Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[601] gdzie regenerowaæ wa³??
Autor Wiadomo¶æ
Kargul
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-18, 17:00   

Witam, sk³adam nowy silnik do swojego traba i chcia³em te¿ daæ mu nowy wa³, lecz ze z tym trudno to pozostaje opcja regeneracji, u mnie jeden typ w wieluniu to robi³ w jedynym warsztacie zajmuj±cym siê takimi rzeczami i nie by³ zadowolony. My¶la³em nad motirexem ale pare osób ju¿ mi odradzi³o poniewa¿ potrafi siê wa³ posypaæ ju¿ po 2000km Jedyna nadzieja w was, powied¼cie mi gdzie dobrze regeneruj± wa³y ¿eby on trochê po¶miga³?? i jak to wygl±da cenowo?? PozDDRo

Szuka³em na forum informacji ale nie znalaz³em odpowiedzi.
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-18, 17:53   

Kochany - prawda jest taka, ¿e ka¿dy wa³ po regenracji MO¯E siê posypaæ - je¶li siê nie posybpie do 2000 km to bedzie je¼dzi³ - dlatego najlepiej wybraæ firmê, która daje jak±¶ gwarancjê na us³ugê - je¶li da gwarancjê np. na miesi±c musisz w ci±gu miesi±ca wyje¼dziæ 2000km i zobaczysz. Jak nie padnie bedzie chodzi³, jak padnie - reklamacja. A gdzie? Nie wiem. W Krakowie jest wiele miejsce gdzie co¶ z wa³ami robi± ale czy od Trabanta i za ile i jak to nie wiem...
 
 
Kargul
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-18, 18:14   

Dziêki, dosta³em juz info ¿e w ³odzi jeden typ robi za 350 i ludzie sobie chwal±... po opinie ludzi którzy mieli wa³ z motirexu wole wybraæ regeneracje w £odzi
 
 
Bochen
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-19, 00:21   

jarmolinski ajt?
 
 
Kargul
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-19, 07:44   

tak, o tego go¶cia chodzi.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-19, 09:47   

W ³omiankach pod Warszaw± dobrze robi±. Ja akurat nie u¿ywam regenerek ,ale je¼dzi kolega. Czêsto mam okazjê pogrzebaæ przy tym aucie. Musze przyznaæ ¿e ³adnie chodzi. ale wstawia³em kiedy¶ jednemu go¶ciowi ¶wie¿± regenerkê
do silnika któr± gdzie¶ tam regenerowa³ i kultura pracy nie by³a tak ³adna jak w oryginale. Kwestia warszatatu no i wywa¿enia.
 
 
Ptak667
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-19, 10:25   

ja akurat mam po regeneracji w motirexie. daj± gwarancjê 3 miesi±ce ale w przypadku gdy warsztat wa³ zak³ada:) Robi³em sam i jestem zadowolony po 3000km dzia³a i nie ma ¿adnych luzów (parê dni emu ¶ci±ga³em cylindry)i cena przystêpna z odes³aniem starego wychodzi razem ko³o 270z³. niestety nie mam po roku je¿d¿enia Trabantem tak bogatych do¶wiadczeñ jak inni wiêc Twój wybór
 
 
Kargul
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-19, 10:32   

a wiesz magik jak wygl±da cenowo pod Warszaw±??

Co do motirexu to jak narazie Ptak667 jeste¶ jedyn± osob± która wypowiada siê pozytywnie na temat tego wa³u, wszyscy mi odradzaj± i jak narazie najkorzystniejsz± opcj± jak dla mnie jest regeneracja w £odzi
 
 
Ptak667
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-19, 11:14   

mam nadzieje ¿e u mnie nie bêdzie jakiego¶ czarnego scenariusza. poprzedni wa³ rozsypa³ siê i silnik stan±³ wiêc ja nie wiem jak je¼dzi Trabant w bdb stanie bo w Olsztynie tylko jeden poza moim je¼dzi ale facet ma go jako reklamê (mówiê o dwusuwach)
te¿ jestem ciekaw kosztów innej regeneracji. Chocia¿ 2 razy wa³u regenerowaæ chyba nie mo¿na co?
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-19, 11:55   

dzia³ "inne"
 
 
shardac
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-24, 16:52   

Z walem zmotireksu to ja mialem ciekawy motyw. Gwarancje daja na trzy miesiace, ale nie dawali mi obostrzenia na warsztat.

