Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki CartoonTrabant
Autor Wiadomość
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 00:32   

a swoja droga panie GrzesiuB/Paplo - moze by tak sklep.cartoontrabant.pl otworzyc i tam zeby mozna bylo naklepajke duza, mala i koszuli dostac? ziomy z poznania tak zrobily na gadzety.601.mynumber.org i w takiej formie na cartoon stronie by sie przydalo cosik podobnego!
 
 
ApostoÂł
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 14:46   

Popieram pomysÂł. Np.gieÂłde poszeÂżyĂŚ i dodaĂŚ sklep z gadzetami no i niech tam sÂą linki do osĂłb ktĂłre to dostarczajÂą. A swojÂą drogÂą moÂże by tak rozszeÂżyĂŚ oferte o koszulki polo, kobiece, czapeczki, bluzy, polary, naklejki na tylnÂą szybe lub bok.
pozDDRowionka
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 14:50   

popieram apostoÂła bylo by prosto i prejrzyscie
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 15:57   

Zapraszam jeszcze ze dwadziesia osob ktore napisza "popieram"...

Pomysly mozna kierowac do Papla paplo(maupka)cartoontrabant.pl
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 23:16   

grzeciuB: to chyba dobrze ze sie wypowiadaja??
skad potem bys wiedzial ze pomysl jest OK? sprawy by nie bylo, gdyby forum mialo mozliwosc robienia tez ankiet, ale takiej opcji nie ma, wiec w ten sposob trzeba sie "badac" co jest dobre a co zle. potem jak sie spora ilosc ludzi wypowie, to dopiero kierowac pomysl Papla.
 
 
Wariat
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 11:04   

To klub Trabanta! Nie rĂłbcie z niego butiku Cartoon Trabant!!!
 
 
.::.Natalii.::.MdM.::.
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 13:35   

wiesz Wariat klub klubem Ok... ale kazdy szanujacy sie klub ma jakies GADÂŻETY zwiazane z klubem...pozdro
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 14:21   

Natalii - a nie ma gadÂżetĂłw? JA sam ich kilkanaÂście posiadam.
robak - nikt pisaĂŚ im nie zabrania - ale wkurzajÂące jest gdy otwieram temat a tam widzĂŞ kilka postĂłw w ktĂłrych jedynie "popieram" widnieje, a Âżadnych konkretĂłw nie ma:(
 
 
Grzesiek N.
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 15:21   

Gdyby same konkrety byÂły to trochĂŞ by tu nudno byÂło...
Teraz w koĂącu nie wiem czy mam mĂłwiĂŚ Âże popieram ApostoÂła czy nie...

:))))))
pozDDRowienia
dla wszystkich negocjatorĂłw :]
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 15:23   

1. rozwiazaniem bedzie dodanie mozliwosci robienia ANKIETY nie koniecznie przez samych piszacych ale przez np moderatorow, adminow kiedy uznaja to za stosowne...
2. Wariat... odwiedz inne strony klubow i zobacz ze sa rozne duperele lub tez wskazowki gdzie i u kogo mozna je nabyc (czegos takiego brakuje TUTAJ)

Ktos zna definicje sÂłowa "klub" (chodzi o klub miÂłoÂśnikĂłw motoryzacji, a nie klub samotnych serc, klub AA, klub nokia i inne)??
Forum to tylko jedna z pozycji menu(najczesciej odwiedzana) dostepna na stronie CT. KLUB to nie tylko forum...
PoZdRaWiAm
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 17:07   

Bart napisaÂł:
2. Wariat... odwiedz inne strony klubow i zobacz ze sa rozne duperele lub tez wskazowki gdzie i u kogo mozna je nabyc (czegos takiego brakuje TUTAJ)
A moÂże tak zaczniesz uwaÂżniej czytaĂŚ forum - nie tylko wskazĂłwki byÂły gdzie moÂżna takie rzeczy kupiĂŚ, ale konkretne dane kto ma gadÂżety klubowe! (i to nie raz juÂż). Pozatym wystarczy zapytaĂŚ kogokolwiek z klubowiczĂłw bywajÂących na zlotach - teÂż powiedzÂą.
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 22:13   

hmm... wszystko sie zgadza !!! ale chodzi o zebranie tych wszystkich informacji w jedna ca³oœÌ (pomys³ Aposto³a [czytaj powy¿ej] )
PrzykÂład uproszczony:
1. koszulki - Zbyszek Oldak email:...
2. zegarki - ....
3. kubki - .....
4. naszywki - ....
5. papierosy - ...
6. alkohol - ....itd
(czesc z tych rzeczy jest w dziale nowosci, inne mozna zobaczyc na innych stronach www)
Jak widac z powyzszych postow sporo osob jest "ZA" powstaniem takiego "sklepiku"
 
 
Heniu Portier
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 22:35   

zamaist sie klocic,polukajcie sobie na allegro....tam az sie roi od gadzetow lubowych robionych przez niewiadomo kogo.......
ja chyba zaczne prezerwatywy robic ;-)
 
 
DroÂżdÂżu
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 23:18   

czeœÌ a wed³óg mnie to dobrze ¿e gad¿ety CT mo¿na kupiÌ tylko na zlotach. Bo komputerowym fanem traba mo¿e byÌ ka¿dy ale tu chyba nie o to chodzi!!
 
 
.::.MadaM.::.
Gość
Wysłany: 2004-06-13, 17:58   

No niezle wypadam z miejsca gdzie mieszkam na kika dni wracam a tu klotnia o koszulki i inne tam!!!
Ja tylko zadalem pytanie.....a tu widze debata az w koncu klutnia.
GRZEGORZb pisalem tam gdzie mi podalem e-maila i dostalem wiadomosc ze niestety juz nie maja koszulek a moze biora wszystko do Zwickau.
proponuje zamknac ten temat GrzegorzuB.
I niech kazdy sam na wlasny koszt i reke sobie koszulki sprawi, to bedzie dobra nauczka zeby sie nie klucic !
pozdrowionka.

PS.
bylem kilka dni w Gnieznie (WLKP) i maa tam tez fajne samochodziki i niektozy nie slyszeli wogule o klubie CT
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12