugotrwa³y ;) Przetestowane :D SADO-MASO ];->
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 10:20   

Dymatorek, pamiêtaj, ¿e nic nie ¶mierdzi gorzej ni¿ perfumowany gnój :D To jest dobra metoda, jak ju¿ znajdziesz ¼ród³o:P
Dziwny zapach to kiepskie sprecyzowanie, niestety. To mog± byæ nawet palone hamulce bo np. masz co¶ nie tak z rêcznym.
Chyba trzeba metod± eliminacji. Jak podpowiedzia³ Magik, filce z pod³ogi i tapicerka do czyszczenia. Przejrzyj uk³ad wentylacji, roz³ó¿, wymyj:)
Jak mi co¶ ¶mierdzi z aucie to zawsze sprz±tam, piorê wietrzê i odpalam co¶ takiego lub temu podobne preparaty przepuszczam przez wentylacje. Nie ma nic lepszego ni¿ zmasowany atak;)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 10:39   

To fakt, z tym ¿e ja w ¶rodku wszystko mam nowe, pachnia³o jeszcze sklepem wiêc ¿e tak powiem - nada³em mu konkretny zapach i tak ju¿ zosta³o. W ka¿dym b±d¼ razie przed zmontowaniem nadmuchu wymy³em dok³adnie orurowanie, szlamu i kurzu wylecia³o co nie miara ;p Dot. Polówki, nie wiem jak wygl±da nawiew w 2T ;)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-25, 16:32   

jesli chodzi o 601 to jesli za d³ugo siê je¼dzi z dziurawk± to t³umik szmerów szlag trafia bo nasi±ka mixolem ze spalin. W ¶cianki ma napchane co¶ a`la watolina
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13