Kupilem regenerke, dalem jeden ze swoich zepsutych. Wlozylem do silnika, poskladalem, polatalem i dwa dni nie umialem ustawic zaplonu. Az w koncu okazalo sie, ze wal na srodkowym trzpieniu sie przekrecil i mam dwa garnki chodzace rownolegle - jak w maluchu. Wlasciciel motireksu wymeinil mi od reki walek, zrobilem na nim 10-11 tysiecy i zaczal coraz glsoniej stukac. Az pewnego dnia urwaly sie oba kliny - i z kola zamachowego, i z kola pasowego.

Udalo mi sie wtedy tanio dorwac kompletny silnik i z obu zlozylem swoj aktualny. Troche ahlasuje, ale jest ok.
 
 
Marcin Sady
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-27, 20:45   

Witam MAM pytanko w sprawie regenerowania gdzie wa³y regeneruj± i ile taka regeneracja kosztuje
 
 
Pawe³-Yogi
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-27, 22:47   

Witaj wa³y regeneruje pewnie wiele firm tylko trzeba poszukaæ w swojej okolicy.Z tego co pamiêtam na Nowolipkach w Warszawie jakis czas temu chcieli 350z³ za regenerowany wa³ tylko musia³e¶ oddaæ swój stary gwarancja jak siê nie mylê by³a na 6 miesiêcy.Mo¿e w immych firmach jest taniej jak nie ma po¶redników musisz poszukaæ jak to mówi± koniec jêzyka za przewodnika.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-28, 08:58   

3 stówy to minimum plus oddanie starego wa³u jak pisze Yogi
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-28, 12:48   

Mo¿e ja troche rozwieje w±tpliwo¶ci i niedomówieñ Motirex to sklep a nie warsztat. Pan prowadzi sprzeda¿ i g³ównie wysy³kow±. Czê¶ci s± ok i nie ma co wybrzydzaæ jak potrzeba co¶ nowego wszystko jest. Owszem rozumie kwestie ¿e niektóre to najlepiej niemieckie itp ale sami wiecie jaka jest mo¿liwo¶æ posiadania czê¶ci nowych a o ile mi wiadomo niemieckie czê¶ci idzie kupiæ tylko na reichtuning. Wracaj±c do motirexu wszystko jest sprowadzane z Wêgier równie¿ wa³y które zosta³y tam zakupione i przywiezione wiêc osoba która je kupi³a teoretycznie tez musi uwierzyæ na s³owo które nie zawsze jest takie jakie oczekiwaliby kupuj±cy. Dlatego jak napisa³ Shardac dosta³ wymieniony wa³ bez marudzenia. Co do samej regeneracji wiem ¿e w W-wa bogaty zasób wiedzy to ma Magik który te¿ tu sie wypowiada a jezeli chodzi o ¦l±sk mamy tutaj taki zak³ad jedyny i ostatni w pe³ni porz±dny gdzie jest pan swojego wieku i ma ca³e zaplecze techniczne do regeneracji wa³ów z tym ¿e jego problem to wiek i czas bo nie robi tego w dwa dni :) Ja regenerowa³em ³±cznie z posk³adaniem ca³ego silnika do swojego i puki co odpukaæ chodzi sprawnie i dobrze. Nie jest to cyk i g³os zegarka ale silnik chodzi ¿wawo i sprawnie. Namiary na priv.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12