Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
uchylane tylne szyby
Autor Wiadomo¶æ
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-11-12, 09:26   

na szrocie w Busku znalazlem taki komplet za 25 zyli. jak sie szuka, to sie znajduje...
 
 
Pawe³ Morawski/ halogen
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-23, 20:09   

ja mam de luxe i mi posz³y te zatrzaski do szyb do zamykania tych tylnich nie wiecie gdzie to mozna dokupiæ i ile moze kosztowaæ
 
 
mooflon
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-20, 10:03   

Witam!
Odgrzewam przystary po¶cik. Czy móg³bym prosiæ którego¶ z posiadaczy szybek uchylnych o zdjêcia ca³o¶ci? Chodzi mi g³ównie o detale: zawiasy, uszczelki, zamek. Chcia³bym kupiæ takie szyby-zamie¶ci³em og³oszenie na gie³dzie ale póki co zero odzewu. Korzystaj±c z okazji powtarzam:
Kupiê szyby uchylne ;D
PozDDRawiam!
 
 
Wiktor/ EL Wiktorro
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-20, 14:46   

Moge spytaæ kumpla czy chce sprzedaæ bo wiem ¿e ma w zasobach którego¶ z gara¿y lub piwnic takie szyby, z tym ¿e nie wiem czy bêde siê z nim widzia³ jeszcze przed ¶wiêtami czy po nowym roku ale jak bêde co¶ wiedzia³ to dam znaæ
 
 
mooflon
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-20, 16:48   

Wiktor dziêki wielkie! Jakby¶ co¶ tylko wiedzia³ to dawaj znaæ na maila.
PozDDRawiam!
 
 
warcab
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-20, 18:36   

wiktor ja tez bym sie pisal ale na caly komplet:)
 
 
Jendrej
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-20, 19:48   

ja tez ;p

i na gielde ;p
 
 
Pelu
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-21, 01:24   

ja tez!!
 
 
Benek Kielce
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-21, 10:33   

Ja kupilem w Kielcach (od R. Goli) komplecik (szyby, zamki, zawiasy i uszczelki). Przyciemnilem laminatem (80%) i czekaja na montaz.
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2007-12-22, 19:17   

ja tez bym wzi±³ jeszcze jeden komplet bo dobrze miec na zapas :P
 
 
mooflon
Go¶æ
Wys³any: 2008-04-19, 16:51   

Po d³ugim a ciê¿kim boju (poszukiwaniu) sta³em siê posiadaczem szybek uchylnych (tutaj nale¿± siê podziêkowania dla Ksyciora za konkretne podej¶cie). Moje pytanie jest nastêpuj±ce: jakie uszczelki pasuj± zamiennie za orygina³y. Je¿eli kto¶ je¼dzi na drzwiowych z malacza ( czyli chyba takich jak margut wystawia na allegro) to niech siê wypowie co do szczelno¶ci itp. Dziêki z góry i PozDDRawiam!
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2008-04-19, 17:27   

zakladasz te maluchowskie i jezdzisz. mnie nic nie przecieka, jest elegansko. margut sprzedaje je w takiej dlugoscie ze niestety trzeba kupic dwie bo nie wystarcza jedna na dwie szyby.
 
 
Wilu
Go¶æ
Wys³any: 2008-04-19, 17:49   

Widocznie sprzedaje on uszczelki do drzwi od malucha o d³ugo¶ci pasuj±cej do drzwi od malucha.
Mo¿esz te¿ zastosowaæ dodatkowo ¶rodek do uszczelek, który nawil¿a i sprawia, ¿e uszczelka lepiej przylega do szyby. Przy ciêciu uszczelki tnij wiêcej, bo sporo jej nadmiaru da siê rozprowadziæ przez doci¶niêcie do rantu, kiedy koñce s± z³±czone.
 
 
mooflon
Go¶æ
Wys³any: 2008-04-19, 20:42   

Dziêki za porady. Dzisiaj nawiedzi³em sklep motoryzacyjny "¿uk, lublin, fso" i pan poradzi³ mi wzi±æ uszczelkê drzwiow± od lublinka ( ma 4,70m) i kosztuje 32 z³ (normalnie ok 50-60 ale go¶æ chce siê jej pozbyæ). Wygl±da identycznie ja ta z malacza, wiêc pewnie j± kupiê. Btw-moje szybki "odfoliowywa³em" z lustrzanki naklejonej przez jakiego¶ gangsta-tunera.
Moja rada: po zdarciu folii z kleju i reszty syfu szyby da siê odczy¶ciæ tylko terpentyn± albo acetonem.
PozDDRawiam
 
 
kuba78
Go¶æ
Wys³any: 2009-09-27, 13:25   

Witam serdecznie. Mam pytanko tego typu - czy kto¶ kiedy¶ montowa³ mocowania uchylnych szyb od fiata cc lub innego autka do trabiego 601? Jak tak to od jakiego i czy wielki problem jest to zamontowaæ? PozDDRawiam.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13