Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Autor Wiadomo¶æ
monsz
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 14:47   

nie zrozumia³am jednej rzeczy:
je¿eli nie zapiszê siê do klubu to ju¿ nie bêde mog³a pisaæ na forum??
 
 
Ciotka_Lilka
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 17:06   

ani korzystac z innych dobrodziejstw strony CT
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 17:12   

ano niestety p³aæta wszyscy po piêc dych albo nara pa :-) Przynajmniej bedzie mniej g³upot na forum i zdrowsza atmosfera. A od kiedy je¶li mo¿na wiedzieæ te ograniczenia wejda w zycie?
 
 
Goofy
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 17:56   

Przeczyta³em - i do teraz nie mogê wyj¶æ z szoku...

Nie chcê krakaæ, ale ja w tych zapisach widzê rych³y koniec CT.:(....
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 18:10   

Buahahahahahahahah :D
Pad³em!
¯eby przyjechaæ na spotkanie to te¿ trzeba byæ cz³onkiem? A moze tak:
Mo¿liwo¶æ przyajzdu na spot - bez mo¿liwo¶ci odzywania sie :D
Powodzenia ¿yczê!
 
 
Piotr Czaiñski
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 18:36   

sorry ale gdzie tak ejst napisane?
 
 
ali
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 18:44   

Zdziwi³a mnie troche sk³adka 50z³... ¿e tak zapytam za co? przecie¿ to klub posiadaczy auta o warto¶ci ¶rednio 500z³ wiêc mi sie wydaje ¿e to troche du¿o...
 
 
Iluminati
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 19:12   

no Panowie widze, ze zaczynacie tworzyc i¶cie elitarny klub... spojrzcie na inne kluby - skladki sa nizsze.. na spotkania przyjezdza kazdy, kto chce.
 
 
Kargul
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 20:16   

No kwota mnie zaskoczy³a:( Niestety nie zarabiam jeszcze na ¿ycie i bardzo ¿adko uda mi sie co¶ zarobiæ... wiêc nie bêdê móg³ zap³aciæ tej sk³adki:( jakby by³o rocznie 20-25 to zapewne by³oby mnie staæ na zapis. To tyle co chcia³em powiedzieæ:) Pozdrawiam
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 20:31   

E nie no... Mie tam o pini±se nie chodzi. Tylko o forum na przyk³ad.
 
 
macq
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 20:31   

Nie je¿dze na zloty, nie udzielam siê, wiêc p³acenie dla mnie 50z³ sk³adki i rejestrowanie sie jest... troche bezsensowne. Je¶li nie bede przez to móg³ pisaæ na forum, odwiedzaæ strony ct, to to pieprze, nie znam jeszcze takiego przypadku i takiego bezsensownego pomys³u (o ile to prawda). Ja równie¿ przepowiadam rych³y koniec CT. I nie przera¿a mnie te 50 z³ bo akurat staæ mnie na wydanie takich pieniêdzy raz na rok, ale dzieki temu wszystko siê wysypie, trabanty te¿ nic z tego dobrego mieæ nie bêd±. Mam nadzieje, ¿e to tylko plota. A jak nie to szkoda. Nara
 
 
Jakim
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 20:54   

No roczna op³ata za mnie i Lokat± (w pe³ni mi³o¶niczk± Trabika i intensywn± uczestniczk± zlotów, jak i organizatork± spotów) to lekka przesada. Mam nadziejê, ¿e kto¶ z "cz³onków" zarz±du napisze co w zamian otrzymamy, bo w za³±cznikach by³y tylko obostrzenia i o w³adzy. Je¶li to bêdzie jaka¶ kpina, to CT zaczê³o umieraæ. Wraz z Trabantami, bo to nie tylko przecie¿ autka podtrzymywa³y mi³o¶æ do maszyny, ale ludzie i klimat. Oficjalne zalegalizowanie klubu mia³o siê wi±zaæ z mo¿liwo¶ci± pozyskania sponsorów, wiêc i naszego polepszenia bytowego. A tu chyba bêc ...
:-(
Czekamy na wiêcej szczegó³ów.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:21   

Rêce opadaj± normalnie. Ludzie -narzekaæ tylko potraficie, ale jak co do czego to ka¿dy siê zwija i zrobiæ nic nie ³aska. Kilka osób po¶wiêci³o wiele godzin swojego czasu w zamian za pobyt ze swoimi bliskimi, wypoczynek itp itd ¿eby zarejestrowaæ Klub - ¿eby¶my w koñcu mogli wyj¶æ z podziemia i przestaæ kombinowaæ i zacz±æ dzia³aæ jak nale¿y. A tu wiêkszo¶æ g³osów tylko dopieprza siê krótko mówi±c i wydziwia, ¿e mo¿e na spotkaniach nie bêdzie mo¿na siê odzywaæ. ¯a³osne po prostu...
Na co pieni±dze maj± pój¶æ? Na zadania statutowe stowarzyszenia. Ciekawe czy ktokolwiek z tych narzekaj±cych zada³ sobie trud przeczytania wszystkich dokumentów które zosta³y na stronie udostêpnione. A mo¿e wiêkszo¶æ z Was przeczyta³a tylko fragmenty o pieni±dzach? Zapewne tak...
Klub nie padnie nigdy przez wysoko¶æ sk³adek (na miesi±c wychodzi trochê ponad 4 z³ote -¶mieszna kwota). Je¶li Klub Trabanta padnie to tylko przez ludzi, kórzy tylko narzekaæ potrafi± i wymagaæ.
 
 
monsz
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:23   

no w³a¶nie pieni±dze, z k±d je braæ jak z jednej pensji ¿yje 4 osoby. 50 z³ to dla mnie bardzo du¿o. blokowanie dostepu do forum bedzie chyba najgorsz± rzecz±, przecie¿ tu mozna poradziæ siê jak i co zrobiæ, rzuciæ tamat i poczytac o ró¿nych rozwi±zaniech. codziennie dziej± siê dziwne rzeczy z naszymi trampusiami i na tym w³a¶nie forum wspólnie problemy rozwi±zujemy, podrzucamy nasze pomys³y rozwiazañ. a co bêdzie z lud¼mi którzy dopiero bêd± wchodziæ w hobby trabant i bed± potrzebowaæ rady co zrobiæ? a jak kto¶ bêdzie mieæ dobr± radê lub sposób na awarie, to co najpierw bêdzie musia³ siê zapisaæ a potem na pocztê lecieæ? przecie¿ nikomu nie bêdzie siê chcia³o marnowaæ czasu.
umrze cartoon trabant, strona jedyna dla kochaj±cych trabanty i powstanie kilka innych stron tylko ¿e znale¶æ bedzie trudno i rozsypie siê towarzystwo.
nie wiem czy mia³o to sens zmieniac z tego co by³o na to co "lepsze". a i tak sponsorzy nie wy³o¿± pieniêdzy na reperowanie naszych samochodów i organizowanie zlotów, bo spotykaj± siê na nich nie sponsorzy tylko ludzie maj±cy te samo zainteresowanie
TRABANT
 
 
Goofy
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:25   

70 z³ w sumie dla osoby "staraj±cej siê" o przunale¿no¶æ + OBOWI¡ZEK! uczestniczenia w zlotach ... :(((
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12