Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Autor Wiadomo¶æ
miszatrabi
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:42   

Witam!!!

Nie placilem sk³adek na CT wczesniej, ale teraz checia zaplace i zostane czlonkiem, a to tylko z tego wzgledu zeby byl pozadek na tym forum i nie pojawialy sie tematy " co lepsze Maluch czy Trabi"

popieram w 100%

pozDDRawiam
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:50   

witam,
argument, ze sie bywa na zlotach i sie na nich kogos nie widzialo i ta osoba jest z gory "be" jest slabiutki, bo tez na paru juz bylem i ciebie kolego Piotrze S. nie widzialem ale nie uznaje tego za powod zeby ci cos przytykac. co do sikora to w sumie niezly zgryz, moja rada staraj sie o honorowego. w ramach ponieisonych zaslug mozesz mi wstepnie jakies graty zprezentowac;)
ja osobiscie pomysl rejestracji oplat itp. popieram aczkolwiek totalne ograniczenia w dostepie do strony(glownie forum, galeria i tak ma zablokowane ¶ci±ganie fotek) uznaje za lekki strzal w stope. pozdrawiam
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:55   

stosunek do sprawy uwidacznia sygnatura;)
 
 
Sebastian Kurantowicz (re
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 00:08   

napisalem tu dlugiego posta ale po chwili zastanawania sie sksaowalem wszystko bo ... to nic nie zmieni, pozatym kogo obchodza slowa kogos kto nie jezdzi na zloty, wiec jest tym "najgorszym". Chociaz zna i udziela sie na forum od 3 lat... A czemu siedzi tylko na forum zamiast jezdzic na zloty to nikogo nie obchodzi, w koncu to nie wazne..

(...) !!!
 
 
g4jo5
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 00:10   

hmm.. skladka taka sobie - w skali roku nie wyglada tragicznie. Odciecie dostepu do forum - tu chyba sie ktos mimo wszystko pomylil i miejmy nadzieje, ze to sie zmieni bo jak na razie to taki powiew socjalizmu - rozumiem ze DDR itd ale bez przesady ;)
Od porzadku na forum sa admini i moderatorzy, ktorzy nie po to maja komptencje zeby z nich nie korzystac.. Pozatym moze by tak chociazby to czasowe prezydium klubu sie ujawnilo, bo rozumiem ze wybory to dopiero beda..No i wspomniane profity z czlonkostwa tez moglyby byc wyszczegolnione. Jesli chodzi o mnie to jak tylko beda mnie chcieli przyjac to zaplace za ta legitymacje i bede z tego szczesliwy. Tylko ze na stolecznych spotkaniach jeszce dlugo sie nie pojawie, bo terminy tychze poki co koliduja ze studiami,ale to juz zupelnie co innego..

reggae-pozddro i ludzie..nauczycie sie dyskutowac, a nie klocic

pokoj.
 
 
Kaszub.Gdynia
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 01:06   

Od poczatku prac nad ksztaltem statutu scieraly sie 2 opcje - klub elitarny vs. klub masowy. Ja jestem zwolennikiem klubu dostepnego dla kazdego, poniewaz z roku na rok jest nas coraz mniej (i trabanciarzy i trabantow), niestety, gore wzieli zwolennicy "elitarnosci". Od zalozenia klubu w Trojmiescie pilnuje jego otwartej formuly- nie ma skladek, regulaminow a tylko zespol niepisanych norm, ktore tworza swietne wiezi miedzy nami. Mamy strone www.trabant.trojmiasto.pl i forum na ktore mozna wejsc z tej strony. Jesli ktos bedzie potrzebowal pomocy - zapraszam.
 
