Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[OT] Germanstyle
Autor Wiadomość
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 01:00   

Po zar 2 otwieram ten wÂątek lecz tym razem bez krytyki kto chce sie wpisac lub wspolpracowac z germanstyle. Zdjecie autka i opis mile widziane na trabi23@wp.pl

[Napisz moze co rozumiesz przez "Germanstyle" w przypadku Trabanta! Tak sie sklada ze "niemiecki tuning" Trabanta ma rozne znaczenia i potem za bardzo sie denerwujesz jesli ktos zaprezentuje cos innego - GB]
 
 
Newwer
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 14:46   

Wg. minie Germanstyle to solidne obnizenie, fele szerokie na 7 cali poszezenie bÂłotnikĂłw , maksymalne wygÂładzenie, ale ja preferuje coÂś takiego:
maksymalnie gÂłatko (lub chromowane klamki) bez zamka w klapie(sedan)lub klamki (Kombi),
niziutko ale bez przesady, zderzaki, bÂłotniki, progi z CCF....
wlocik na masce,
audio solidne,
fajne fele,
Gril z siatki , brak spojlera na tylnej klapie, tylna klapa zrobiona na kwadrat, malowanie na dwa kolory góra czarna(z mask¹ i tylna klap¹, dachem s³upkami i podszybiem) a dó³ jakis ³adny metalic;]
Moj styl zdecydowanie nie jest niemiecki, ale jaki jest to do koĂąca nie wiem moze mie ktoÂś oÂświeci;] acha podoba mi siĂŞ teÂż dach typu low raider obciety o 8 cm i klatka w srodku(japoĂąski styl czy nie ????)pampy podwĂłjne z przodu a z tyÂłu biaÂłe o ksztaÂłcie 601;]]]]]
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 15:12   

german style - trza byÂło siĂŞ wybraĂŚ do zwickau, zobaczylibyÂście co to german style... ma wiele znaczeĂą, ale cechuje go jedna sprawa: wszystko jest SPRAWNE. no i mega audio.
 
 
brzydal
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 15:26   

Tak tak trzeba tylko uwazac coby nie przekroczyĂŚ granicy strefy: KEINE-GUSTEN
lub "remiza edition"

Powodzenia...
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 17:24   

Zeby oszczedzic klutni i nieprorzumien tutaj macie link do traba ktory jest dla mnie kwintesencja germanstyle'u

Trab A
zgadzam si ez brzydalem ze mozna czasem przesadzic

co do wypowiedzi newwera to wszystko Âładnie w jego opisie i tez mozna to zakwalifikowac do tego stylu a zderzaczki z CCF sa rownie ladne ale nie zawsze pasujÂą do innych przerobek

miedelnica mam nadzieje za masz jakies foty z Zwickau moze si epodzielisz to je wrzuce na www??
 
 
ZÂłoty
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 20:55   

Ale jaja, moje Auto...


... widze ze nie tylko mi sie to podoba.
Moje kiedys brzydkie 1.1 wlasnie przechodzi remoncik i najzabawniejsze jest to ze chce uzyskac zblizony efekt koncowy do traba na zdjĂŞciu..


...prosze nie mowcie mi ze juz taki jezdzi po naszych polskich drogach...

pozDDRo 600-1
 
 
Trabicek
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 22:14   

Bardzo chêtnie przy³¹cze siê do powstania takiej strony. Jakby co to moje gg 77102
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-21, 23:00   

NIe ZÂŁOTY to jest zdjecie z Zwickau i ten trab jest z niemiec, ale tez chce uzyskac efekt koncowy podobny tyle ze inny kolorek
 
 
picia353
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 01:48   

to teraz siĂŞ pobijcie :P
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 09:21   

PICIA o co ci chodzi??
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 10:57   

"Polacy nie gĂŞsi, swĂłj STYL majÂą..." hehe ;) dlaczego GermanStyle ?? a nie PolnisheStyle ?? Trzeba wzorowac sie na lepszych i bardziej doswiadczonych ale tworzyc wlasny styl i nazywac go w ojczystym jezyku...
PoZdRaWiAm
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 14:12   

juÂż siĂŞ bijÂą ;P
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 15:17   

bo ten styl BART i tak bedzie taki jak niemcow bo taki mi sie podoba i juz :P ale ja jestem hihihihi :D

gdzie 2 sie bije tam korzysta dentysta
 
 
Daniel "Muffi
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 20:19   

POLISH STYLE to czĂŞsto niestety spoiler z dykty, siatka tuningowa z ogrodniczego (taka coby kury nie wydziobaly kwatkow), lakier kladziony waleczkiem, a do tego klimat kaplicy cmentarnej w srodku (szyby, i swiatla najczarniej jak sie da).

FESTYN STYLE to podstawa w naszym kraju.
 
 
ZÂłoty
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 21:57   

hehehe... wiem ze ten na zdjĂŞciu nie jest moj, tez mam to zdjĂŞcie i sie na nim wzoruje podczas prac nad moim wozem, taki ma byc dopiero efekt koncowy :D

...tzn podobny,

a nastepny w kolejnosci juz jest 353, czeka na swojÂą kolej... maly remoncik, tylko ze jest z CCF-u ale przejdzie maly lifting... ala germanstyle (jak sie uda)

P.s. to ten ze zdjecia obok mojego nicku...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12