Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] Koniec przygody z Trabem
Autor Wiadomo¶æ
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 11:28   

co do upokorzeñ... to mia³em raz tak± fajn± sytuacje pod ¶wiat³ami :)))
to nie mnie upokorzyli tylko ja go¶cia.
Kole¶ FULL TJUNING, ciemne szyby wycieraczki na ¶rodku. Jecha³ z lask± Borewiczem :)
laska siê ze mnie ¶mieje, ¿e Trabant. go¶æ te¿. no jak siê zatrzyma³ to mu borewicz zgas³. A ja stojê, udajê, ¿e go zlewam i czekam na zielone. Tak siê z³o¿y³o, ¿e wypru³em jak strza³a spod ¶wiate³ a go¶cia potem nie widzia³em :)))

ZWEITAKT POWER!!!!


PS. Nigdy nie uwierzê, ¿e lupo jest takie bezpieczne... Jedyn± zalet± mog± byæ poduszki powietrzne, których w Trabach nie ma. Chocia¿ poduszki te¿ potrafi± zaszkodziæ...

DDR
 
 
blaz
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 11:43   

lupo nie jest bezpieczne mam wyniki crash testów z 99r przy predkosci 64km/h czo³owe jest kieeeep¶ciutko... krótka maska (i tak d³u¿sza ni¿ w trabim) zwij± sie jak harmonijka..

PS: a co to Borewicz? nie s³ysza³em czego¶ takiego?
 
 
Strah
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 12:32   

Koledzy !
Nie ma sie co ekscytowac wypowiedzia tego bylego trabanciarza poniewaz nigdy nie byl nim naprawde. Jesli ktokolwiek byl go w stanie upokorzyc na drodze przez te dwa lata to znaczy ze ma koles slaba psyche i tyle. Pewnie nalezy do osob ktore nie wyjda z domu bez orginalnych ciuszkow w obawie ze ktos sie z nich bedzie nalewal ze maja buty ponizej 200 zl. Wiec jeszcze raz apeluje nie ekscytujmy sie.

Do blaza: Borewicz to jak mniemam VW Bora ale moge sie mylic

Pozdrawiam Strah
 
 
krawiol
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 12:34   

porucznik Borewicz z serialu 07 zglos sie jezdzil poldkiem i stad takie okreslenie zapewne na to wlasnie auto
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 13:19   

dok³adnie :)
 
 
krawiol
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 13:33   

madrala ze mnie ;)
 
 
Grzesiek N.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 14:55   

Kochamy Polskie Seriale (:i NRDowskie samochody:)
 
 
blaz
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 15:06   

eee to poldkiem chcia³ zaszpanowaæ przed trabikiem?? debil jaki¶.. my¶la³em ¿e czym¶ lepszym
 
 
guma_
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 15:37   

nie no borewicza tez mozna fajnie zrobic, u mnie jeden taki jezdzi i wypas wyglada, zrobiony z klasa zadne WT ale i tak do Trabika sie chowa zadne auto go nie pokona w wygladzie i klimacie :D a swoja drogo to nie wazne chyba kto jakim autem jezdzi tylko jak , cooltora i brak buractwa sie liczyczy przynajmniej dla mnie...
 
 
sidus
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 16:41   

Bozeee... chcial lupo ma lupo, ja za niedlugo kupuje fieste albo astre i szczerze mowiac jakos dynda mi to czy ktos powie, ze to jest babskie auto czy retro... jest moje. Skad on ma flote- jego sprawa! Ma dosc upokorzen?! jego sprawa... i po co te wypowiedzi? Niech sie cieszy, ze sprzedal, ze kupil sobie VW... ale przepraszam po co te komentarze? Czyz to nie jest tylko jego sprawa?! Poinformowal na forum (zrteszta nei jako pierwszy...), ze zmienil na inny i nara.

A co do GrzegorzaB... Gdzie wolno¶æ s³owa? :/

Tyle... Dla jednego trabant to tylko srodek transportu (jak dla mnie), dla innych sens zycia (jak dla wielu), jeszcze dla innych zajebiste auto retro (rowniez dla wielu), ale czy to nie jest sprawa kazdego z nas co dla niego znaczy trabant?
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 16:56   

siudus! w koncu wolnosc slowa o ktora sie upominasz! powiedzialem co chcialem. a co do astry, to pogadamy jak zacznie Ci olej brac :D
tez mam to gowienko 1.4i dynamic



a borewicz, to nie tyle ze poldolot, co stary poldolot w sumie najkrotszy z polonezow. z silnikiem 1.5, ale byly tez 2.0 jako seria!
 
 
Newwer
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 17:35   

i tak po przeczytaniu wszystkich postów stwierdzam Ernest masz przerabane, twoje poglady w malym procencie zostaly poparte, ale moze nic cie to nie obchodzi teraz mozesz zalorzyc sobie klub VW Lupo pozdrawiam:(((((((((
 
 
Kuzyn
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 19:48   

Ej, por±bani jeste¶cie. Chcia³ se zmieniæ auto to se zmieni³. Jakby¶cie rzeczywi¶cie mieli do wyboru Lupo albo Trabanta to 99,9% cartonowców wybra³a by lupo. A ten 0,1% wybra³by lupo a jako drógi samochód mia³by trabanta.
A co do upoko¿enia to mo¿e w jego groni byli ludzie którzy w nieprzyjemny sposób zwrócali mu uwagê na to ¿e je¼dzi takim autkiem. No i poczó³ siê upokorzony. I tyle.
Ernest chcia³ tylko powiadomiæ was kolegów ¿e zmieni³ autko. Przecie¿ nie zamierza siê od was odwracaæ plecami, mogê siê za³o¿yæ.
Sk±d ja to wiem?
A wiem!!!
Bo na forum maluchowskim którego by³em i jestem w dalszym ci±gu u¿ytkownikiem 2 tyg napisa³em podobny temat. Tyle ¿e zmieni³em malucha na wartburga. Dosta³em zjebke od swoich dotychczasowych kolegów. Kiedy napisa³em argumenty dla których nowy samochód jest dla mnie lepszy to mnie objechali do suchej nitki. Tacy koledzy....
Ernest, gratulujê zakupu samochodu!
Pozdrawiam

Kuzyn

To samo widzê tutaj
 
 
eddie
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 20:31   

i ja sie dolacze do Kuzyna i Sidus'a. co wam wadzi ze chlopak zmienil auto?. mial dosyc trabanta i klopotow i niemilych sytuacji z trabem zwiazanych to kupil sobie auto, a czy babskie czy jakie inne to juz za przeproszeniem gowno was obchodzi! pieniadze moze ma ze skarbonki albo gdzies znalaz albo cos jeszcze innego.. tez nie powinno was to interesowac. wydaje mi sie ze poprostu zazdroscicie tego ze kogos stac na inne, nowsze auto. Bombi sie przesiadl do forda ale jakos nikt go nie zjebal za to.. czemu?.. abo auto stare? o to chodzi?
wedle mnie to macie nasrane w glowach i to calkiem mocno.
GB proponuje zamknac temat.
eddie
 
 
Grzesiek N.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 21:16   

dla innych sens zycia (jak dla wielu)
I to chyba dla nich jest klub...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12