Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
"Za¶miecone forum"
Autor Wiadomo¶æ
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 13:47   

Czemu tak Wam przeszkadza, ze ktos sobie pisze o silniku odrzutowym w Trabancie?!

Widac sa ludzie ktorym to przeszkadza i sa tez tacy ktorym to nie przeszkadza ;)
I jak tez widac nie zostalo to usuniete...

wg mnie nale¿y potêpiaæ i usuwaæ w±tki notorycznie powtarzaj±ce siê, takie, które zawieraj± obra¼liwe tre¶ci lub nosz±ce znamiê og³oszenia czy reklamy

To oczywiste, tylko nie wszyscy autorzy takich watkow, nawet po probie wytlumaczenia rozumieja ze zle jest pisac takie rzeczy...

Czemu na tym FORUM nie mozna edytowaæ/usuwaæ swoich postów ??

Bo mechanizm tego forum na to na razie nie pozwala...

A tak troche OT - popatrzcie na gielde i zobaczcie ile jest wpisow dot. kupna lub sprzedazy "papierow" do Trabanta...
Zenujace!
 
 
CaMeL
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 14:23   

Dzieki bardzo GrzegorzB za pozostawienie mojego posta ;-) A tak podsumowujac nie wydaje Wam sie, ze ta rozmowa tutaj jest troszke bez sensu ;P Niech zostanie tak jak bylo, czyli niech kazdy pisze to co chce w granicach rozsadku, ktore ustalaja administratorzy.

PozDDRawiam!
 
 
Kaszub.Gdynia
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 17:36   

CaMeL, dziêki wielkie za wsparcie, dotychczas samotnie rozbija³em sobie mój kaszubski ³eb w obronie wolno¶ci s³owa i tolerancji dla wypowiedzi innych nawet je¶li s± oceniane jako g³upie.

Wszystkim majacym patent na m±dro¶æ zadam pytanie:
Czy wstawienie silnika od Zaporo¿ca do motocykla jest g³upie, czy nie?

Na zlocie w Sztumie taki motocykl sie pojawi³ i by³a to konstrukcja nie mniej egzotyczna niz jej w³a¶ciciel. Wzbudza³ zainteresowanie i sympatie, nawet u ludzi którzy os±dzali to zjawisko jako g³upotê.

Kto wie co sie urodzi z forumowej dyskusji na temat absurdalnej wizji Trabanta z silnikiem Ursusa? Nie wiem..., wiem, ¿e nie wolno pacyfikowaæ w zarodku pomys³ów, tylko dlatego ¿e NAM wydaj± siê g³upie.
Wiêcej tolerancji dla INNEGO, czymkolwiek jest, o ile nie ogranicza naszej wolno¶ci.
A posty na Forum tego nie robi±.

Pozdrawiam
 
 
Mr Muzik
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 17:44   

Witam
Wczoraj jeszcze stwierdzi³em, ¿e nie bêdê siê dopisywa³ do w±tku, bo kto¶ to uzna za g³upotê.
Dzisiaj nie wytrzyma³em:
Po pierwsze: Dorgi Maxxie piszesz o g³upich postach o niczym i ¿e na forum powinna byæ prawdziwa pomoc techniczna.
Jak robi³em swojego szerszenia (zaraz mnie kto¶ zabije za to co teraz powiem) to niewiele pomocy technicznej z forum dosta³em
Raczej szuka³em kontaktu z konkretnymi ludzmi i dopiero z nimi poza forum.
Na forum nie da siê tak ca³kiem technicznie, bo wtedy tematy by³yby dwupostowe: pytanie - odpowied¿, i nastêpny temat. opisy i umawianie siê na spoty te¿ nie jest bez znaczenia.
Odwiedzi³em ju¿ niejdn± grupê dyskusyjn± czy forum i w zasadzie wszêdzie pisze siê "o wszystkim i o niczym" My¶lê, ¿e wa¿niejsze od "wycinania" postów jest aby autorzy w temacie dok³adnie pisali czego sprawa dotyczy i wtedy wszystko jest jasne.
Poszukujê dobrego i taniego lakieru i nika i ju¿ wiadomo, ¿e je¶li nie mam nic do powiedzenia na temat lakierów samochodowych to nawet tam nie wchodzê (chyba, ¿e sam siê chcê czego¶ dowiedzieæ)
Do Ekipy Granatoworêkich :-) I ju¿ wiadomo, ¿e czarnorêcy nie maj± po co tego czytaæ
Zagl±dam na forum przynajmniej kilka razy w tygodniu, ale g³osu nie zabieram zbyt czêsto: jedynie wtedy, gdy czego¶ szukam czy potrzebujê, albo gdy widzê, ¿e mogê komu¶ pomóc OT i ca³a zasada
A tak na marginesie: Maxx nie masz czasem klosza tylnej lampy do Barkasa?
 
 
Kuzyn
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 19:07   

A moim zdaniem zrobi³ sie burdel i wiele osób przyzwyczai³o siê do okresu bez admina. Na innym forum tez jestem zapisany i nie ma tam tak wielu têpych i pustych tematów i wypowiedzi.

NIE WOLNO nikomu zabroniæ wyra¿ania w³asnego zdania lub prezentowania w³asnych pomys³ów choæby nie wiem jak g³upie by³y; oczywi¶cie trzeba apelowaæ o zdrowy rozs±dek i umiar, ¿eby takie posty nie przewa¿a³y na forum i ¿eby ich liczba spada³a ale w sposób naturalny

No w³a¶nie apelujemy, stanowczo bo stanowczo ale apelujemy. Trzeba ten naturalny spadek przyspieszyæ.

A do gadania o pierdo³ach to zgadzam siê z którym¶ przedmówc±, jest czat :)
 
 
Pawe³ Filipczak
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 19:15   

Czemu na tym FORUM nie mozna edytowaæ/usuwaæ swoich postów ??

A wyobraz sobie, ze taki przykladowy burak (bywaly takie tutaj) zwyzywa Ciebie od najgorszych, a po 2 dniach wymaze obrazliwe slowa i sie zacznie bulwersowac dlaczego to ty go obrazasz...

Takze z forum jest jak w zyciu... jak cos palniesz to musisz ponosic konsekwencje.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 19:56   

Tak - tylko w momencie gdy co¶ siê poprawi na forum zostaje adnotacja, ¿e post edytowano z podaniem dnia i godziny.
A co do za¶miecania - na innym forum gdzie jesem moderatorem te¿ z tym walczymy. Cenzura - absolutnie nie. Nawet je¶li kto¶ siê nie zgadza ze mn± nie ingerujê w to. Ale nie mo¿na dopu¶ciæ, ¿eby na forum ba³agan by³ bo komu¶ siê regulaminu nie chcia³o przeczytaæ, bo komu¶ siê nie chcia³o spoojrzeæ czy dwa dni temu taki temat ju¿ nie by³ poruszany, bo kto¶ ma z³y dzieñ i ma ochote na kim¶ poje¼dziæ....
 
 
Hans
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 19:27   

Przelotnie widze ¿e kolega kuzyn zmieni³ mauera na wartburga to zapraszam na forum klubu wartburga .
Tylko mnie nie zbluzgajcie.
 
 
Kuzyn
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 20:20   

Hans a gdzie to forum?????
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 21:29   

Tutaj
Hans nie pêkaj jest nas tu trzech a takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego :D
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13