Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[601] gdzie regenerowaæ wa³??
Autor Wiadomo¶æ
Marcin Sady
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-28, 13:35   

wl¶nie mam do zregenerowania 5 wa³ów jeden by jeszcze by³ ale 4 to do regeneracji napewno :) do warszawy mam kawa³ek ¶³ysza³em ze gdzies w D±browie tarnowskiej jest jakis warsztat czy moze ktos jest z okolic d±browy tarnowskiej :) Jedynie to moze ¶l±sk jak mówi³ Voo Doo zobaczy siê
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-28, 14:00   

rozmawia³em niedawno z koleg± wartburgowcem . Podobno dobrze podchodz± do sprawy na ul.krakowiaków. T³umaczy³ mi ¿e mo¿na sobie u nich poprzebieraæ w ³o¿yskach. Mniejsze luzy, wiêksze luzy jak kto woli. On oczywi¶cie d³ubie 353 a z 601 jak to jest to nie mam pojêcia. W ka¿dym razie on je¼dzi na wale od nich.
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-28, 15:28   

No dla mnie to nie jest ¿adna tajemnica kole¶ który robi wa³y (oczywi¶cie w dobrym tego s³owa znaczeniu) ma zak³ad w Katowiach na ulicy Warszawskiej na przeciwko hotelu Senator jest wjazd na plac i on sie tam mie¶ci. Kole¶ sie nazywa p. Balon. Wg Google znajduje sie to tutaj:
Wy¶wietl wiêksz± mapê
 
 
jasiujasiu1
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-29, 10:49   

Jak wygl±da sprawa po ponad roku? Gdzie jeszcze regeneruj±? Jakie¶ nowe do¶wiadczenia?

Czy mo¿na za³o¿yæ jaki¶ przyklejony na sta³e w±tek, powiedzmy z "rankingiem" warsztatów, które jeszcze regeneruj± wa³y?
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-29, 14:19   

nowy wa³ kosztuje ok 200-250 z³ wiêcej ni¿ regeneracja i starcza na dwa razy d³u¿ej. Albo warto siê zastanowiæ nad wa³em regenerowanym z Niemiec. Kuchar twierdzi ¿e te niemieckie wa³y wytrzymuj± nawet 100 tys. z tym ¿e cena wiêksza ni¿ nówka w Polsce niestety. Jakie¶ ekipy ruszaj± na Anklam m.in Kuchar. Pogadaj z nimi
 
 
Placik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-26, 21:47   

Pytanie co do regeneracji wa³u
Gdzie mo¿na dostaæ nowe korbowody z ³o¿yskami i sworzniem korbowodowym??
A mo¿e poprostu zostawia sie stare korbowody tylko robi tuleje dystansowe??
Pytam bo mam pozosta³o¶ci po trabie pare silników wa³ów i chcia³bym nabraæ do¶wiadczenia w regeneracji.
Zaplecze i sprzê jest
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 08:08   

korbowody (je¶li siê nadaj±) zostawia siê. Szlifuje siê i dorabia na wymiar koszyki do nowych wa³ków dobieranych na wymiar. £o¿yska igie³kowe sworznia t³okowego te¿ dobiera siê na wymiar.
Pozdrawiam.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 09:30   

Nie g³upim pomys³em zdawa³oby siê zrobiæ temat z kontaktami do warsztatów regeneruj±cych wa³y. Te¿ by mi siê przyda³ taki kontakt na ¶l±sku.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 10:45   

to co jest w Warszawie jest na stronie,ale polecam ul.Krakowiaków na Okêciu. Starzy do¶wiadczeni fachowcy
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 10:50   

jaki jest teraz koszt regeneracji w Warszawie?
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 11:20   

rok temu p³aci³em 300 na kwiatowej w £omiankach, kolega który szykuje siê do regeneracji twierdzi ¿e na krakowiaków 250 z³
 
 
4p.m
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 22:44   

do³±czam sie do pytania, Gdzie regeneruj± albo sprzedaja regenerowane w okolicach Bielska-Bia³ej lub na sl±sku?
 
 
4p.m
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-02, 12:11   

Jeszcze mam takie pytanie, czym ró¿ni sie stary typ wa³u od nowego typu?
 
 
Kozak
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-03, 07:12   

W Bielsku na czerwonej pan Z.Maruszak, nie jestem pewny czy jeszcze dzia³a poniewa¿ nie by³em u niego ze 2lata telefon 502 583 466
 
 
4p.m
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-03, 08:59   

Dziêki za info;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 14