Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Policja je¼dzi trabantami!!!
Autor Wiadomo¶æ
Walker
Go¶æ
Wys³any: 2002-12-13, 13:04   

No serio normalnie pisze. Jade se wczoraj tramwajem, wysiadam w centrum stolicy i patrze a po ¶rodku ronda przy rotundzie stoi tabant. I 2 policjanty. Tom se pomy¶la³ ¿e mo¿e sie popsu³ albo ze zabrali jakiemu¶ biedakowi dowód. To wale interweniowac. Podszedlem do niebieskiego pana, chlast mu cholewami, wypi±³em piers, Legitymacj± CT przed oczyma zamacha³em i zaczynam ¿e ja z ogólnopolskiego klubu mi³o¶ników Trabanta, i co sie sta³o i dlaczego on tu stoi. Na co pan mi spokojnie ze to jego fura, ze z 89r ze 60ty¶ tylko przejechane i ¿e W 100% oryginal. No to mnie zatka³o na chwile. A jak juz zacz±³em odzyskiwaæ mowe i znowu mysleæ jakos tak sk³adnie i ju¿em sie przymierza³ coby zacz±æ agitowaæ by wstapi³ w nasze szeregi. Ale by³ szybszy, wyjecha³ z tekstem ze szykuje sie zeby go sprzedac. No i mnie poraz drugi zbi³ z tropu. Ju¿ wyobra¿a³em sobie jakby to fajnie miec zaprzyjaznionego policjanta w klubie, co by nam pomaga³ z innymi psami walczyæ. Ale jak tak,to nie. Dupa z ciebie stary a nie mi³o¶nik Trabich pomyslalem. I lekko zgarbiony odszed³em w swoj± stone. (do gara¿u)

[%sig%]
 
 
Micha³ Olejniczak
Go¶æ
Wys³any: 2002-12-13, 13:12   

No ale mo¿e z sentymentu i pamiêci dla swego kompana bedzie lepiej traktowa³ Trabanciarzy. U nas w Trójmie¶cie s± bardziej wyrozumiali (tak mi siê wydaje).
Ps. Co do w³adzy to poprzedni w³a¶ciciel mojego auta za³o¿y³ trabiemu znaczek Lancii na maskê, a zty³u od mercedesa napis 300E. Kiedy zaparkowa³ w niedozwolonym miejscu dosta³ mandat na Lancie 300E ;-) Hehehe

[%sig%]
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2002-12-13, 17:03   

A u mnie jak na razie spokój - nikt z "w³adzy" siê mnie jeszcze nie czepi³, ¿e Trabim je¿d¿ê. I chyba siê nie czepiaj±, bo sporo Trabich po Staszowie je¼dzi. Pozdroofka

[%sig%]
 
 
Lukasz Ludziejewski (Roba
Go¶æ
Wys³any: 2002-12-14, 22:42   

a we wro jest Policjant i jest w klubie :)))

a mi straz wiejska wystawic cos chciala na Tramborgini 1.1 Cadron :))


buraki hehe

[%sig%]
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-25, 23:52   

dzisiaj, zdradzi³em Traba (z braku paliwa), i wzi±³em ojcow± ibizê... no i przygoda z policj± siê skoñczy³a tak: 400 z³ i 10 pkt...
zamiast 50 mia³em 103....

gdybym Trabem jecha³ mia³bym oko³o 80 w tym miejscu i najwy¿ej 200 by mi dali... ;(
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-25, 23:54   

a tamto nie by³o na temat...
teraz na temat: Kumpla ostatnio zgarnê³o na fotoradar i jak siê po¼niej okaza³o pewien policjant na posterunku (bo musia³ sie tam stawiæ) mia³ kiedy¶ Traba przez 9 lat od nowo¶ci...
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 00:09   

HeHe....dobre to bylo Walker.
Policjanci w trabie ciekawie to musialo wygladac......Ciekawe czy ktos ze sluzby zdrowia, strazy smiga trabikiem .....a moze jakis nasz pan/pani poslowie tez posiadaja dzies w domowym zaciszu:)

Moze by ogulnopolski SPIS POWSZECHNY TRABOW ZROBIC:) to by byla checa:) Wszystkich wllascicieli spicac:)
 
