Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[601] rozrusznik 12V
Autor Wiadomość
MAXIO
Gość
Wysłany: 2004-05-20, 13:56   

witam poraz pierwszy na cartoon trabant.pl Mam pytanko czy ktoÂś moÂże zna siĂŞ na rozruszniku z 84 roku 12V bo mam problem typu Âże urwaÂł mi siĂŞ trzymacz do szczotek no i przy tym szczotka i oczywiscie elektryk samochodowy u ktĂłrego byÂłem twierdzi Âże trzymacz powinien byĂŚ na 4 szczotki natomiast u mnie jest na dwie jedna przy trzymaczu druga przy obudowie i mĂłwi Âże trzymacz z dwoma szczotkami nie pasuje bo na 3 szczotki rozrusznik nie bedzie dziabal czy ktoÂś siĂŞ na tym zna??
z gĂłry dziĂŞkuje za odpowiedz
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-05-22, 23:39   

ja mam propozycjĂŞ. Jeszcze u siebie tak nie zrobiÂłem ale podobno jest spoko sprawa jak wsadzisz rozrusznik od Traba na 6V. Tylko automat musi byĂŚ 12V Âżeby siĂŞ nie zjaraÂł!
ale podobno na sÂłabym aku dobrze krĂŞci!!

DDR
 
 
mtrabant
Gość
Wysłany: 2004-05-23, 10:59   

szczotki sa dwie, jedna do masy druga do plusa i nie sluchaj ze musza byc cztery.a ten szczotkotrzymacz jest nie do naprawienia?jesli tak to poszukaj innego, uzywany bedzie tani. Ale musi byc od traba a nie od czegos innego
 
 
MAXIO
Gość
Wysłany: 2004-05-23, 22:43   

dziêki za pomoc szczotko trzymacz niestety siê nie nadaje bo urwane jest trzymanie szczotki wiem ¿e s¹ dwie szczoteczki ale mam drugi rozrusznik który jest z 90 roku i w³aœùe w tym rozruszniku s¹ 4 szczotki dwie przy obudowie i dwie przy szczotko trzymaczu ale on jest troszke spalony i nie dziabie chcia³bym aby jeszcze zapytaÌ czy ten szczotko trzymacz z 2 szczotkami bêdzie siê nadawa³ do tego z jedn¹?? jeœli tak to chyba zmienie elektryka bo wed³ug niego nie
 
 
mtrabant
Gość
Wysłany: 2004-05-23, 23:40   

wyjmij jedna szczotke i bedzie dwie a nie trzy i spokoj. jak szczotkotrzymacz poza tym pasuje w obudowe to po klopocie. A swoja droga nie wiedzialem ze traby mialy rozne rozruszniki, myslalem ze zawsze byly dwie szczotkichociaz w zadnym innym aucie nie widzialem zeby byly 2 - enerdowski patent:))
 
 
MAXIO
Gość
Wysłany: 2004-05-24, 20:13   

dziĂŞki za pomoc jutro sie za to zabiore i sprawdze:)
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-05-24, 23:40   

z tym 6V to ja mĂłwiĂŞ powaÂżnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12