Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[OT] Cala Polska sie smieje
Autor Wiadomość
MikoÂłaj "psik&am
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 19:57   

tak sobie czytam Wasze posty i czytam
i nie wiem czy.......
mi kasy na te wszystkie gadzetu tuningowe starczy - a mocy pod maska malo ;(
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 22:13   

psiku nie Âłam sie:)) dresik nie jest drogi, wszak to Ajdajdos- oryginalny z kosza z tesco, buty rĂłwnieÂż, a reszta hmm teÂż podobnie... na pewno taniej wyjdzie niÂż Twoje 1.3 :)))
 
 
Grzesiek N.
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 17:18   

Ja mam wydech z rynny przeciÂągnietej srebrzankÂą (+50km), ludzie jakiego to ma kooooooopa, ale teraz postanowiÂłem zwiekszyĂŚ moc do jeszcze bardziej ekstremalnej (ok. 300km) - zaÂłoÂżyÂłem koĂącĂłwke z wiadra. polecam!!!

:)))))))
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 18:34   

a podÂłaczona jest do rynienek na dachu?? spÂływa po niej cuÂś?
 
 
Sebastian Kurantowicz (re
Gość
Wysłany: 2004-06-04, 23:25   

pssssss.... z czym Wy do ludzi?? Na allegro mozna kupic naklejke NOSa !!! To jest dopiero cos miec taka rzecz w samochodzie !! ;p
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-06-05, 14:29   

a majÂą moÂże oryginalne plakietki dla bramkarzy?? lub choinkĂŞ o zapachu kokosowym??
A no i obowiÂązkowa jest uzywana opona od stara w bagaÂżniku!!
:))))))))
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 10:35   

mam pytanie ile koni doda wyciagniecie zapasowki z bagaznika?? bo wyciagnolem swoja i jakos szybciej mi sie jedzie....





:)
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 12:48   

to zaleÂży opd marki opony :P, jak masz yokohame, albo pirelli p-zero assimetrico od ferrari.. to uwaÂżaj moze lepeij jej nie wyciagaj...
 
 
Sei
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 20:24   

Kurde teÂż bym sobie takÂą wsadziÂł.. MoÂże przybiegÂło by pod maskĂŞ z 20 - 30 kucykĂłw... Ale chyba postawiĂŞ na stajl i dalej bĂŞdĂŞ jeÂździÂł z oponkÂą "Made in DDR" :P Tylko paski dorobiĂŞ i jakiÂś kapsel udajÂący alu... MoÂże z napisem "AZ" :D
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 22:01   

20 ,30 kucy?? chyba 200 ,300??
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 00:07   

wy wogole matmy nie umiecie
przeciez trabant ma 26KM nie??
wiec skoro na 4 kolach + zapasie ma 26 KM to na jedno z tych 5 kol przypada po 5KM czylijak wyciagniemy zapas po prostu bedzie 5KM mniej czyli bedzie 20KM a wtedy maluchem beda was objezdzac takze nie ma sensu
za to mozecie wlozyc jak juz wpomniano felge i oponke pirelli p zero rosso jak z ferrari wtedy kucyki same przybĂŞdÂą



mam tylko pytanie czy jak wloze ten zapas z ferrari bedzie wiecej mi autko palilo???
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 08:17   

hmmm to dobre pytanie.. ale mysle ¿e nie powinno.. takie "przybieranie" koników to banalna rzecz i nic trudnego-ot "pstryk" wieÌ mysle ¿e silnika to nien zmienia to ytak¿e paliwa tyle samo powinien ci¹gn¹Ì... ale mo¿en aby sie zapytaÌ pana o któw tu mowa by³a na pocz¹tku:D
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 09:26   

dobry pomysl BLAZ ale co om moze wiedziec o Trabantach jak on jest wyskoiej klasy zawodnikiem w turbodieslach na pompowtyskiwaczach.........
 
 
Sei
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 12:39   

Wysokiej klasy zawodnikiem, to by byÂł, gdyby tego TD na pompowtryskiwaczach wsadziÂł do kartonika :D
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-08, 00:47   

to moglo by byc ciekawe z drugiej strony jak dla mnie przesada wszak to jest (i teraz pewnie mnie oplujecie) tylko abant i nie byl on stworzony( teraz pewnie powiecie: wszystko sie da) do takich mocy i jak dla mnie 353 albo 1.3 w polo wystarczy spokojnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12