Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
"Za¶miecone forum"
Autor Wiadomo¶æ
MAXIMUS
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-06, 10:55   

S³uchajcie zauwa¿am na formu coraz wiêcej "¶mieci" - tematów które nie maj± praktycznie ¿adnego sensu - chyba ¿e ich zadaniem jest podtrzymywanie wiêzi kole¿eñskich - jednak forum nie jest najlepszym na to miejcem.

Dla mnie to jest ca³kowita g³upota, albo chêæ zwrócenia na siebie uwagi...
Przyk³ady mo¿na dwoiæ i troiæ. Most z poloneza, silniki prosto z NASA, itp.

Po co pytaæ ludzi jak zrobiæ co¶ czego jeszcze nikt nie zrobi³? i znaj±c ¿ycie nikt nie zrobi.
Co wiêkszo¶æ u¿ytkowników forum mo¿e powiedzieæ?
Ja mam jakie¶ do¶wiadczenie w przeróbkach, ale czego¶ czego nigdy nie robi³em nie bêdê szczegó³owo opisywa³ wciskaj±c ludziom kity, które niektórzy ³ykaj± jak ¶wie¿e bu³eczki.

Przestañcie pisaæ g³upoty oraz wyimaginowane pomys³y, które two¿± siê w czasie waszej bezczynno¶ci.
Je¿eli tego nie macie w swoim Trabie tak aby osobie zainteresowanej przes³aæ dok³adny opis ze zdjêciami - poprostu tego nie piszcie.

Bo to tylko stracony czas osoby króra ma to przeczytaæ.
 
 
Wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-06, 11:36   

"Ja mam jakie¶ do¶wiadczenie w przeróbkach,"nie chce byc zlo¶liwy ale jakie¶ to pojecie wzgledne,co¶ jak mniej wiecej,a to jak dwa palce w ....a tak wogóle to mo¿e w³a¶nie takim postem za¶mieca siê forum?
Czasem ludzie naprawde pisza bzdury,lub ca³y czas pytaj± o to samo.A funkcja szukaj jest poto aby sobie udzielic odpowiedzi na nurtujace pytania.PozDDRawiam
P.S.Maximus nie gniewaj siê,to tylko tak,bo lubie konkrety.Jak mam powa¿n± sprawê to pisze tu,a na g³upoty nie zwracam uwagi,bo nie poto s³u¿y forum
 
 
Rafa³ Malinowski
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-06, 16:48   

Trochr za du¿o tych tematów szkoda ze niema np. parenascie na tydzieñ i od nowa ..Mog³o by tak byæ bo nie wiadomo w co oko w³o¿yæ.hhe
 
 
Kaszub.Gdynia
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-06, 20:50   

Jakie wg Ciebie tematy zas³uguj± na publikacjê? Bardzo prosze o wykaz.

Po raz n-ty nawo³ujê do przypomnienia sobie znaczenia s³owa FORUM, jest to najogólniej mówi±c miejsce publicznych wyst±pieñ, których ramy w przypadku Forum Cartoon Trabant okresla Regulamin.
Jak juz nie raz pisa³em, nikt nie jest wolny od czynienia g³upot. Wielce nierozs±dne jest czytanie wszystkich w±tków, a je¶li juz tak czynisz i sa rzeczy które Ty oceniasz jako g³upoty, to wystarczy napisaæ autorowi w±tku co my¶lisz o jego wypocinach.
Zapewniam Ciê ¿e dla wielu Twój w±tek mo¿e wydaæ sie za¶miecaniem Forum, czy chcia³by¶ aby kto¶ go autorytatywnie uzna³ za ¶miecia i np. wyci±³?
Na FORUM, miejscu stworzonym do publicznych wyst±pieñ nikt nie ma monopolu na Rozum Absolutny, czy Prawdy Absolutne i to nas odró¿nia od faszystów, bolszewików i innych zwolenników Wielkiego Brata.

Pozdrawienia z Kaszubowa
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-06, 20:51   

Wiecie jakie mam zdanie na ten temat...

Swiynto prawdo Maximus!!!

Jak na razie moglbym sie czuc jak w Iraqu - juz ciazy nade mna wyrok pobicia za skasowanie czegos z forum ;)

Lepper mial racje - Al Kaida jest w Polsce hahaha
 
 
Firestarter
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-06, 21:31   

A ja bym chcia³ zwrócic uwagê na najwiêksza mo¿e w tej kwestii bzdurê(jak dla mnie istotn±), jak± s± notoryczne b³êdy ortograficzne pope³niane przez u¿ytkowników. Wydaje mi sie,¿e mo¿na jeszcze raz przeczytaæ i siê zastanowiæ nad tym co siê napisa³o przed wci¶niêciem "wy¶lij".Wszak to nie jaki¶ czat i nikt nas nie pogania.

PozDDR!!!
 
