Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Autor Wiadomo¶æ
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 23:26   

xiedzu, a Ty!? co zrobisz dla klubu?
wnuqu, a Ty?! co zrobisz dla klubu?
 
 
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-31, 00:36   

machoony - czytaj to co by³o ju¿ wcze¶niej napisane:
"nie oznacza to, ¿e ja ju¿ nic nie bêdê robi³...
to ja (w przewa¿aj±cej czê¶ci) napisa³em statut klubu, regulaminy i je¶li bêdzie podjêta decyzja o zmianie, uaktualnieniu tych dokumentów mnie to bêdzie naj³atwiej zrobiæ...
s± te¿ pewne za³o¿enia do nowej strony ct i tam te¿ mogê trochê daæ od siebie (obieca³em skany wszystkich moich prospektów trabanta - a mam ich ok. 50)"
to tak na pocz±tek - nie lubiê dawaæ obietnic których nie mogê spe³niæ wiêc nie bêdê pisa³ tu o cudach-niewidach z mojej strony...
ale bacznie bêdê obserwowa³ rozwój sytuacji i w miarê mo¿liwo¶ci bêdê siê równie¿ do³±cza³ swoj± osob± do przedsiêwziêæ przez innych zaproponowanych i prowadzonych...
zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
 
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-31, 01:47   

¯yczê powodzenia w organizacji zlotów.W tym roku do Trabi Expo do³o¿yli¶my z w³asnej kieszeni.Miêdzy innymi dziêki takim,którzy deklarowali przyjazd i siê "wystawili".Niestety tym którzy my¶leli,¿e zarobimy na nowe fury muszê napisac,¿e nie zarobili¶my.Ale chyba w CT nie o to chodzi.I nie zale¿y mi ¿eby za t± sk³adkê klubow± co¶ z tego miec.P³ac±c 50 z³ rocznie nie liczê,¿e co¶ z tego bêdê mia³.To tylko 5 paczek fajek albo 20 piwek jak kto woli ;)Ale ja stary cap jestem i my¶lê idealistycznie.DDR!
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-31, 10:05   

Ja czekam na zmianê w³adz bo naprawdê liczê, ¿e osoba typu kuzyn du¿o da ale jako osoba upowa¿niona tak my¶lê(jest to wiêksza mobilizacja). Do tego jednak tak jak machoony napisa³ co my robimy dla klubu... ale co klub robi dla nas by przyci±gn±æ... za³o¿enie stowarzyszenia to nie wszystko:| Chêtnie wst±piê do klubu z nadziej±, ¿e co¶ zacznie siê rozwijaæ bo zale¿y mi na promowaniu i wlepki zamiast legitek jest to rozwi±zanie ale te¿ nie ka¿dy chce mieæ jakie¶ tam wlepki na autach mo¿e po prostu ka¿dy wlepe promuj±c± ale w swoim rozmiarze... nie musi byæ na ca³± szybê ¿eby byæ widoczn±!! Czekam na rozruch:) Kuzyn a ty jeste¶ nadziej±:P
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-31, 10:07   

a sprawa wizualna strony i forum:) to te¿ by mog³o by byæ bardziej przyjazne dla odwiedzaj±cych:) i pomys³y machoonego odno¶nie relacji ze zlotów!! REWELACJA!! naprawde facet robi swietne materialy z imprez no i to juz jest jakis bodziec przyciagajacy!! mo¿e jaki¶ grafik machnie maly baner ktory mozna umiescic na stronce no i na takich forach jak TRABRYGADA GERMANSTYLE CULTSTYLE i inne mniej znane czy bardziej znane dogadamy sie powrzucamy bo duzo ludzi tam pokazuje swoje traby bo nie ma pojecia ze CT jeszcze dziala!!
 
