Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA
Autor Wiadomo¶æ
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:26   

Hej strona internetowa ma dzia³aæ jak reklama i przyci±gaæ nowych cz³onków a nie odstraszac narazie to wysz³o to drugie:( Mnie to wygl±da na powoln± ¶mieræ CT. Oby to sie niesprawdzi³o. Ale jak to wejdzie w ¿ycie to polowa mi³o¶ników Trabanta podziekuj± klubowi. Ju¿ mamy jeden przyk³ad ze zlotem w £odzi. W sumie to sie juz nie rozchodzi o sk³adki tylko o niektóre art. z regulaminu. Jak co¶ piszecie to najpierw sie zanówcie. Moze zanied³ugo zabroni± je¿d¿enia trabem bo to jest samochód klubowy...... Tyle mam do powiedzenia na ten porojony pomys³. Nara
 
 
Ciotka_Lilka
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:27   

Ludzie nauczcie siê czytaæ zanim zaczniecie wypisywaæ brednie tu na forum

po 1- nigdzie nie jest napisane ze jak siê nie jest cz³onkiem to nie mo¿na przyjechaæ na zlot czy spot! Nie ma siê ani biernego ani czynnego prawa wyborczego w trakcie zebrañ forum klubu czyli zebrañ na których wybiera siê w³adze klubu i przyjmuje ró¿ne uchwa³y itp.!! ALE TO JEST ZUPE£NIE NORMALE we wszystkich organizacjach - nawet w spóldzielni mieszkaniowej - nie jestes czlonkiem to nie masz prawa glosu. Nic nie jest wspomniane ¿e nie mo¿na dalej ¿yæ ¿yciem trabanciarza!!

po2 - fakt nie zosta³y wypisane "przywileje" jakie bêd± mieli cz³onkowie, to jest du¿e moim zdaniem przeoczenie, bo oczywistym jest ¿e poza obowi±zkami wynikaj±cymi z bycia cz³onkiem klubu bêd± tak¿e przywileje - mam nadziejê ¿e zostan± one przedstawione niebawem zanim siê wszyscy poobra¿acie ;)

po3 sk³adka - 50 PLN to wcale nie jest du¿o, nawet w porównaniu z innymi klubami samochodowymi. A jak kto¶ mi pisze ¿e 20-25 PLN by by³o ¶wietnie to moje pytanie - tyle by³o do tej pory i co? byli¶cie zarejestrowani? p³acili¶cie te 20 PLN rocznie??? nie?? a ja owszem! je¶li chcemy mieæ klub legalny dziêki czemu bêdziemy mieli ³atwiej (a w³a¶ciwie to organizatorzy zlotów)ze sponsorami to niestety musimy ponosiæ koszta utrzymania takiego klubu - ksiêgowo¶æ, biurokracja - to wszystko kosztuje NIESTETY
Aha i nie piszcie mi ¿e mo¿e dla mnie 50 PLN to ma³o - o¶wiadczam ¿e nie jest to dla mnie ma³o! Ale niestety w naszych czasach za darmo nic nie ma. A z drugiej strony jak sobie przeliczycie sk³adkê roczna 50 PLN na miesi±ce, tygodnie, dni czy fazy ksiê¿yca to sami zobaczycie ¿e to naprawdê niedu¿o

po4 - regulaminy i statuty ZAWSZE s± zbiorem zasad - takie s± wymogi, pamiêtajcie ¿e to s± dokumenty które zosta³y z³o¿one w s±dzie wiêc musz± spe³niaæ normy i wymagania s±dów. S± wiêc napisane jêzykiem sadowym oraz zawieraj± wszystkie potrzebne punkty regulaminów.
 
 
eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:29   

Zamierzenie jak najbardziej s³uszne - rozumiem i siê zgadzam by klub by³ Klubem Trabanciarzy i Trabanciarek, a nie zbieranin± ró¿nych (czasem postronnych, wulgarnych, niegrzecznych ... ludzi). Z tych powodów rozumiem ograniczenia u¿ytkowania strony www.cartoontrabant.pl i poziomy dostêpu do tej¿e. I jestem ZA !

Ale wykonanie... hmmm... nieco zamaszyste. Obawiam siê, ¿e szybko przynale¿no¶æ do CarttonTrabantKlub bêdzie postrzegane nieco snobistycznie i powstanie bli¼niacza strona z wolnym dostêpem do zdjêæ, forum, porad i innych ró¿no¶ci. Jak znam ¿ycie 90% z nas staæ na zap³atê tych 50z³, ale 75% z nas tej kwoty nie wp³aci - bo za 50z³ oczekuje siê wymiernych korzy¶ci)... Celem klubu jest ZRZESZENIE mi³o¶ników naszych Duroplastów, a nie ich DZIELENIE na lepszych i gorszych.

My¶lê, ¿e zrzeszeni klubowicze, którzy bêd± op³acaæ sk³adkê (na wysoko¶ci sk³adek nie narzekam - prowadzenie Klubu nie jest pozbawione kosztów utrzymania) powinni byæ premiowani. Np. wysok± zni¿k± zlotow± (dajmy na to 50%) albo profilem ze zdjêciem (awatarem) na forum.

Bez zastanowienia zostajê cz³onkiem Klubu. Ale pe³en obaw o jego koniec, niestety :-(

pozDDRowienia z Kalisza
 
 
macq
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:34   

blokowanie dostepu do forum bedzie chyba najgorsz± rzecz± Eh nie ka¿dy je¼dzi na zloty, ma kase i chêci.. a tu - nie p³acisz? wypier...! Moze kto¶ powie: "utrzymanie domeny pl. te¿ kosztuje," 20 zeta bym da³ nawet do raczki. Ale i tak nic z tego nie wynika.
Dobra koncze tez uzalanie sie. Jak kogo¶ to obrazi³o to sory, mam dzisiaj zaajebisty humor.....
 
 
Mateusz Weintritt
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:41   

po 1.
A ja sie zgodze z wiekszo¶cia przecie¿ to jest g³pota zeby ograniczaæ dostêp do forum poki co to sam na siebie nie zarabiam i nie zap³ace tyle kasy zeby móc zostaæ poki co tylko sympatykiem trabanta bo jeszcze akurat go nie mam
po 2,
w regulaminie jest zapis ze zarejestrowane osoby moga korzystac z loga i innych emblematów CT
a co jak sie nie zarejestróje to niemoge se na aucie przykleic znaczka CT przeciez to by byla wtedy tylko reklama albo na przyklad niemoge se zrobic koszulki z logiem CT i ja nosic bo niejestem zarejestrowany;/;/

Bo tak wynika z tego co wyczyta³em w regulaminie


CT umrze przy takich zalozeniach jak teraz s±
Wiêc w³adza do roboty i zastanawiaæ sie jak to popraic
Bo nie tylko ja tak twierdze posty ktore wypisali inni te¿ o tym ¶wiadcz±
 
 
monsz
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:42   

czy wy naprawdê widzicie co piszecie? nam nie chodzi o zloty, zakaz uzywania znaku Trabant tylko o dostep do forum! czemu nie mo¿e byæ tak ¿e do forum maj± dostêp wszyscy ci co ju¿ go mieli ! ja nie je¿d¿e na zloty bo z dwujk± dzieci, studiami, praca jest mi trudno siê wyrwaæ a i finanse na to nie pozwalaj±. nie tylko ci co teraz maja trabanty cos wiedz± o trabantach. w³a¶nie dziêki forum staram siê pomagaæ i odpowiadaæ na posty wraz z moim ojcem który trabanta ma od 1982 r. i co on ma na zloty je¼dziæ i p³aciæ za to ¿e co¶ wie o 601 i mo¿e komus pomóc.
pomy¶lcie o pozostawieniu forum otwartego, tak jak do tej pory i myslê ¿e wszyscy na tym skorzystamy.
 
 
macq
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 21:52   

Doobra tyle.. nie bede p³aci³ 50z³ za dostep do forum. I to ostatnio takiego kiepskiego. Poradze sobie bez niego. I tak ostatnio nic nie ma ciekawego. A pisaæ nañ nie musze, po prostu jak kto¶ sie zna i chce pomóc to nie pomo¿e...
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 22:34   

macq i ca³a reszta...
Jeste¶cie tak zacietrzewieni w swoich pretensjach, ¿e a¿ przykro czytaæ. Poczytajcie sobie wszystkie dokumenty zamieszczone na stronie, przemy¶lcie to i przestañcie pieprzyæ g³upoty takie jak o op³cie 50z³ za dostêp do forum.
 
 
Iluminati
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 22:41   

This is funny... pare klubow juz tak umarlo. Oczywiscie skladka jest wymagana, tym bardziej jak chcecie miec oficjalne wladze etc. ale nie myslcie o blokowaniu dostepu do forum, mozecie stworzyc poddzial dla klubowiczow np. i tyle.
odnosnie loga - dobrze zrozumialem? ten jpg cartoon trabant ma byc zajety ? mi troche przypomina pewna telewizje... jak jest z prawami autorskimi ?
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 22:53   

