Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[T1.1]Przewody wysokiego napiecia
Autor Wiadomość
WyCleF
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 00:04   

Witam!mam problem z dopasowaniem kabli.Chcialem kupic NGK,ale nic nie moga znalezc aby pasowalo.Tak samo z sentechem,albo za krotkie,albo jeden do cewki nie pasuje.Od jakich modeli samochodu macie te kable? Kopulke z bolcami czy z blaszkami ,bo od tego tez zalezy wybor kabli.
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 12:31   

Wyclef, ja jezdze na NGK. Dedykowane do Trabanta 1.1, Wartburga 1.3 to NGK RC-VW206
 
 
WyCleF
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 13:38   

Dzieki za odp,jak powiedzialem u mnie ,ze chce NGK specjalne do trabanta to mnie wysmiali i powiedzieli ze nie ma w katalogu.
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2004-06-04, 19:54   

A bo nie ma ;) Sa natomiast do Wartburga 1.3 (identyczne). Koszt okolo 230zl
 
 
Daniel "Muffi
Gość
Wysłany: 2004-06-05, 00:20   

230??? moze jak kupowalismy rok czy poltora temu

na dzien dzisiejszy braciszku ten model w InterCars kosztuje 329 brutto w detalu
Cena troszku wiec zabija.

BERU ZEF562 w detalu w InterCars 260 zÂł
jest to numerek z katalogu Beru dla VW Golfa II 1.3

w katalogu Beru dla Wartburga 1.3 sa to ZEF561, ale z doÂświadczenia wiem ze nie pasuja. Fajki przy aparacie byly proste, a nie katowe. Sadze, ze ZEF562 bedÂą OK.
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-05, 18:35   

w pierwszym lepszym FSO mozna dostac sylikonowe(tzn miekkie) , ja takie mam , fajki czy tez proste to trzeba sobie wybrac bo wybor jest spory . ja zaplacilem 24zl .
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2004-06-05, 22:33   

mialem takie co to mialy byc oryginalne trabantowe. no i oczywiscie - wygladaly tak jak te co mialem wczesniej. wszystko bylo super przez 2 tygodnie. potem iskry lataly gdzie chcialy, az sie zajaralo jak juz wszyscy tutaj zauwazyli w innym poscie. teraz mam od VW. koszt 42 zeta a iskierek nie ma nigdzie.
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 12:53   

nie lepiej kupiĂŚ oryginalne w serwisie vw? kosztujÂą chyba koÂło 180zÂł? do polĂłwki
 
 
Daniel "Muffi
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 22:39   

180? oryginalne? buhhaaaaaaa, chyba w ASO VW nie byles nigdy, koÂło 80 zÂł bedzie tam staÂł jeden
 
 
blaz
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 08:24   

180zÂł to maÂło? ja byÂłem w ASO vw w krakowie chyba przy Armii Krajowej w zesszÂłym roku i po tyle byÂły, chyba Âże to jakieÂś zamienniki byÂły bo i takie teÂż w serwqisach czasem sprzedajÂą
 
 
WyCleF
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 22:01   

Kupilem ,pytalem sie do wartburga tez powiedzieli ze nie ma,ale numer dalem to mi zamowili,a napisane jak byk wartburg na kartonie. Kable NGK koszt rowne 200 PLN. Tylko ten kabel od drugiej swiecy od prawej moglby byc troche dluzszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8