 
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-31, 13:18   

johnek ja cie proszê przestaæ prawiæ farmazony...
nie dociera do ciebie ¿e to cz³onkowie klubu zmieniaj± klub i s± odpowiedzialni za jego dzia³anie?
nie w³adze tylko i nie w³adze wy³±cznie...
czekasz a¿ siê zmieni to wejdziesz i spijesz ¶mietankê... wejd¼ i zmieñ co¶ - to bêdzie miar± trabanciarstwa...
jak co¶ super dzia³a to ka¿dy chce w tym byæ, jak co¶ trzeba naprawiæ to tylko gadaæ potraficie...
wqrwia mie taki fandzolenie...
rusz d.pe i zrób co¶... i nie zlot na którym chwalisz siê ¿e nawet policja pije ale co¶ co bêdzie dobrze ¶wiadczy³o o mi³o¶nikach trabantów...
wiêcej tu nie bêdê pisa³ - szkoda s³ów...
zobaczymy siê z tymi co co¶ chc± zrobiæ na spotkaniu w grudniu i wtedy mo¿e co¶ siê ruszy...
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-31, 21:33   

Niezle kuchenne rewolucje wysz³y. Pomys³ów sporo,wiele ciekawych idei, parê konkretnych deklaracji, kilka wypowiedzi "znawców", którzy mogliby sie czasem przymkn±æ bo najwiecej ich na forum, a nie w realu.

Coraz bardziej pozytywnie zaczynam widzieæ forum w Be³chatowie, bo jest szansa ¿eby przekuc w czyn to co sie pojawia w dyskusjach od parunastu miesiêcy, a w tym temacie powtarza, albo pojawia na nowo.
 
 
mateusz105l
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-31, 23:36   

rysunek z przekroju
 
 
klakson
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-01, 20:49   

Idealnie mateusz105 :)

Mam propozycje, nawet je¶li nie jeste¶, nie by³e¶ i nie bêdziesz cz³onkiem, f...tem itd z tych czy innych powodów, a masz pomys³ co mo¿na by by³o zrobiæ, co zmieniæ, co dodaæ, co ciê denerwuje (tylko bezosobowo), a mo¿e chcesz siê czego¶ podj±æ... hmmm, to zastanów siê chwilkê, spisz to i prze¶lij na e-mail klubowy. Choæ nie jeste¶ klubowiczem, jeste¶ trabanciarzem i skoro tu jeste¶, choæby¶ nie chcia³ jeste¶ cz³onkiem tego spo³eczeñstwa. Po¿yjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kuzyn uwielbiam rewolucje, ale konstruktywne, nie na hurrraaa ... :)


Pozdrawiam
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-01, 23:01   

Xsiêdzu do póki nie jeste¶ na imprezie, któr± organizuje nie wypowiadaj siê na jej temat!! Ja na twoim zlocie by³em i wypowiadaæ siê mam prawo!!
Co do zmian w klubie chêtnie siê w³±czê ale zdaje mi siê, ¿e wy w³a¶nie by¶cie nie chcieli tych zmian ¿eby ludzie mojego pokroju siê afiszowali!! Ale uwierz, ¿e chêtnie podzia³am-i tak nawiasem dlaczego w³a¶nie Be³chatów ma byæ centrum forum CT?? dlaczego nie inne miejsce??!! Jak mi siê uda to przyjadê bo chêtnie podzia³am gdy¿ CT ma potencja³ nie wykorzystany.

pozDDRawiam
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-01, 23:25   

dlaczego w³a¶nie Be³chatów ma byæ centrum forum CT??

Bo taka decyzja zosta³a wspólnie podjêta w gronie przedstawicieli klubu CT.
Johnek, do puki nie jeste¶ w klubie stonuj nieco z rz±dz± wyja¶nienia wszystkiego. Zastanówmy siê co zrobiæ a nie skupiajmy siê wy³±cznie na rozpamiêtywaniu tego co by³o.
Pozdrawiam
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-02, 09:50   

ale zdaje mi siê, ¿e wy w³a¶nie by¶cie nie chcieli tych zmian ¿eby ludzie mojego pokroju siê afiszowali!!

Widzê ¿e sam siebie oceniasz i sam wystawiasz receptê jak powiniene¶ byæ traktowany.

Nie wystarczy byæ g³o¶nym, aby byæ s³uchanym.