 
macq
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 07:32   

Jeste¶cie tak zacietrzewieni w swoich pretensjach, ¿e a¿ przykro czytaæ. Poczytajcie sobie wszystkie dokumenty zamieszczone na stronie, przemy¶lcie to i przestañcie pieprzyæ g³upoty takie jak o op³cie 50z³ za dostêp do forum. Dla mnie 50z³ to tylko posz³oby na forum, bo nie udzielam siê na zlotach z pewnych oczywistych powodów
Nie powiedzia³em, ¿e chodzi mi o pieni±dze tylk o to cholerne forum. Jako analogiê poda³em spoty. Tak trudno to zrozumieæ? Prawda trzeba sie wysiliæ. Nie jestem mi³o¶nikiem trabantów, nigdy nie mia³em, nie mam i nie bêdê mieæ takiego, ale jako mi³o¶nik innych aut z NRD po prostu z¿y³em siê z tym klubem, po¶wiêci³em trochê czasu na forum, staram siê utrzymywaæ ci±g³y kontakt z CT, moze o tym nie wiesz ale na warszawskich spotkaniach staram siê bywaæ regularnie. Ka¿dy kto ma problem w¶ród trabanciarzy mo¿e liczyæ na pomoc ode mnie. I teraz odbieranie mi mo¿liwo¶ci np korzystania z forum odbieram jako odciêcie sie od takich osób jak ja. Nie zapiszê sie do klubu jako cz³onek, bo mam swój, poza tym trabanty nie interesuj± mnie a¿ do takiego stopnia. My¶la³em przez chwilê o statusie sympatyka dla siebie. Ale z tego co wyczyta³em (jesli siê mylê poprawcie mnie) to koszta bêd± takie same, tyle ¿e przywilejów mniej. A forum nadal niedostêpne. Kontakt poprzez spoty mam z garstk± z was natomiast przez forum z wiêkszo¶ci±. Ale je¶li sugerujecie, ¿e albo stanê sie cz³onkiem, albo won z forum, to ja mam gdzie¶ tak± przyja¼ñ i sympatyzowanie.
Masz racje :)
 
 
g4jo5
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 09:07   

elitarna formula klubu zaprzecza zamyslowi 'samochodu dla ludu', wokol ktorego sie ten klub tworzy.

btw.
ujednolicenie wyskosci skladek dla wszytkich 'rodzajow' czlonkow jest moim zdaniem niezbyt fortunnym rozwiazaniem, bo w koncu co to za roznica skoro trzeba plaicc tyle samo, a mniej tylko mozna od inych, ktorzy ta sama kase wplacili do kasy klubu.
 
 
picia353
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 09:32   

Oj bedzie sie dzia³o.... dyskusja nigdy nie by³a dobr± stron± w CT
 
 
Chybolek
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 11:33   

To moze tak do kogo z zarzadku klubu mozna pisac maile celem wyjasnienia niedomowien jakie wychodza :)

bo inaczej dyskusja na forum nigdy sie nie skonczy :D (i chyba sie szybko nie skonczy:P)
 
 
monsz
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 12:25   

a mo¿e by siê wypowiedzi±³ sam prezes i poodpowiada³ na nasz pytania. sami sobie nie odpowiemy na niektóre pytania, potrzebny kto¶ kto pisa³ ten regulamin.
 
 
picia353
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 13:21   

Regulamin uleg³ zmianie od wczoraj , poczytajcie jeszcze raz
 
 
PREZES
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 13:34   

Witajcie

Piszê tego posta tylko dla tego ¿e mnie poproszono - i nie zrobi³ tego nikt kto wypowiada³ siê w tym po¶cie...

Na samym poczatku chcia³bym tylko stwierdziæ ¿e te osoby które tutaj cos napisa³y nie próbowa³y nawet siê skontaktowaæ z kimkolwiek z zarz±du aby co¶ wyt³umaczyæ, zrozumieæ czy chocia¿ zapytaæ - po prostu od razu zacze³y krytykê... Jak najbardziej maja do tego prawo ale zdrowy rozs±dek podpowiada najpierw wyja¶niæ a potem krzyczeæ. To tyle - nie bierzcie tego do siebie :)

