Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] ILu Maturzystów tegorocznych Jest w wSród Nas
Autor Wiadomo¶æ
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 00:16   

Tak z ciekawosci....ilu jest maturzystów...w tym roku w sród trabanciazy...tak z ciekawosci i jak wam idzie nauka.......

Bo ja jak narazie mam juz dosc,.....dobrze ze jest trabik i zawsze jest co w nim pogrzebac....jak nauki dosc......

Mam nadzieje ze po matórze sie wszyscy gdzies spotkamy na jakims zlocie i opijemy pomyslny wynik ekzaminy:)

Zycze Wszystkim Powodzenia:)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 10:38   

Tak z ciekawosci....ilu jest maturzystów...w tym roku w sród {ort.} trabanciazy {ort.}...tak z ciekawosci {styl} i jak wam idzie nauka.......

Bo ja jak {styl} narazie {ort.} mam juz dosc, .....dobrze ze jest trabik i zawsze jest co w nim pogrzebac....jak nauki dosc......

Mam nadzieje ze po matórze {ort.} sie wszyscy {styl} gdzies spotkamy na jakims zlocie i opijemy {styl} pomyslny wynik ekzaminy:) {ort.}


Powodzenia wszystkim ;)))))
kiedy to bylo... matura...
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 11:45   

Heh z takimi bledami to pewnie ciezko bedzie zdac :P ja tam naszczescie moge robic dowoli :) dysleksja rulezz, no a propo matury to nauka idzie pelna para, juz niewiele czasu zostalo z reszta tak czy owak zasada 3xZ Zakuc Zaliczyc Zaponiec i 4 w bonusie Zapic :))) powodzenia i polamania dlugopisow DDR

PS Trabanciarze 11 12 trzymajcie kciuki
 
 
morti
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 12:10   

myslalem ze nas matirzystow 2004 jest wiecej wsrod trabanciarzy nio ale moze wszyscy tak zakuwaja ze nie maja czasu do kompcia zajrzec pozDDRo i 3majcie za nas kciuki
 
 
Piotr Czaiñski
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 14:14   

hmmm! Ja tez maturke zdaje, nie ucze sie nic a nic!ide na Jana zobaczymy co ma byc to bedzie!!zobaczymy ile przez te 4 lata nauki w liceum zapamietalem!powodzenia wszystkim zycze
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 14:50   

No dobra, ja te¿ siê przyznam :P Nauke zacz±³em dopiero dwa tygodnie temu, ale to co jednego dnia przeczytam, to drugiego zapomnê..... I jak tu wierzyæ, ¿e zdam :(
 
 
Luko
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 15:26   

Nic siê nie uczê od wyników próbnej, czyli juz dwa miesi±ce. :] Jako¶ tak czasu brakuje... w koñcu dyplom te¿ by siêprzydalo dostaæ :> Po³amania d³ugopisów wszystkim ¿ycze !! A po maturze wreszcie gara¿ i trabi =]
 
 
gal001
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 15:50   

trabanta jeszcze nie mam a matura za dni pare.
cos jest nie tak
pozdrawiam
gal001
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 18:15   

ja do ca³êj impry podchodzê na luzach, tj. jak siê czego¶ nie nauczy³em przez 4 lata, to po co siê oszukiwaæ, bêdzie luzik!
a poza tym wole grzebaæ siê w smarze ni¿ knigach :)
 
 
kaziuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-07, 18:57   

no ja tez zdaje, ale jaks czarno to widze. i mysle ze zapijemy wyniki na jakims zlocie:))) powodzenia wszystkim(kupcie se czerwone stringi ponoæ to przymosi szcê¶cie:P:P:P)
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 10:17   

"To idzie m³odo¶æ, mamy w sobie moc i enregiê!" Czasem my¶lê ¿e cas aby nasze pokoloenie przejê³o trabantow± pa³eczkê - przyda siê ¶wie¿o¶æ :)
A gdzie W³adzio?
 
 
eddie
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 11:35   

witam
trabanta mam ale w CT nie jestem.. :| moze jak wyjedzie na droge to mnie przyjmiecie..
a matura i nauka.. no .. ten .. tego.. jak to juz ktos wczesniej powiedzial "bedzie jak bedzie.. "
trzymajcie sie ludziska
pozdrawiam
eddie
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 12:56   

hehe moja kobieta czyli polka23 :D
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 16:00   

heh to ja jeszcze dorzuce dwa linki dla maturzystów :)

pozdro z iraq dla maturzystow

i zegar odliczajacy cza do zaglady

DDR
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 16:11   

ja siê przyznam, ¿e zdajê i ¿e siê nie mam czasu uczyæ - przez ostatnie parê dni robili¶my przy koncercie "£ez" wiêc mi trooooochê czasu umknê³o.... ale mamy tyle mo¿liwo¶ci poprawiania ;))))
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 7