Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] ILu Maturzystów tegorocznych Jest w wSród Nas
Autor Wiadomo¶æ
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-12, 15:25   

Bu i po pisemnych.....
...z polaka jestem srednio zadowolony....
...ale za to gegra SPOXIK:)
....teraz byle czekac na wyniki do wtorku:)
 
 
kaziuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-12, 15:28   

ja juz po pisemnych jestem gera to jest luzik ³atwe :))) ale polski jakies przybity by³ szczególnie u mnie na ¶lasku.... zobaczymy jak bedzie a jak pozdajemy to sie napijemy za to na jakims zlocuie:))
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-12, 18:17   

Nie wiem jak u was ale u mnie po maturze tak jak i przed :) Podchodzi³em wyluzowany no i oczywi¶cie okaza³o siê ¿e to wszystko by³y strachy na lachy. Z polca na 3 topic 5str. z histy na 3 (¼ród³a) 8,5 str. i jestem spokojny. I po co by³o straszyæ? (a niektórzy zakuwali) Prawdziwy sprawdzian wiedzy bêdzie na ustnej. No i w czerwcu egz. zawodowy.....
A co do dzisiaj to dziêki kontaktom z ksiêdzem z komisji dosta³em miejsce w ostatniej ³awce a powinienem dostaæ w 3 :D no i parê cennych uwag, ale nie przegina³em ze ¶ci±ganiem (wczoraj wcale)
 
 
Luko
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-12, 20:30   

Polski wczoraj luz, 2 lawka, 3 temat Podkarpackie =] Wedlug mnie sciagac z polaka po 20 latach nauki jezyka to jest przesada i ¿enada =]

Dzis matma, wszystko pieknie szlo dopoki mnie nie posadzili poltora metra przed komisja na wprost :[ ale co sie dalo to przedrukowalem ;p

Ps. Ktos mial ciekawsze miejsce ode mnie ??
Pozddr
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-12, 22:25   

na polaku lozik sala sportowa 5 rzad i komisja z wfistow z ktorymi zylem super git i cicho sza nikt nic nie widzial :) a mama pelny respekt ostatnia lawka i sciagi lataly wogole to smiechy cala mature caly czas na uspokajali :))najlepsza miejscowke miala moja kumpela na matmie nie dosc ze 1 rzad to za na dzwi byly i jakies 2 metry odstepu po jedenj stronie sciaa a po drugiej przejscie miedzy lawkami 1,5 metra odstepu i typiara "wazelina" ktoranawet jakby zrobila sciae to by jej nie pofdala , kumpela zalamana ale bedzei dobrze muusi byc :) DDR 20 wyniki
 
 
_Adam_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-14, 10:27   

Luko ja mialem jeszcze lepsze miejsce ... tzn. na historii pierwsza lawka przed komisja :) moja lawka stykala sie ze stolem komisji , ale na szczescie mialem duzego kwiatka przed soba ....:)))
luuzz , z historiii siad³o 12 stron , 2 temat , rejon podkarpacie

PozDDRowienia
Adam
 
 
majki601
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-15, 02:12   

Oj ludki, ludki!!! ja mam ju¿ za sob± maturkê i 3lata studiów,a po liceum bynajmniej nie jest tak ró¿owo! najpierw walicie egzaminy na studia (np.kilka wydzia³ów i macie nadzieje siê gdzie¶ dostaæ) potem d³ugie oczekiwanie na wyniki i ostateczne decyzje: na który wydzia³, a jak na ¿aden nie wejdziecie to co dalej-p³atne???! potem trochê wolnego i zaczynacie kolejne 4-6lat wkuwania i zapominania! co semestr macie sesje, w ci±gu macie kolosy i zaliczenia! na koniec np.magisterka potem (dla masochistów;) doktorka i habilitacja, a potem budzicie siê w wieku 50lat zarabiaj±c groszê i wbijaj±c innym kotom wiedzê do ³ba(wersja pesymistyczna)! >;))) poza tym koszta: warunki(nie zaliczenie egzaminu) kosztuj± sporo i siê szybko mno¿±, a studia zaoczne lub wieczorowe to ¶rednio kilka ty¶.z³otiszy rocznie!>;) tak wiêc ¿yczê owocnej nauki, szybkiego zakuwania i podejmowania w³a¶ciwych decyzji(¿yciowych)
PS.nie chce Was dobijaæ tylko przedstawiæ to czego ja nie by³em do koñca ¶wiadomy w Waszej sytuacji!:/ ale studia to ponoæ najpiêkniejszy okres ¿ycia cz³owieka, na traba zawsze siê znajdzie czas, nawet w sesji!;) korzystajcie z ¿ycia i good luck:) pozdrawiam
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-15, 17:49   

co do w³osów to po prostu macie s³ab±-siln± wolê :) zreszt± i tak dredy bêdê robi³. Przes±dny nie jestem ale je¶li mo¿e pomóc a nie zaszkodzi to czemu nie?
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-18, 17:59   

No czas na wyniki z pisemnej;
-->J.Polski; dopuszczajacy
-->Geografia; dostateczny
Niezbyt imponujaca zwlaszcza z polaka no ale coz zdane to sie liczy jeszcze tylko ustne i obrona pracy :)
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-18, 18:47   

Polak czy
Matma cztyry
Pierwszy raz w zyciu dostalem z klasowki z matmy czwórke. Jak dyro wyczytal moje oceny to wszystkich zatkalo :D
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-19, 19:54   

HAAHHA! 4 z polaka na 3 topic i z histy ty¿. No liczy³em na dosty :(

Wpowiedzi Majki601 nie skomentuje... :/
 
 
majki601
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-19, 21:42   

Czemu nie skomentujesz?! ju¿ siê boisz, czy nie wiesz co powiedzieæ?;) matura to pryszcz,a dopiero potem siê zaczyna prawdziwe ¿ycie i takie s± fakty! >:) stary to Was wszystkich czeka, chyba, ¿e do woja idziecie!? >:) pozdrawiam i powodzenia na ustnych! ;)
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-19, 22:49   

No to takiej matury jeszcze nie bylo zeby wybuch gazu przeszkodzil mi w zdawaniu ustnych.......No ale coz zdajemy w salkach koscielnych........moze to nam pomoze!!
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-20, 00:33   

ja mam jutro wyniki o 14 dopiero, jak zwykle najpoznej z ludzkosci ale bedzi dobrze :DDD
 
 
eddie
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-20, 10:31   

no to i ja sie podziele
pisemna: polski 3 geografia 2 :|, ustna gegra 3 polski w poniedzialek. jeszcze obrona i koniec bedzie ;]
pozdrowienia!
eddie
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 7