Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] 24 maja o 12.00 tr±bimy przeciwko cenom paliw
Autor Wiadomo¶æ
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 11:21   

Dzi¶ Polska tr±bi przeciwko cenom paliw

Przy³±czmy siê do protestu taksówkarzy przeciwko horrendalnym cenom paliw - benzyny i gazu.

Dzi¶ (poniedzialek, 24 maja) w samo po³udnie tr±bieniem klaksonów protestujemy przeciwko skandalicznym cenom benzyny. Musimy dzia³aæ solidarnie. Je¶li zatr±bi ca³a Polska, jest szansa, ¿e us³yszy nas wreszcie rz±d.

W prote¶cie bior± udzia³ najbardziej znane osoby - aktorzy, dziennikarze, wybitni ekonomi¶ci, szefowie korporacji taksówkowych i firm, wielu polityków. Wszyscy oni rozumiej±, ¿e zdzieranie z podatników kolejnych pieniêdzy w sytuacji, gdy ropa na ¶wiatowych rynkach bije cenowe rekordy, jest skandalem.

Pamiêtajmy, ¿e podwy¿ki cen paliwa dotykaj± wszystkich - nie tylko tych, którzy na co dzieñ je¿d¿± samochodami.

Pamiêtajcie - punkt 12.00 naciskamy klaksony!
 
 
Pawel "lyssy&
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 12:37   

juz chyba nieaktualne...
 
 
Kaszub.Gdynia
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 12:48   

A mo¿e by tak jeszcze obtr±biæ fataln± pogodê ??? :)))
To skandal, aby w maju by³y tak niskie temperatury,w nocy s± nawet przymrozki !!!

W domu mam zimno jak w psiarni i ca³y czas dogrzewam sie w³±czaj±c kuchenke gazow±!

Dodatkowo zamiast ch³odziæ sie piwkiem, musze robiæ grzañce i znowu licznik gazowy wariuje!

Domagam sie obnizenia VAT-u i wszelkich innych akcyz jakie rz±d perfidnie na³ozy³ na no¶niki ciep³a !!!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
 
Maciek Chybiñski
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 13:36   

Kurcze trzeba bylo wczesniej pisac to bym sobie potrabil :D
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 16:28   

no wzszytsko git gdybym tylko wiedzial to wczoraj to bym potrabil, a defakto caly dzie za kolkiem i nic nie slyszalem DDR
 
 
Bart
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 16:57   

dzisiaj trabilem :))) ale ok 14 i nie na znak protestu tylko na jakas babe co mi droge zajechala!!!
Moze 1 czerwca potrabimy ??
 
 
Maciek Chybiñski
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 18:03   

Ja bym pod szkola potrabil :D nawet niecaly kilometr od niej jest stacja benzynowa moze by uslyszeli :D
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 22:54   

huh... mala szansa ze cos zrobia. w pl sie przyjelo ze jak cos nie gra to protest. rzad sie znieczulil na to.

a ja i tak klakson mam taki ze zeby go uslyszec to musze okno otworzyc ;]
 
 
Muerto
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 23:00   

Moge tr±biæ ca³a dobe ka¿dego dnia przeciwok tym g³..bom z rz±du. To co my mamy u nas w kraju to ma³pi gaj a nie rz±d=] Obalmy rz±d tlaksonami bo w tym tkwi problem.
 
 
Bart
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-25, 10:39   

hee... a moze bedziemy trabic 24h/dobe i 7 dni w tygodniu jak tylko bedziemy przejezdzac obok stacji paliw ??
 
 
blaz
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-25, 18:17   

podobno ¶miej± sie w Brukseli z naszego rzadu ze ci±gle zbieramy na co¶ (znaczy sie rzad zbiera) kase od biednych ludzi a i tak nie ma tych pieniêdzy bo dziwnie ci±gle "rozp³ywaj±" sie w powietrzu.. a równie dziwnie po takich kolejnych opLatach czy podatkach przybywa w szybkim têpie pieni±zków naszym kochanym ministrom na k±tach w bankach... te¿ dziwne nie?.. szkoda klaksonu na sk....ów
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 13