Strona G≥ůwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UŅytkownicyUŅytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» NastÍpny temat
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Autor Wiadomo∂ś
monsz
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 14:47   

nie zrozumia³am jednej rzeczy:
je¬Ņeli nie zapisz√™ si√™ do klubu to ju¬Ņ nie b√™de mog¬≥a pisa√¶ na forum??

Ciotka_Lilka
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 17:06   

ani korzystac z innych dobrodziejstw strony CT

Qbs
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 17:12   

ano niestety p¬≥a√¶ta wszyscy po pi√™c dych albo nara pa :-) Przynajmniej bedzie mniej g¬≥upot na forum i zdrowsza atmosfera. A od kiedy je¬∂li mo¬Ņna wiedzie√¶ te ograniczenia wejda w zycie?

Goofy
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 17:56   

Przeczyta³em - i do teraz nie mogê wyj¶æ z szoku...

Nie chcê krakaæ, ale ja w tych zapisach widzê rych³y koniec CT.:(....

Sikor
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 18:10   

Buahahahahahahahah :D
Pad³em!
¬Įeby przyjecha√¶ na spotkanie to te¬Ņ trzeba by√¶ cz¬≥onkiem? A moze tak:
Mo¬Ņliwo¬∂√¶ przyajzdu na spot - bez mo¬Ņliwo¬∂ci odzywania sie :D
Powodzenia ¬Ņycz√™!

Piotr Czai√Īski
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 18:36   

sorry ale gdzie tak ejst napisane?

ali
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 18:44   

Zdziwi¬≥a mnie troche sk¬≥adka 50z¬≥... ¬Ņe tak zapytam za co? przecie¬Ņ to klub posiadaczy auta o warto¬∂ci ¬∂rednio 500z¬≥ wi√™c mi sie wydaje ¬Ņe to troche du¬Ņo...

Iluminati
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 19:12   

no Panowie widze, ze zaczynacie tworzyc i¶cie elitarny klub... spojrzcie na inne kluby - skladki sa nizsze.. na spotkania przyjezdza kazdy, kto chce.

Kargul
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 20:16   

No kwota mnie zaskoczy¬≥a:( Niestety nie zarabiam jeszcze na ¬Ņycie i bardzo ¬Ņadko uda mi sie co¬∂ zarobi√¶... wi√™c nie b√™d√™ m√≥g¬≥ zap¬≥aci√¶ tej sk¬≥adki:( jakby by¬≥o rocznie 20-25 to zapewne by¬≥oby mnie sta√¶ na zapis. To tyle co chcia¬≥em powiedzie√¶:) Pozdrawiam

Sikor
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 20:31   

E nie no... Mie tam o pini¬Īse nie chodzi. Tylko o forum na przyk¬≥ad.

macq
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 20:31   

Nie je¬Ņdze na zloty, nie udzielam si√™, wi√™c p¬≥acenie dla mnie 50z¬≥ sk¬≥adki i rejestrowanie sie jest... troche bezsensowne. Je¬∂li nie bede przez to m√≥g¬≥ pisa√¶ na forum, odwiedza√¶ strony ct, to to pieprze, nie znam jeszcze takiego przypadku i takiego bezsensownego pomys¬≥u (o ile to prawda). Ja r√≥wnie¬Ņ przepowiadam rych¬≥y koniec CT. I nie przera¬Ņa mnie te 50 z¬≥ bo akurat sta√¶ mnie na wydanie takich pieni√™dzy raz na rok, ale dzieki temu wszystko si√™ wysypie, trabanty te¬Ņ nic z tego dobrego mie√¶ nie b√™d¬Ī. Mam nadzieje, ¬Ņe to tylko plota. A jak nie to szkoda. Nara

Jakim
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 20:54   

No roczna op¬≥ata za mnie i Lokat¬Ī (w pe¬≥ni mi¬≥o¬∂niczk¬Ī Trabika i intensywn¬Ī uczestniczk¬Ī zlot√≥w, jak i organizatork¬Ī spot√≥w) to lekka przesada. Mam nadziej√™, ¬Ņe kto¬∂ z "cz¬≥onk√≥w" zarz¬Īdu napisze co w zamian otrzymamy, bo w za¬≥¬Īcznikach by¬≥y tylko obostrzenia i o w¬≥adzy. Je¬∂li to b√™dzie jaka¬∂ kpina, to CT zacz√™¬≥o umiera√¶. Wraz z Trabantami, bo to nie tylko przecie¬Ņ autka podtrzymywa¬≥y mi¬≥o¬∂√¶ do maszyny, ale ludzie i klimat. Oficjalne zalegalizowanie klubu mia¬≥o si√™ wi¬Īza√¶ z mo¬Ņliwo¬∂ci¬Ī pozyskania sponsor√≥w, wi√™c i naszego polepszenia bytowego. A tu chyba b√™c ...
:-(
Czekamy na wiêcej szczegó³ów.

