Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[OT] ÂŚruba Traba sprzedaje :(
Autor Wiadomość
Artur (YETI)
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 00:36   

czy ktos pamieta typa z Kolobucka o ksywie "Âśruba" ??. Byl min. na zlocie w Belchatowie w 2002r z kumplem bezowa 601 z diablem tasmanskim na masce i strusiem pedziwiatrem na masce. Niestety przegladajc allegro napotkalem jego ogloszenie :( Sprzedaje Traba :( Mam nadzieje ze jego Trabi znajdzie godnego nastepce.
Dla osob ktore nie wiedza o kogo chodzi podaje linka http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=26203251

I nie pisac "NA GIELDE" bo nie o to mi chodzi.
 
 
Maciek ChybiĂąski
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 09:16   

Hehe ja mialem go kupowac 1 maja ale jak zadzwonilem aby sie dogadac kiedy po niego wpasc to powiedziano mi ze juz jest dana za niego zaliczka i juz jest sprzedany...no i teraz widze ze nie udalo sie sprzedac :] trabi wyglada naprawde fajnie :]
pozdrawiam !!
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 10:06   

autko sympatyczne. wzrok moj przycianela moc ....ON ma 40koni??? od kiedy . co on tam zrobil w tym silniku. to sie nie dziwie ze po remoncie zrobil 4000km i wiecej pewnie juz sie nie do ,bo kolejny remont potrzebny.
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 10:19   

Uwaga bĂŞdĂŞ siĂŞ czepiaÂł. Jak to Trabant naleÂży do klubu? Czy my w klubie Trabanty na czÂłonkĂłw przyjmujemy czy ludzi? Nie znam goÂścia ale po takim stwierdzeniu ("Trabant naleÂży do klubu CARTOON TRABANT") nie sprawiÂł na mnie miÂłego wraÂżenia:(
 
 
Artur (YETI)
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 11:35   

a kto napisal ze "Trabant nalezy do klubu" ????!!! - to po pierwsze.
Po drugie, Trabant nie ma 40 KM tylko tyle ile ma 601 (chyba ze cos sie zmienilo).
Pozdrawiam :)
 
 
Maciek ChybiĂąski
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 13:30   

YETI

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=26203251

Pierwszy wers :"Trabant naleÂży do klubu CARTOON TRABANT. Silnik po kapitalnym remoncie....."
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 18:51   

Yeti - najpierw zobacz link do ogÂłoszenia, bardzo uwaÂżnie je przeczytaj i potem dopiero siĂŞ czepiaj!
Nie wiem kto tak napisa³ - pewnie goœÌ który Traba wystawia do sprzedania.
 
 
morti
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 19:22   

witam ja mialem przyjemnosc poznac wlasciciela tego trabika i nawet mialem sie okazje z min poscigac i wg mnie 40 kucykow to on nie ma bo wlaka byla rowna i rywalizacja zakonczyla sie remisem ...droga sie powiedzmy skonczyla iii tu wniosek albo ja tez mam 40 kucykow pod maska albo ten strus z klobucka ich nie ma bo wg mnie mamy moc identyczna pozdro...a na marginesie trabi w extra stanie i bardzo z gustem zgorobiony pozDDRo dla chlopakow z klobucka i for All
 
 
Mateusz "Szychol
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 20:22   

moÂże goÂściu siĂŞ pomyliÂł z tymi koniami
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 22:22   

a ja mam pytanie : jak dziaÂła (pokazuje prĂŞdkosĂŚ) ten "ptrzezroczysty" licznik??

a odnoscie "trabant naleÂży..." to tak teÂż moÂżmna powiedzieĂŚ i coÂś w tym musi byĂŚ skoro gdy sie wpisujemy na klubowÂą liste to podajemy , jakie autko mamy(601, 1,1 ,1.3..) kolor, numer rejestracyjny... itd
 
 
Artur (YETI)
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 02:29   

Przepraszam jak kogos urazilem, moja wina nie przeczytalem dokladnie opisu z linka.
Apropos koni to sie pomylil (prawdopodobnie z 1,1 ;) ) Popieram slowa Mortiego "Trab w naprawde extra stanie" Pozdro
 
 
morti
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 12:40   

a dziekuje Arturze wracajac do wskazan licznika to dziala normalnie tylko nie ma cyferblatu pionowo 60 a reszte sie chlopaki domyslali taka byla ich odp jak zapytalem na spocie :P... ale trabik wart polecenia
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 13:46   

Prawdopodobnie Sandacz z Gorlic bedzie sprzedawal Traba - taki niebieski z duza iloscia szpachli i podwojnymi lampami z przodu i kierunkami w zderzakach i skopanym silnikiem - wiecej info u mnie.
 
 
AdamM (Trimm Trabb)
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 17:34   

WidziaÂłem go. RzeczywiÂście Âładny trab. Ma nowy, Âładny lakierek poÂłoÂżony z zewnÂątrz. Tylko wg mnie moÂżna boczki wymieniĂŚ i normalnÂą wykÂładzinkĂŞ wsadziĂŚ. Ale kaÂżdy lubi co innego
Pozdr
Trimm
 
 
morti
Gość
Wysłany: 2004-06-04, 00:08   

Grzegorzu czyzbys zapomnial o gieldzie :))))) ....sori ale bardzo chcialem kiedys tobie cos dopowiedziec dziekuje pozDDro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13