Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
co mo¿na za 17.000 z³ ? :D
Autor Wiadomo¶æ
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-18, 10:08   

Przyk³adów jest wiele, otojeden z nich.
albo.......... dwadzie¶cia trabantów zamiast jednego. Ile to szczê¶cia.... :)
 
 
panmajor
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-18, 12:16   

To dla tego wysprzedajesz pere³ki ze swojej stajni.:)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-18, 12:58   

:)) wcale mnie to nie cieszy ale nie mo¿na mieæ wszystkiego
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-18, 13:28   

No ja bym powiedzia³, ¿e za tak± kwotê to mog± byæ 2-3 trabanty w stanie tip-top. Albo kolekcja trabant, wartburg, syrena. Kurcze chyba mam jakie¶ ci±goty do samochodów z silnikami 2T;)
 
 
Prorok601
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-18, 19:53   

Mo¿na kupiæ sobie trabanta, wyremontowaæ go, a za resztê kupiæ dupowóz ¿eby nie tyraæ wyremontowanego trabanta. Albo...
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-19, 13:24   

Za tak± kasê mo¿na odpicowaæ trabanta - ale ODPICOWAC a nie zachlapac szpachl± i renolakiem... i przez 10 lat go eksploatowaæ. Po 10 latach kasa tej kasy braknie - mo¿e nawet szybciej :) 17.000 bez problemu wyda³bym na kupienie i zrobienie JEDNEGO trabanta :) P70 coupe :) Wcale to nie jaki¶ wielki pieni±dz je¶li chodzi o renowacje auta...
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-19, 14:02   

to chyba da³by¶ komu¶ do zrobienia :)
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-19, 21:41   

hmmmm za po³owê tej kwoty móg³ bym zrobiæ chyba wszystko przy swoim ale z renowacj± nie mia³o by to nic wspólnego za to 150 km przyjemnie by zamrucza³o! ;D
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-20, 09:52   

Magik - gdybym tylko mia³ du¿y gara¿ w którym mogê siê roz³o¿yæ i dwa lata d³ubaæ bez po¶piechu w ramach relaksu po pracy? Nie musia³bym - wiadomo, sam cz³owiek wszystkiego nie zrobi, ale jak nie ma warunków do pracy i czasu to ciê¿ko zrobiæ co¶ dobrze :) Spoko spoko. Marzenia s± po to by je mieæ, a przy okazji mo¿na je zrealizowaæ :) Jak mi ch³opaki podrosn± i z³±pi± bakcyla dostan± w spadku czerwon± 601kê a sam siê zajmê na staro¶æ zrobieniem P70coupe, ¿eby moj± wtedy ju¿ leciw± Pani± do ko¶cio³a w bia³ym szalu rozwianym na wietrze woziæ :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-20, 10:08   

tyle ¿e komu¶ siê wydaje ¿e jak w³o¿y³ i choæby tyle pieniêdzy, to odzyska zainwestowane pieni±dze. Nak³ady poniesione na restauracjê s± zawsze nie do odzyskania. no chyba ¿e restaurujemy bentleya z lat 20 -tych.Sam wiem po swojej pomarañczy i dlatego raczej nigdy go nie sprzedam bo mi siê nie zwróci. Zbyt du¿e podej¶cie emocjonalne ma kole¶ o czym ¶wiadczy chocia¿by nowy silnik za 5 tys (haha) Kiedys mi powtarzano trabant zawsze bêdzie trabantem i teraz ja to powtarzam. Tych aut przecie¿ wyprodukowano ponad 2 miliony. Naprawdê jest jeszcze w czym wybieraæ. Sam znalaz³em ostatnio piêkne niebieskie kombi z przebiegiem 11 tys :) za normalne pieni±dze
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-20, 11:02   

Magik gdybym chcia³ zarobiæ na trabantach to raczej bym ju¿ z g³odu dawno umar³ :) Trabanta mam i je¿d¿ê bo go kocham - a jakbym mia³ czas i kasê to bym sobie ich narobi³ wiêcej - na ka¿dy dzieñ tygodnia inny kolor :) Nie dlatego, ¿eby je sprzedaæ i zarobiæ, ale dla w³asnej satysfakcji i takiego tekturowego hobby :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-20, 13:27   

ja wiem, ja tez z tych co nie szczêdz± grosza u mnie limitem s± tylko w³asne mo¿liwo¶ci. Ciekawe czy ten trabant przyjedzie kiedy¶ na zlot z chêci± bym sobie powytyka³ jego oryginalnosæ. Laik tego nie zauwa¿y ale tam zapewne co czê¶æ to z innego rocznika, ju¿ nie mówi±c o papierach
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-20, 16:39   

O jakim Ty Trabancie piszesz Magik?
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-20, 16:53   

taki jeden za 17 ko³a na alle drogo :)
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-20, 19:46   

przeciez ten link ktory dales na samym poczatku watku nie jest TRABANTEM za 17tys - cos ci sie pokielbasilo?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13