No w³asnie Mateusz dobrze poruszy³ kwestie. co z lud¼mi którzy teraz ju¿ od hoho czasu maj± loga ct na ca³± szybe a nie zechc± byc w klubie?? Czy bêdziecie ich ¶cigaæ za to ¿e np pos³uguj± sie nim?? Co do kosztów pokrycia serwera CT standardowa cena za domene wynosi ok. 85 z³ sa jeszcze kwestie samego serwera no i napewno co¶ tam dojdzie. Ale mi równie¿ wydaje sie 50 z³ cen± nieco wygórowan±. Tak samo pytam sie co w zamian. Co¶ zosta³o napomkniête o legitymacji cz³onkowskiej... ale tylko o tym. Mo¿e oprócz sztywnych zasad nasze dotychczasowe w³adze przekaza³y by nam w potocznym jêzyku na co chcieli by przeznaczyæ taki bud¿et i jak im sie widzi dzia³anie w praktyce. Bo wg mnie sam sposób daty 1 marca zosta³ wprowadzony dosyæ sztywno i z góry. Z tego co pamiêtam nie by³o wcze¶niej ¿adnych postów o zarejestrowaniu klubu i chociaz próby ustalenia jaki¶ punktów regulaminu które mog³yby budziæ zastrze¿enia takie jakie s± teraz. Owszem klub niech bêdzie ale z nieco innym podej¶ciem a potem je¿eli wszystko dogralismy i widzimy ze wiêkszo¶æ jest zadowolona to mówimy oka to spiszemy wszystko ¿eby ka¿dy wiedzia³ co mo¿na a co nie. Niestety podejrzewam ¿e tak jak ju¿ wczesniej pisali inni. Powstanie czê¶æ klubu oficjalna i czê¶æ underground i naprawde powstan± podzia³y... nie wiem co to wiêcej dodaæ...
 
 
KamiL_ON
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:01   

Polakom Gratulujemy ¯ywca.

Oczywiste jest to, ¿e nag³a zmiana wzbudzi wielkie poruszenie w¶ród ludzi. Tak to jest na tym ¶wiecie.

Moge mieæ tylko nadziejê do Klubu przy³±cz± siê osoby dla , których Trabant jest autem "Kultowym" i które bêd± chcia³y rzeczywi¶cie dzia³aæ i organizowaæ ró¿ne imprezy i dbaæ o pojazdy tej marki.

Nawet je¶li na zlocie ma siê pojawiæ 20 Trabantów , ale przyjad± pasjonaci, to i tak siê zlot uda....

Tak jak napisa³em na pocz±tku stycznia, ¯yczê Wam powodzenia i do zobaczenia na zlotach :-)
 
 
Chybolek
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:16   

A ja mam takie pytanko...

...a co z ludzmi ktorzy sa sympatykami posiadali trabanta przez ostatnie 2 lata sprzedali go w celu zakupienia nastepnego tylko ze narazie go nie maja ?? moga sie zarejestrowac ?? bo jak patrzylem formularz to trzeba podac dane auta...oczywiscie skledke jak najbardziej chce oplacic :) a i jeszcze jedno co sie wiaze ze skladk±?? jakies gratisy upusty ??
 
 
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:25   

Organizacja imprez jak narazie to nie jest zbyt ciekawy temat po tym co siê sta³o ze zlotem w £odzi. Jak tak dalej bedziecie ulepszac to nawet niewypali Be³chatów.
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:33   

Do Piotra S. narzekaæ to ty potrafisz, na to co kto inny napisze. Do ka¿dej wypowiedzi siê przypieprzasz. Nie powiedzia³em, ¿e chodzi mi o pieni±dze tylk o to cholerne forum. Jako analogiê poda³em spoty. Tak trudno to zrozumieæ? Prawda trzeba sie wysiliæ. Nie jestem mi³o¶nikiem trabantów, nigdy nie mia³em, nie mam i nie bêdê mieæ takiego, ale jako mi³o¶nik innych aut z NRD po prostu z¿y³em siê z tym klubem, po¶wiêci³em trochê czasu na forum, staram siê utrzymywaæ ci±g³y kontakt z CT, moze o tym nie wiesz ale na warszawskich spotkaniach staram siê bywaæ regularnie. Ka¿dy kto ma problem w¶ród trabanciarzy mo¿e liczyæ na pomoc ode mnie. I teraz odbieranie mi mo¿liwo¶ci np korzystania z forum odbieram jako odciêcie sie od takich osób jak ja. Nie zapiszê sie do klubu jako cz³onek, bo mam swój, poza tym trabanty nie interesuj± mnie a¿ do takiego stopnia. My¶la³em przez chwilê o statusie sympatyka dla siebie. Ale z tego co wyczyta³em (jesli siê mylê poprawcie mnie) to koszta bêd± takie same, tyle ¿e przywilejów mniej. A forum nadal niedostêpne. Kontakt poprzez spoty mam z garstk± z was natomiast przez forum z wiêkszo¶ci±. Ale je¶li sugerujecie, ¿e albo stanê sie cz³onkiem, albo won z forum, to ja mam gdzie¶ tak± przyja¼ñ i sympatyzowanie.
PozDDRo!
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2006-03-01, 23:37   

Ciekawe ¿e najwiêcej pretensji maj± ludzie, których w ¿yciu nie widzia³em na ¿adnym zlocie czy spotkaniu -a na niejednym ju¿ by³em. Nawet co lepsze -albo gorsze -na tym forum s± nowymi osobami. Wiêc o co chodzi? Co to za pretensje? Nie rozumiem po prostu. Zamiast podziêkowaæ ludziam, którzy doprowadzili do zarejestrowania stowarzyszenia i poczekaæ kilka dni na wiêcej informacji jakie¶ dziwaczne pretensje...
Ech chore to wszystko...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12