Uczestnictwo w forum bêdzie mo¿liwe zgodnie z przyjêtymi zasadami.
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-02, 10:17   

Ja chce pomóc od dawna i parê osób (Lokata, Kuzyn, Stojan, Grzegorz B., Prezes, Klakson) dobrze o tym wie bo temat powraca przy ka¿dym zlocie i jest to temat do rozmów. Jednak wiêksza czê¶æ zarz±du nie pojawia siê na zlotach i nie mo¿emy porozmawiaæ. Nie by³o takiej mo¿liwo¶ci na ¿adnym ze zlotów (nie by³em tylko w £odzi). W Krakowie uda³o siê porozmawiaæ z Grzegorzem.
Co do strony:
- zmiana wygl±du nie uzdrowi sytuacji, ani nie przyci±gnie nowych cz³onków
- rozbudowa funkcji i dzia³ów - tak jak najbardziej
Oficjalnie deklaruje siê na pomoc w dziale technicznym i elektrycznym fotki, opisy schematy
- relacje ze zlotów- jak mam kamerê to filmujê, ale s± to d³ugie "pe³nometra¿owe" amatorskie produkcje -jak kto¶ nie by³ to wszystko mo¿na zobaczyæ.
- forum - nie przesad¼my z milionem dzia³ów i kategorii
- co do zebrania - zebranie jest dla cz³onków - osoby które nagle teraz wst±pi± do klubu nie maj± prawa g³osu: Regulamin Rekrutacji do Klubu
1.Kandydat, staraj±cy siê o status Cz³onka Zwyczajnego, w czasie okresu warunkowego ma prawo do:
...
b. uczestniczenia w Forum Cz³onków Klubu z prawem zg³aszania opinii, bez prawa g³osu
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 22:37   

Do zobaczenia jutro :) Wyje¿d¿amy jak siê wy¶piê i najem.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-19, 16:09   

Forum Stowarzyszenia Cartoon Trabant Klub Polska
Kleszczów, 11 grudnia 2010


W dniu 11 grudnia 2010 w Kleszczowie odby³o siê Forum Stowarzyszenia CARTOON TRABANT KLUB POLSKA,
wziê³o w nim udzia³ 25 cz³onków Klubu (z ogólnej ilo¶ci uprawnionych 45) i 15 sympatyków.
Podczas obrad przeprowadzone zosta³y wybory uzupe³niaj±ce do Komisji Rewizyjnej, do której wybrany zosta³ £ukasz ¯ychoñ (kuzyn353).
Przeg³osowany zosta³ wniosek o rozszerzenie sk³adu Zarz±du Klubu, do którego zosta³ wybrany Julian Gonet (YuLaS)

Obecny sk³ad Zarz±du:
Tomasz Zwoliñski (Prezes) - Prezes
Grzegorz Brzeziñski (GrzegorzB) - Cz³onek Zarz±du
Krzysztof Kegel (Fritz) - Cz³onek Zarz±du
Julian Gonet (YuLaS) - Cz³onek Zarz±du

Komisja Rewizyjna:
Tomasz Brawata (Xiêdzu)
Dominik Lasoñ (Klakson)
£ukasz ¯ychoñ (Kuzyn353)

W czasie Forum prowadzonego przez prezesa Klubu Tomasza Zwoliñskiego i cz³onka zarz±du Grzegorza Brzeziñskiego dyskutowane by³y miedzy innymi zagadnienia organizacji zlotów pod patronatem Klubu, promocji Stowarzyszenia, rozwijania ruchu Trabantowego w kraju, wspó³pracy z innymi organizacjami motoryzacyjnymi, kontaktów zagranicznych, finansów Klubu i pozyskiwania funduszy, dzia³ania organów statutowych, gad¿etów cartoontrabantowych, i zgody na ich wykonywanie, serwisu WWW, forum internetowego. Ustalona zosta³a lista zlotów, które odbêd± siê pod patronatem Stowarzyszenia CARTOON TRABANT KLUB POLSKA w 2011 roku, bêd± to: Pyrkomania, Silesia Fest, Solina – Zawóz, Trabi-EXPO. Uaktualniona zosta³a lista przedstawicieli regionalnych CARTOON TRABANT KLUB POLSKA. Po zakoñczeniu czê¶ci oficjalnej rozpoczê³y siê nocne Polaków rozmowy obracaj±ce siê oczywi¶cie wokó³ Trabanta.

Podsumowanie sporz±dzi³ Grzegorz Brzeziñski (GrzegorzB)

Pe³ne sprawozdanie zostanie przes³ane cz³onkom Stowarzyszenia.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12