Piotr S.
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 21:21   

R√™ce opadaj¬Ī normalnie. Ludzie -narzeka√¶ tylko potraficie, ale jak co do czego to ka¬Ņdy si√™ zwija i zrobi√¶ nic nie ¬≥aska. Kilka os√≥b po¬∂wi√™ci¬≥o wiele godzin swojego czasu w zamian za pobyt ze swoimi bliskimi, wypoczynek itp itd ¬Ņeby zarejestrowa√¶ Klub - ¬Ņeby¬∂my w ko√Īcu mogli wyj¬∂√¶ z podziemia i przesta√¶ kombinowa√¶ i zacz¬Ī√¶ dzia¬≥a√¶ jak nale¬Ņy. A tu wi√™kszo¬∂√¶ g¬≥os√≥w tylko dopieprza si√™ kr√≥tko m√≥wi¬Īc i wydziwia, ¬Ņe mo¬Ņe na spotkaniach nie b√™dzie mo¬Ņna si√™ odzywa√¶. ¬Įa¬≥osne po prostu...
Na co pieni¬Īdze maj¬Ī p√≥j¬∂√¶? Na zadania statutowe stowarzyszenia. Ciekawe czy ktokolwiek z tych narzekaj¬Īcych zada¬≥ sobie trud przeczytania wszystkich dokument√≥w kt√≥re zosta¬≥y na stronie udost√™pnione. A mo¬Ņe wi√™kszo¬∂√¶ z Was przeczyta¬≥a tylko fragmenty o pieni¬Īdzach? Zapewne tak...
Klub nie padnie nigdy przez wysoko¬∂√¶ sk¬≥adek (na miesi¬Īc wychodzi troch√™ ponad 4 z¬≥ote -¬∂mieszna kwota). Je¬∂li Klub Trabanta padnie to tylko przez ludzi, k√≥rzy tylko narzeka√¶ potrafi¬Ī i wymaga√¶.

monsz
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 21:23   

no w¬≥a¬∂nie pieni¬Īdze, z k¬Īd je bra√¶ jak z jednej pensji ¬Ņyje 4 osoby. 50 z¬≥ to dla mnie bardzo du¬Ņo. blokowanie dostepu do forum bedzie chyba najgorsz¬Ī rzecz¬Ī, przecie¬Ņ tu mozna poradzi√¶ si√™ jak i co zrobi√¶, rzuci√¶ tamat i poczytac o r√≥¬Ņnych rozwi¬Īzaniech. codziennie dziej¬Ī si√™ dziwne rzeczy z naszymi trampusiami i na tym w¬≥a¬∂nie forum wsp√≥lnie problemy rozwi¬Īzujemy, podrzucamy nasze pomys¬≥y rozwiaza√Ī. a co b√™dzie z lud¬ľmi kt√≥rzy dopiero b√™d¬Ī wchodzi√¶ w hobby trabant i bed¬Ī potrzebowa√¶ rady co zrobi√¶? a jak kto¬∂ b√™dzie mie√¶ dobr¬Ī rad√™ lub spos√≥b na awarie, to co najpierw b√™dzie musia¬≥ si√™ zapisa√¶ a potem na poczt√™ lecie√¶? przecie¬Ņ nikomu nie b√™dzie si√™ chcia¬≥o marnowa√¶ czasu.
umrze cartoon trabant, strona jedyna dla kochaj¬Īcych trabanty i powstanie kilka innych stron tylko ¬Ņe znale¬∂√¶ bedzie trudno i rozsypie si√™ towarzystwo.
nie wiem czy mia¬≥o to sens zmieniac z tego co by¬≥o na to co "lepsze". a i tak sponsorzy nie wy¬≥o¬Ņ¬Ī pieni√™dzy na reperowanie naszych samochod√≥w i organizowanie zlot√≥w, bo spotykaj¬Ī si√™ na nich nie sponsorzy tylko ludzie maj¬Īcy te samo zainteresowanie
TRABANT

Goofy
Go∂ś
Wys≥any: 2006-03-01, 21:25   

70 z¬≥ w sumie dla osoby "staraj¬Īcej si√™" o przunale¬Ņno¬∂√¶ + OBOWI¬°ZEK! uczestniczenia w zlotach ... :(((

Wy∂wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moŅliwo∂ci zmiany postůw lub pisania odpowiedzi
Nie moŅesz pisaś nowych tematůw
MoŅesz odpowiadaś w tematach
Nie moŅesz zmieniaś swoich postůw
Nie moŅesz usuwaś swoich postůw
Nie moŅesz g≥osowaś w ankietach
Nie moŅesz za≥Īczaś plikůw na tym forum
MoŅesz ∂ciĪgaś za≥Īczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: