Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] Koniec przygody z Trabem
Autor Wiadomo¶æ
Ernest
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 22:22   

No tak drodzy koledzy sprzeda³em mojego Trabanta. Oczekiwanie na nowego w³asciciela nie trwa³o d³ugo, zaledwie pare dni. Auto przez prawie dwa lata by³o wierne i ma³o awaryjne, ale czas siê zmienia i przysz³a kolej na nowe auto. Kupi³em VW Lupo. Nie bêdê tu pisa³ co to auto ma, a czego nie ma, bo zaraz kto¶ powie, ¿e siê chwalê. Mam nadzieje, ¿e za ten czyn nie zostane potêpiony. Powiem tylko tyle: mia³em ju¿ do¶æ upokorzeñ na drodze, chcia³em mieæ wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej oszczêdne auto.
Pozdrawiam
 
 
Newwer
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 22:42   

upokorzen mnie to nigdy nie spodkalo, wiec cie nie zrozumiem, trabant forewer;]
 
 
krawiol
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 23:18   

zeby jezdzic tym autem trzeba miec choc troszke poczucia humoru wtedy, moim zdaniem, nie spotyka kierowcy zadne upokorzenie.
co innego juz chamstwo innych kierowcow
sentymentale P.S. mam nadzieje ze trabi mimo wszystko na zawsze pozostanie w twej pamieci
 
 
Miko³aj "psik&am
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 23:22   

Stary bez obrazy
co Ty pieprzysz?? - upokorzenia??
ze co ze jezdzisz Trabem?? - jak tak bym do tego podchodzil to bym musial juz dawno sprzedac Traba
teraz bedzie smiechawa - facet w babskim wozie ;)
 
 
Wojtu¶ D
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 23:30   

Jesli trabant przynosil Ci upokorzenia na drodze, to masz racje ze go sprzedales- On zasluguje na lepszego wlasciciela, i oby takim okazal sie ten, który go od Ciebie kupil. A przy pierwszej lepszej usterce Twojego Lupo wspomnisz czasy, kiedy naprawiales traba srobokretem i kombinerkami :)



poz
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 00:59   

co do usterek, to takie jak siê trafiaj± w nowych autach to przegiêcie - np. sprzêg³o do wymiany po 10000!!!!!

a co do reszty - bez komentarza...
 
 
Kaszub.Gdynia
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 01:49   

JAKIE UPOKORZENIA?????

Trabant to bajer na babki!!!!!!!!

Chyba ¿e kto¶ woli "blachary", to dres lepszy:)))))))))))))
 
 
blaz
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 07:35   

w cenie jednej lampy tego lupo za³o¿y³bys wiêkszy silnik do trabiego i teraz Ty by¶ upoka¿a³ wszystkich na drodze... a ile ma pojemnosæ baga¿nika tego Lupo?? czy¿by 140l?
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 09:37   

"Dosc upokorzen" ????

Upadles do konca w naszych oczach tak piszac...

...i jeszcze moze zrozumialbym gdyby to napisal ktos "delkatny" znudzony laniem mixolu pod maske, ale nie ktos kto jezdzil 1,1!

"wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej oszczêdne" to niezle argumenty, ale tamto stwierdzenie???

Poprawcie, moze sie myle, ale wydaje mi sie ze im blizej do zachodniej granicy, to tym mniej mlodych ludzi jezdzi Trabantami, wola stare golfy itp.(bo nie wypada Trabantem), a ci co jezdza Trabami stanowia mniejszosc...

Aha! I od kiedy 19 latek (wg GG) w Walbrzychu, miescie dotknietym strukturalnym bezrobociem kupuje "sobie" VW Lupo ????????
 
 
Maciek Chybiñski
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 09:50   

Nie rozumiem Cie Ernest ja jezdze T601 od ponad miesiaca i jakos wszystko jest git :) nawet ostatnio koles na staci zaczal latac dookola samochodu szykajac wlewu a ja wysiadam i cyk mu klape do gory :) i olej zalewam :) a koles zaczal sie wszystkiego wypytywac i powiedzial ze jak by mial dojscie to tez by takiego kupil sobie...a z tyli laskami to i tez racja :) co chwile texty "Jaki sliczny samochodzik...chodz sie przejedziemy". a jesli chodzi o upokorzenia ?? to naprawde nie wiem jakie one moga byc :) nawet posiadacze beemwu patrza na nie ze zdumieniem ;p

Pozdrawiam
 
 
Sei
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 09:58   

Mo¿e nie powinienem siê wypowiadaæ, bo Traba mam baardzo krótko. Najwy¿ej kto¶ mnie zjedzie. Ja dla odmiany przesiad³em siê odwrotnie z Seata Ibizy na Traba. Komfort fakt, mniejszy. Ale upokorzenie?! Niby czym? Tym, ¿e ma siê samochód, który siê wyró¿nia, ma jak±¶ historiê, charakter? To ma byæ upokarzaj±ce? Moim zdaniem to raczej powód do zadowolenia i swego rodzaju dumy.
A Lupo... Có¿, jak kto¶ ³adnie powiedzia³, teraz bêdzie ¶miechawka, bo facet w ewidentnie babskim wozie. To dopiero bêdzie upokorzenie :P
I jest jeszcze jedno. Je¶li Trabi zrobi Ci niespodziankê, to niemal na bank w ci±gu godziny znajdzie siê kto¶, kto zatrzyma siê i je¶li bêdzie móg³, to pomo¿e. W wypadku innych aut raczej tak nie bêdzie. Wiêc mo¿e rzeczywi¶cie - do¶æ upokorzeñ. Dla Trabiego.
 
 
lasic
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 10:21   

hehe no to teraz bedzie upokozenie :)). to juz lepiej bylko zamienic na rower niz na samochod dla kobiety :P
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 11:58   

lupo to pó³ biedy!! dobrze, ¿e se forda ka nie kupi³ :))))))

PS. Szkoda, ¿e nie mieszkasz w kraku, bo móg³by¶ czêsto wpadaæ na przegl±dy i naprawy pogwarancyjne ;)
 
 
Pawe³ Filipczak
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 12:35   

bezpieczniejsze

To sie dopiero ujawni ;)
 
 
majki601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-03, 13:39   

Witam,
zgadzam siê, ¿e do¶æ upokorzeñ, ale dla trabiego! je¿eli nie pasujê to szkoda, ale ja tego nie dowiadczam pomimo tego, ¿e mam zweitakta i najszybszy nie jestem (do stówki!), ale nadrabiam zwinno¶ci± i wygl±dem! nie potêpiam Twego czynu, tylko styl jakim to argumentujesz jest jaki¶ nie taki!! ¿eby Lupo Ci lepiej s³u¿y³o, bo zapewne mniej serca potrzebujê i mniej z siebie da(nie posiada to to duszy!)! szerokiej drogi, pozdrawiam
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 13