 
Kristoff
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-06, 22:59   

Hehe wspolczuje Grzeskowi bo chlopak sie stara a tu go szantazuja i przesladuja, ale coz taki los adminow...:)
 
 
CaMeL
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 00:14   

Moze nie powinienem sie wtracac, bo mlody jestem stazem tutaj, ale czy to FORUM nie moze sluzyc nie tylko do pomocy ale rowniez do kontaktow towarzyskich ludzi skupionych wokol Trabantow? Przeciez Trabant to nie tylko auto, ale tez ideologia, sposob na zycie! Po to przeciez organizuje sie zloty, spotkania itp. zeby sie spotkac, pogadac nie tylko o nowych swiatlach, przerobkach wydechu i kolorze lakieru, ale takze o imprezach, studiach, laskach (facetach), meczach pilkarskich itd. Jak we wszystkim trzeba wyposrodkowac, ale mysle, ze tematy smiecie jak to nazywacie okaza sie nimi jesli nikt nie bedzie kontynuowal rozmowy i umra smiercia naturalna. Jesli sie myle to bardzo przepraszam, usuncie mojego posta!

PozDDRawiam!
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 00:44   

Jesli sie myle to bardzo przepraszam, usuncie mojego posta!

Nie piszta takich bzdur ;))))
Heeeej ;)
 
 
CaMeL
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 01:24   

Nie bylo zlosliwe ani tym bardziej wymierzone w Ciebie... wybacz :P Masz u mnie szklaneczke pol litra (Mixolu hehe ;P) w Poznaniu na zlocie ;-)
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 04:53   

Maximus!! masz 601% racji!!
texty typu zak³adanie mostu i silnika z ci±gnika Ursus C-360 w wersji ze ¶wiat³ami awaryjnymi s± dobijaj±ce.
Albo: w instrukcji pisze 1,3 litra oleju do skrzyni a ja nie wiem ile wlaæ!!
KUR... LUDZIE!! PO KIEGO GRZYBA MACIE MÓZGI?? MY¦LEÆ ZANIM CO¦ NAPISZECIE...

a potem tacy maja pretensje jeszcze, ¿e kto¶ im po chamsku odpisze...


¯ENUJ¡CE!!

pewnie nied³ugo zaczn± siê teksty i pytania typu: gdzie jest silnik w Trabancie??

:(



PS. JESTEM Z£Y DZISIAJ WIÊC WYBACZCIE!!
DDR
 
 
Kuzyn
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 07:15   

S³uchajcie mam luzy na zawiasie w drzwiach. Ile kosztuje taki zawias i ile jest roboty z wymian±? My¶la³em ¿e mo¿eby tak odrazu zrobiæ sobie drzwi do góry otwierane, albo na prowadnicy w ty³ jak w busach, odrazu oczywi¶cie klamki zaspawaæ, co wy na to ;o)
Hehe, ¿artowa³em. Ja tylko chcia³em sie z Maximusem zgodziæ.
Ale tekstów tego typu jest do¶æ du¿o
 
 
CaMeL
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 10:52   

Najlepiej wprowadzmy cenzure! Komitet centralny bedzie ocenial co jest smieciem a co nie. Czemu tak Wam przeszkadza, ze ktos sobie pisze o silniku odrzutowym w Trabancie?! Nawet jesli nikt nigdy tego nie zrobi, to czy jezeli sa chetni na taka rozmowe to nie moga sobie porozmawiac? Przeciez nikt nie kaze Wam uczestniczyc w tej rozmowie. Poprostu niech kazdy sledzi te watki ktore go interesuja, a reszte poprostu oleje i wszyscy beda zadowoleni :-)

Niech Mixol bedzie z Wami!
 
 
dc.
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 12:03   

wg mnie nale¿y potêpiaæ i usuwaæ w±tki notorycznie powtarzaj±ce siê, takie, które zawieraj± obra¼liwe tre¶ci lub nosz±ce znamiê og³oszenia czy reklamy ale NIE WOLNO nikomu zabroniæ wyra¿ania w³asnego zdania lub prezentowania w³asnych pomys³ów choæby nie wiem jak g³upie by³y; oczywi¶cie trzeba apelowaæ o zdrowy rozs±dek i umiar, ¿eby takie posty nie przewa¿a³y na forum i ¿eby ich liczba spada³a ale w sposób naturalny

pozDDRawiam
 
 
Bart
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-07, 12:15   

Jest FORUM ale jest te¿ CZAT(moze troche mniej uzywany niz forum) !! Ale jest !! tam nalezy sie z kims spotkac i gadaæ o tematach nie zwiazanych z trabantem (pi³ka no¿na, kobiety, alkohol) lub tez o rzeczach fikcyjnych, nowatorskich pomys³ach(mosty z mercedesa, 6 biegowe skrzynie, drzwi otwierane do ¶rodka) a je¿eli uda sie który¶ z tych pomys³ów zrealizowac to napisac o tym na forum...

Czemu na tym FORUM nie mozna edytowaæ/usuwaæ swoich postów ??

PoZdRaWiAm
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12