Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[601] ROZWIERTAKI DO TULEJEK W ZWROTNICACH!
Autor Wiadomo¶æ
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-27, 23:29   

Ludziska! jest okazja - mam mo¿liwo¶æ kupna dziesiêciu rozwiertaków do tulejek teflonowych ( bakelitowych ) do zwrotnic 601. S± to rozwiertaki nastawne o rozmiarze 19.5-21.5. Mo¿na tym spokojnie robiæ i górê i dó³ w trampku, tyle ¿e górê trzeba potem jeszcze lekko podszlifowaæ okr±g³ym pilnikiem,je¶li siê robi tulejki na NOWE sworznie ( je¶li zmieniamy same tulejki na stary sworzeñ, to jest spoko ). Tylko ¿e mnie jest potrzebny tylko jeden rozwiertak... Ka¿dy, kto to robi³, wie o co chodzi i jak trudno o taki rozwiertak. Koszt jednej sztuki wynosi³by 15-20PLN!!! Zbierze siê dziewiêciu chêtnych? Zamówi³bym i rozes³a³ po Was ( lub rozda³ w Krakowie i na ¶l±sku ).?
 
 
Koszar
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-28, 16:21   

Ja bym kupi³ za 15z³
 
 
Lewy81
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-28, 20:35   

Ya tesh sie pisze na 1 sztuke..:P
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-28, 21:05   

Koszar, potrzebujê konkretu-tak jak pisa³em - koszt mo¿e doj¶æ do 20 zyli.albo wchodzisz w interes,albo nie - nie staæ mnie,by potem dop³acaæ... To siê tyczy do wszystkich - jak chcecie, to liczcie siê z tym, ¿e mo¿e kosztowaæ 20.ale mam nadziejê,¿e bêdzie taniej. Tak na marginesie - nowy kosztuje ok.120/sztuka.Jest ró¿nica,nie?
 
 
Galant
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-29, 23:53   

Witam! Jak tak tanio to bym wzia³ byle to jakis szit nie byl. Do 40 zyli spoko biore.
Tylko szybko bo d³u¿ej tak nie moge jezdzic a pilnikiem to nie robota.
 
 
Jakubek
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-01, 00:43   

To ja bêdê pi±ty! Proszê o wci±gniêcie mnie na listê chêtnych!
wszelkie dane podam przez e-mail : jakubek@cartoontrabant.pl

Pozdrawiam!
 
 
Galant
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-01, 00:50   

No dalej dalej tak trudno??? cena w normalnym sklepie - 140 z³, a w specjalistycznym 100zl. Poprostu wydaje mi sie ¿e wszyscy wszytko sami robi±, a jak co do czego to koñczy siê u mechanika. (mo¿e i lepiej)

PS Chcia³em Wam pojechaæ po ambicji - jescze 4 osoby.........
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-01, 13:44   

ja rez jestem chetny panie miedelnica szczegoly na trabi23@wp.pl
 
 
Mally2105
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-01, 23:21   

No to moze i ja :) 1 sztooka:)
 
 
Zbyszek 601delux
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-04, 08:44   

I ja!!!! Bardzo chêtnie. Dane w profilu. 30 z³ moge daæ. Kupuj wszystkie, jak nie pójd± na allegro sprzedasz...
 
 
Galant
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-08, 11:46   

Doda³em ten wpis by temat wyp³yn±³ na wierzch .......
Chcecie kupowac to w sklepach po 100 zl i wiecej? Kolega zalatwia tanio i tu nic....
 
 
Koszar
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 12:09   

je¶li bêdzie dobry gatunkowo to biore
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 12:49   

i co miedelnica z tymi rozwiertakami?? bedzie cos z tego??
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 14:06   

Ludzie!

JEST DRAMAT.

Go¶æ mnie zrobi³ w przys³owiowego C... ( balona ).

Przychodzê dzisiaj, a tu...owszem, ca³a skrzynia rozwiertaków, ale... NIE NASTAWNYCH! Krew mnie zala³a. Sorry, panowie,ale jak siê z nim dogadywa³em, to mówi³: mam, wszystko mam, rozwiertaki -wszelki wybór. Pytam siê o cenê, a on - ¿e sprzedaje po 10 sztuk, nie bawi siê w pojedynkê i ¿e chce 200pln,ale mo¿emy siê targowaæ. Umówili¶my siê na dzisiaj na obejrzenie,a tu dramat... Mia³, owszem, 10 sztuk nastawnych, ale to by³ komplet!czyli od najmniejszego do najwiêkszego! To, o czym mówi³, to nie do¶æ ¿e nie by³y nastawne, to jeszcze najwiêkszy ma 17mm... Wzi±³em ich kilka, bo w sumie da³ mi za grosze,ale...

Przepraszam panowie, uwierzcie mi ¿e chcia³em dobrze,ale go¶ciowi siê zdawa³o,¿e jak ma ca³± piwnicê rozwiertaków, to te 20-22 ma te¿ na pewno. a tu kicha... znalaz³em jeden 19-21 ( ale nie 19.5-21.5!sic! ),wiêc wzi±³em do górnych sworzni,a do dolnych nadal ni mam. ech...panowie,jeszcze raz przepraszam.jak znajdê co¶ pewnego, to dam znaæ. :/
 
 
Galant
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-09, 23:26   

Wfaufhauifh ³zy zala³y klawiature jifmam.......................................................
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12