Teraz sprawa klubu. W dziale Lista dzisiaj "poprawi³em" niektóre zapisy odnosz±ce siê np do Forum na stronie www. Dostep do niego w zakresie pisania i czytania bêda mieli WSZYSCY ludzie którzy tylko zaloguj± sie na forum - po tych postach doszli¶my do wniosku ¿e dla niektórych liczy siê tylko Forum i komputer... Bêdzie to oczywi¶cie prowadziæ do tego co jest aktualnie - wiele informacji na forum jest pisane przez "domoros³ych" specjalistów i te informacje g³ównie wprowadzaj± w b³±d. Ale skoro taka jest wola to prosze bardzo - Klub nie ponosi odpowiedzialno¶ci za informacje zawarte na Forum Cartoon Trabant na stronie www. Moderatorzy nadal bêda dzia³aæ lecz oni nie s± od tego aby filtrowaæ poprawno¶æ informacji a jedynie utrzymywaæ porz±dek forum.

Nastepnie zosta³a wprowadzona "instrukcja" op³at - ile to faktycznie bêdzie kosztowaæ. Procedura taka jest po to aby wszystkim Klubowiczom wyrównaæ okresy przynale¿no¶ci do klubu - ¿eby nie by³o takiej sytuacji ¿e osoba zapisuj±ca sie w grudniu 2006 roku p³aci za 2006 rok 50 z³ i w styczniu p³aci kolejne 50 z³ za 2007 rok... Je¶li natomiast chodzi o wysoko¶æ op³at dla sympatyków i cz³onków to po to zosta³a ujednolicona sk³adka ¿eby nie by³o w klubie g³ównie sympatyków (i to tylko ze wzglêdu na koszty). Sympatyk po to zosta³ utworzony aby osoba która nie ma Trabanta (jeszcze albo ju¿) mog³a fukncjonowaæ w Klubie na zasadach lepszych ni¿ osoba "obca". I je¶li ktos powie ¿e 50 z³ to du¿o to je¶li obni¿ymy cenê na 25 z³ to nadal dla niektórych bêdzie "du¿o", a¿ dojdzie do sytuacji gdy bêdziemy "dop³acaæ" do ka¿dego klubowicza ale to i tak nie dla wszystkich bêdzie rozwi±zanie zadowalaj±ce.... A je¶li chodzi o "pary" Trabantowe to jak najbardziej temat jest jeszcze do ustalenia (temat op³at oczywi¶cie).

Aktualny wygl±d strony www ju¿ nied³ugo ulegnie du¿ym zmianom - bêd± odpowiednie blokady i konta dla klubowiczów (po prostu nie wszystko uda³o siê zrobiæ na 1 marca). Aktualnie jest blokada na zdjecia ale zostanie ona zdjêta dla Klubowiczów.

A co do loga CT. Jakby¶cie wczytali siê w dokumenty w zak³adce Lista to klub nie nakazuje zrywania ka¿dego logo które aktualnie jest u¿ywane tylko zabrania u¿ywania Logo "do celów zarobkowych". Po prostu logo jest w³asno¶ci± klubu i o takich sprawach decyduje Forum Klubu zwo³ywane na jednym ze zlotów.

A tak na koniec: Je¶li kto¶ uwa¿a ¿e Klub sta³ siê "elitarny" i ¿e "umrze" to przecie¿ nikt nikogo do przynale¿no¶ci nie zmusza - jest w Polsce wiele innych klubów (mniej lub bardziej regionalnych) w których nie ma sk³adek i zasady s± du¿o prostsze.

W razie jakichkolwiek niejasno¶ci zwi±zanych z dzia³alno¶ci± klubu prosze o kontakt mailowy b±d¼ telefoniczny - dzia³ Kontakt.

Pozdrawiam wszystkich tych którzy przyczynili siê do zalegalizowania klubu.
 
 
monsz
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 14:14   

no i w koñcu cos wiadomo.
 
 
Obie¿y¶wiat
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-02, 14:47   

jak to jest ? we "w³adzach" klubu s± dwie osoby z £odzi a zlotu nie ma kto zorganizowaæ ??? ogólnie nie wiem co ma siê zmieniæ po zarejestrowaniu klubu na legalu, mo¿e kto¶ wyja¶ni dlaczego mai³oby byæ lepiej ni¿ jest teraz?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 13