Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[OT] Germanstyle
Autor Wiadomość
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-24, 10:06   

Nie wiem jak mi to wyjdzie z tym linkiem (moj pierwszy raz...)ale uwaÂżam ze jest obowiazkowy dla tych co chca tuningowaĂŚ swoja fure ;)))))

link
 
 
morti
Gość
Wysłany: 2004-06-24, 16:41   

niektorzy to chyba nie czytaja wszystkich wypowiedzi i poniej takie linki wstawiaja pozDDRo for all
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-24, 21:31   

zgadzam sie z mortim NALEZY CZYTAC A POZNIEJ SIE WYPOIADAC a jak cos nie pasuje to nie pisac i na gieÂłde...... :D:D:D:DD:D:D
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-24, 23:20   

http://www.germanstyle.glt.pl



oto ta strona jak sie komus nei podoba to niech nie pisze jak ktos chce do³¹czyc do nas niech pisze na moje gg,,,,

pozDDRo for all
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 10:13   

maÂłe sprostowanie... cyt: "link obowiazkowy dla tych co chca tuningowac swoja fure" jak nie nalezy robiĂŚ ale sa tez tam wskazowki dobrego tuningu.
Na stronie www.germanstyle.glt.pl by³em...galeria OK (fajne niemieckie traby)! Ale porownujac Wasze samochody do tych z galerii... no có¿ jest ró¿nica :))
PoZdRaWiAm
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 10:20   

aa chba ze....:] co do naszych trabow to jak wiadomo jedynym hamulcem do tych modyfikacji jest brak ojro!!!! ;( ale staramy sie jak tylko mozemy choc aby do nas do³¹czyc nie trzeba miec trabanta ztuningowanego co wiecej nie trzeba miec go wogole liczy sie pasja i checi wspolpracy
 
 
ApostoÂł
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 14:13   

nio stronka niezla :P
i nawet kilka autek jest opisanych :)
pozDDRowionka
 
 
morti
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 14:27   

pozatym drogi Barcie kto powiedzial ze nasze furki sa skonczone one sa ciegle w modyfikacji wiec nie skreslaj nas moze komus uda sie osiagnac ideal do ktorego kazdy z nas dazy pozDDRo
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 18:20   

swiete slowa Morti swiete...... poza tym mam pomysl aby na koniec modyfikacji kazdego z aut dac zdjecie jak wygladal po kupnie albo przed tuningiem. Moze wtedy ludzie zauwaza roznice
mysle ze gdybyscie zobaczyli mojego przed przerobkmi to byscie sie przestraszyli
bo nie byl on z piekny

a co do dojcze to czas pokaze co z trabami ale mysle ze sama pasja jest najwazniejsza a przerobki sa tylko spelnieniem tej pasji...


pozDDR
 
 
ApostoÂł
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 18:45   

nio nio widze ze panowie Morti i Trabi23 sa zdrowo zakarzeni Tuningiem. Tej choroby nieda sie wyleczyc. Zycze udanych prac blacharskich, lakierniczych i technicznych.
p.s. ja tez choruje i to od 7 lat :P
pozDDRowionka
 
 
WojtuÂś D
Gość
Wysłany: 2004-06-25, 22:50   

To nie tylko Oni sÂą zarazeni pewnym typem przerĂłbek...Dla mnie ten styl zawsze moglem opisac tak: NISKO GÂŁADKO I SZEROKO , a germanstyle stad, ze wlasnie Niemcy zapoczatkowali taki typ przerĂłbek, tuningujÂąc swoje samochody w ten sposĂłb. W zasadzie w tych samochodach nie jest nic wiecej zrobione pozatym,co napisalem wyzej, i w tym wlasnie tkwi ich piekno.Ale wiadomo jest to rzecz gustu, i jednym podoba sie tak, a innym podoba sie zupelnie inaczej, co widac zreszta na naszych i nienaszych drogach...


poz
 
 
arek 353
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 10:05   

hah Panowie pozwólcie ,¿ê siê wtr¹ce
otó¿ z tego da siê wyleczyÌ (mo¿e nie do koùca)
otó¿ jak zaczyna³em siê w to bawiÌ to tuning nie by³ tak popularny na drogach (tzn nie by³o du¿o furek)
jak przejaÂżdzaÂł jakiÂś samochodzik to kaÂżdy patrzyÂł i WOW bo cos innego przejechaÂło
teraz wychodzÂąc na miasto to widuje fuul aut po tuningu , maÂło tego , super niech chociaÂż one jeszcze zapierdalajÂą skoro majÂą taki wyglÂąd a tu okazuje sie Âże poÂłowa to ryczÂące maluchy itp.
dlatego teÂż wyleczyÂłem siĂŞ (fakt nie do koĂąca :P )
przynajmiej ze zderzakĂłw optycznie obniÂżajÂących autko , dodam tylko Âże po zaÂłoÂżeniu takich zderzakĂłw autko wolniej ÂśmigaÂło o 15km/h w moim przypadku
heh no to tyle
powodzenia

Ps. aktualnie Âśmigam 601 i tak fuul tuning maluchy ze swiecami brisk dostajÂą w dupe :D
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 13:15   

tylko wlasnie ze styl ktroy uwielbiam nie charakteryzuje si ezdezakami po ziemie i tonami plastiku. ÂŁadny lakier i falga felga z obniznym zaweszeniem wystarcza w zupelnosci a ludziska i tak si eogladaja z tobÂą a czesciowym lekarstwem jak dla mnie jest brak gotowki :(
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 17:10   

kazdy tuninguje tak , na ile mu pozwalaja fundusze. bo pomyslow wszyscy mamy mase. przykre jest to ze jak juz ktos sprobuje malymi pieniedzmi cos zrobic to potem zostaje wysmiany za niedociagniecia.....tak jak to widac na niektorych zdjeciach w "wiejskim tuningu" ...
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-26, 17:41   

ale wydaje mi sie nobel ze jak wiemy ze nie mamy kasy na fajne zderzaczki np z ccf to nie tnijmy zderzaka z cieniasa albo z lanosa i nie starajmy sie za wszelka cene zrobic czegos z niczego bo nie zawsze nam to wyjdzie pomyslnie(prawie nigdy)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14