 
Alan
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 00:14   

Mnie ile razy zatrzymaj± (choc rzadko ostatnio) to zawsze pierwsze to "-Dokumenty proszê" a zaraz po tym: "-Jak siê sprawuje Trabancik?" i Panowie w niebieskich uniformach z regu³y zapominaj± po co mnie zatrzymali i zaczyna siê dyskusja, gadanie i wspominanie :-) Kilka razy to nawet chcieli go ca³ego obejrzeæ, i w baga¿niku, i w ¶rodku itp. Jeden to nawet chcia³ sobie usi±¶æ za kierownic± (i usiaad³) i bardoz mu siê Trabi podoba³ - ¿e tyle miejsca, i wygodnie i ¿e z maluchem to nie ma co porównywaæ.
Z regu³y rozstajemy siê w mi³ej bezpartyjnej atmosferze - wspomnienia ze spotkañ z Policj± na drodze zawsze mam mi³e :-)
 
 
Heniu Portier
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 01:49   

Ja niedawno mialem takowa przygode.....Jak wiecie mialem dwa dzwony w ciagu miesiaca....wiec bylem przez pewien okres dosc wyczulony na "wyjezdzaczy" z bocznych uliczek.....No wiec jade sobie spokojnie 60 na godzinke,az ttu nagle widze ze zza winkla wyskakuje szary trabant polo Kombi....zdjalem noge z gazu i juz chcialem powiedziec cos po lacinie,az tu patrze a za kierownica siedzi........Zakonnica!!!!!byly w Trabancie dwie....Ufffff.....to jakis omen byl od Opatrznosci chyba.....Glos uwiazl mi w gardle.....i pozniej smialem sie,ze o maly wlos mialbym kolejnego dzwona ze slugami Bozymi ;-)
 
 
ROSO
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 12:49   

ja sem ze sluzby zdrowia i mam trabanta.... to tak a propos spisu powszechnego ;-)

pozdrawiam,
ROSO
 
 
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 14:09   

a propos spisu powszechnego jam z prasy i mam trabiego. w kielcach policjanci sie trabich nie czepiaj±, chyba,¿e kto¶ sie baaaaardzo postara..
 
 
MAXIO
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 14:24   

witam mój kumpel zdj±³ przy trabim dach no i je¼dzili¶my tak przez ca³e lato i dopiero pod koniec zaczeli siê go czepiaæ i za³o¿y³, ja planuje zdj±æ w tym roku na wakacje ale mam kombiaka i nie wiem czy bêdzie jaki¶ efekt ale ju¿ o nich siê nie boje bo przez pó³ roku nabra³em znajomo¶ci na psiarni wiêc teraz ju¿ nie reaguj± jak jest 80 dyszek na 40 tylko siê ¶miej± i kiwaj± palcem;)
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 15:20   

ja musze pochwalic wroclawska policje drogowa. naprawde spoko ludzie jesli chodzi o Trabanty, ale i nie tylko. na andersa mamy co tydzien spoty. przyjezdza tam okolo 100 aut, bo spotykaja sie 4 kluby tuningowe. czesto pala sie laczki, ludziki fisiuja na wjezdzie i tylko jak mocno przeginaja, to jest interwencja (przewaznie pogadaja i jada sobie), raz nawet laczka sami chcieli przypalic jak ruszali :)
jesli chodzi o kontrole w miescie, to sie kartonikow nie czepiaja. w sumie to jak lapia to za predkosc (albo czarnych z lapami, bo chca starter heyah :D). nawet nie pamietam kiedy mnie ostatnio we wrocku kontrolowali i nie tesknie za kontrolami :) mozna by powiedziec, ze sa pozytywnie nastawieni do posiadaczy kartonow. zreszta jest tam w drogowce jeden policjant co ma wlasnie kartonika i to bardzo ladnego. ciesze sie ze mamy tutaj taka policje drogowa, a nie tak jak to w innych miastach. w sumie to staram sie nie wchodzic im w droge i na dobre mi to wychodzi :)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-26, 16:17   

ja planuje zdj±æ w tym roku na wakacje ale mam kombiaka i nie wiem czy bêdzie jaki¶ efekt

Bedzie efekt...
... tragiczny - dach jest elementem konstrukcyjnym Trabanta - szczegolnie waznym w kombi!
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-27, 09:20   

A mnie ostatnio ¶ledzi³a stra¿ miejska. Jechali za mn± dobre 10 min, nie ukrywam, ¿e próbowa³em ich zgubiæ.... W pewnym momencie migneli kogutem, a kierowca pokaza³, bym siê zatrzyma³. Moje zdziwienie by³o wielkie: stra¿nik miejski zapyta³, czy chcê jakie¶ czê¶ci do trabanta, bo co¶ mu w gara¿u zalega...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13