Strona G≥ůwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UŅytkownicyUŅytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» NastÍpny temat
Podziekowanie i kasacja
Autor Wiadomo∂ś
Enzo
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 11:26   

Wiem ze to dziwny post no ale. Chcialem wszystkim forumowiczom podziekowac za dobre rady i wsparcie przy naprawie mojego trabanta. Niestety sie nie udalo mimo moich polrocznych staran niezliczonych nakladow pienieznych i czasowych potu a teraz i lzy ktora roni sie na policzku skapitulowalem. Kupujac trabiego o ktorym zawsze marzylem wiedzialem ze droga z nim nie bedzie jak gladki asfalt na niemieckich drogach ale ta ktora przeszedlem byla i jest gorsza niz polskie drogi. Kupilem go od pana d. ktory nawet w 1% nie okazal sie uczciwy. Myslalem ze po skompletowaniu pelnego zestawu czesci przedniego zawieszenia bedzie z gorki ale nie udalo sie. Dzisiaj uslyszalem wyrok ubytki w ramie auta i ich naprawa spawanie przekracza juz wszystkie moje dostepne srodki finansowe. Myslalem ze bedzie przyjemnoscia zrobic to zawieszenie wsiasc po pol roku do auta pojechac na zlot pojechac przed siebie. Marzenia upadly upadly i to z wielkim zalem. Pozostaje niedosyt i poczucie zmarnowanego czasu i pieniedzy. Mialo byc hobby i radosc jest smutek. Myslalem ze zrobienie zawieszenia pozwoli nacieszyc sie autkiem a zdobyc komplet czesci bylo naprawde cholernie trudno. Dzisiejsza informacja zabolala i to bardzo. Pozostaje sie pozegnac i zaoferowac kompletne przednie zawieszenie z drazkami kierowniczymi. Jesli ktos bylby chetny zapraszam do napisania na gg 7436401 sprzedam naprawde tanio. I jesli ktos mialby informacje gdzie w Krakowie tanio zezlomuje moje "dziecko" bylbym wdzieczny. Pozdrawiam

kuzyn353
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 12:09   

Nie marud¬ľ tylko zr√≥b blachark√™ :) To normalne ¬Ņe w 20 letnich samochodach trzeba wymieni√¶ jask√≥¬≥k√™ czy inne cz√™¬∂ci karoserii. (s¬Ī niezliczone wyj¬Ītki kt√≥rych w¬≥a¬∂ciciele niezw¬≥ocznie zaczn¬Ī si√™ poni¬Ņej chwali√¶ "¬Ņe jednak nie wszystkie s¬Ī zgnite")
Rób blacharkê lub sprzedaj Trabanta komu¶ kto sobie to zrobi. Nie z³omuj.

GrzegorzB
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 12:37   

Z tego co wiem to dokona¬≥e¬∂ wraz z towarzysz¬Īcym mechanikiem ogl√™dzin samochodu przy zakupie, a "d." jest znany jako osoba, kt√≥ra wielu pomog¬≥a przy naprawach Trabant√≥w i raczej nie wygl¬Īda na 99% oszusta jak Ty piszesz...

Ciekaw jestem co "d." odpowie na takie oskar¬Ņenia?

Enzo
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 13:39   

skoro z niego taki specjalista dlaczego nie powiedzial ze gaznik jest do renowacji ze kranik cieknie ze przednie zawieszenie jest kompletnie wywalone a nie jak to d. mowil ze jest zbieznosc nie zrobiona moze pomaga nie podwazam tego nie mniej jednak jako sprzedawca nie zachowal sie fair a zawieszenie bardzo chetnie bym zrobil moze ktos z was jest mi w stanie pomoc podspawac mi to zeby jakos wygladalo zeby dalo sie jezdzic ja tego nie potrafie a jak gdzies oddam to zedra ze nie pieknie. Ktos mi pomoze z gaznikiem.

Kumpelek
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 15:12   

Komoona dorwij z forum, robi super jask√≥¬≥ki w¬≥asnej produkcji :D i jest do tego z Krakowa:) na pewno za normalne pieni¬Īdze jest w stanie Ci pom√≥c dora¬ľnie. :)

Nie ma co si√™ poddawa√¶... sam kiedy¬∂ by¬≥em w takiej sytuacji i poci¬Ī¬≥em Traba, teraz po paru latach wiem, ¬Ņe by¬≥em g¬≥upi.. bo jak si√™ niema od razu kasy na blachark√™, to lepiej postawi√¶ i poczeka√¶ na jej przyp¬≥yw:)

Kamil Paw³owski (harna¶)
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 15:21   

u mnie w roczniku 91 tez nie jest ciekawie. Fakt faktem czeka mnie robota w tym roku z tym powa¬Ņna ale si√™ nie poddaj√™ . Auto od tamtego roku zrobi¬≥o oko¬≥o 2500 km z czego przed malowaniem mo¬Ņe z 1000 km . Jak kto¬∂ chce mie√¶ trabanta to go b√™dzie mia¬≥ i uda si√™ mu zrobi√¶ remonty solidnie niekoniecznie z du¬Ņym nak¬≥adem finansowym . Popytaj znajomych mo¬Ņe znaj¬Ī kogo¬∂ lub sami spawaj¬Ī i zajmuj¬Ī si√™ blachark¬Ī . Ja dzi√™ki takiemu podpytywaniu pozna¬≥em wiele ciekawych fachowc√≥w kt√≥ry pomogli mi a i ja cz√™sto pomog¬≥em im .

za¶ciankowy
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 15:46   

Nie ma si√™ co za¬≥amywa√¶ kolego. M√≥j Krzy¬∂ te¬Ņ nie by¬≥ idealny. Kupi¬≥em go pod Krakowem i kupi¬≥em troch√™ wbrew logice. Ale nie ¬Ņa¬≥uj√™. Te¬Ņ nie zawsze mam fundusze na naprawy i renowacje. Pod¬≥og√™ i progi robi¬≥em na raty. Silnik, te¬Ņ. Jak nie mia¬≥em funduszy, to szuka¬≥em po znajomych, czy nie znaj¬Ī kogo¬∂ kto m√≥g¬≥by pom√≥c. Czy jest kto¬∂ kto umie czy spawa√¶, czy w czym¬∂ pom√≥c. Mo¬Ņna pozna√¶ nowych ludzi i si√™ czego¬∂ nowego przy okazji nauczy√¶.
Nie za³amuj siê. Bêdzie dobrze, wiêcej wiary w auto i siebie.

mateusz105l
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 17:13   

Powiem tak: nie rób scen.
I siê przyzwyczaj do takich sytuacji, nie zawsze jest z górki.

Komoon
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 17:17   

Napisz do mnie, bo mi gg ¶wiruje i nie mogê Ci wiadomo¶ci wys³aæ.Pozdrawiam.

XXL24H
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 18:45   

Nie z¬≥omuj pod ¬Ņadnym pozorem! M√≥j te¬Ņ stoi od ponad roku i w tej chwili nie mam nawet na oc ani kasy ¬Ņeby chocia¬Ņ pospawa√¶ co nieco w¬≥asnym sprz√™tem ale na pewno nie zez¬≥omuj√™. Spokojnie trabancia¬Ņe ci pomog¬Ī. Trabik mo¬Ņe si√™ za¬≥ama√¶ ale nie ty! :D

Damian drazk Zgorzelec
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 19:19   

Nie z³omuj!
Ja te¬Ņ mam wiele do zrobienia w swoim Kartonie ale pod ¬Ņadnym pozorem si√™ nie poddaje!
Bêdzie dobrze!

Shadow
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 20:30   

NIE Z£OMUJ !!! Zostaw sobie Trabant'a ,rób powoli - na wszystko siê znajdzie si³ê, chêæ ,a nawet "odrobina" gotówki.
Przesz¬≥o rok temu dosta¬≥am Trabanta 1.1 (1.3) w op¬≥akanym stanie - zacz√™¬≥o si√™ sypa√¶ wszystko, teraz m√≥j Trabi jest na p√≥¬≥metku remontu kt√≥ry trwa ju¬Ņ prawie rok.

Qbs
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 20:45   

DO HUTY!

maciek (macq)
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 20:50   

Ten temat wygl¬Īda jak pytanie kobiety czy jest gruba. 99% powie, ¬Ņe nie jeste¬∂ gruba, bardzo ¬≥adnie wygl¬Īdasz, nie r√≥b scen, czyli to, co chce us¬≥ysze√¶. Jak kto¬∂ przyzna racje, ¬Ņe jest gruba, to wtedy si√™ dopiero zaczynaj¬Ī jazdy :D

Kolega chyba dowarto¶ciowania potrzebowa³ :P

Kumpelek
Go∂ś
Wys≥any: 2011-04-14, 21:02   

Shadow= Tw√≥j Trabant jest z¬≥ym przyk¬≥adem :D bo Ty tzn Bross zmieni¬≥ karoserie Trampka, a my tu gadamy ¬Ņeby reanimowa√¶ jako¬∂ to co kolega ma:)

Wy∂wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moŅliwo∂ci zmiany postůw lub pisania odpowiedzi
Nie moŅesz pisaś nowych tematůw
MoŅesz odpowiadaś w tematach
Nie moŅesz zmieniaś swoich postůw
Nie moŅesz usuwaś swoich postůw
Nie moŅesz g≥osowaś w ankietach
Nie moŅesz za≥Īczaś plikůw na tym forum
MoŅesz ∂ciĪgaś za≥Īczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: