Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[tuning] Gdzie mogê kupiæ zaczepy do klapy
Autor Wiadomo¶æ
techno
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-13, 20:29   

Witam

Czy jest mi kto¶ w stanie powiedzieæ gdzie mogê zakupiæ zaczepy do klapy przedniej. Ale nie chodzi mi o oryginalny zaczep trabantowy, który jest na ¶rodku klapy, tylko o zaczepy dodatkowe mocowane po bokach (takie z ku³eczkami). Nie piszcie tylko, ¿e na gie³dzie ani ¿e na allegro bo tam nie ma. Je¿eli jeszcze by kto¶ zna³ koszt takich zaczepów to by by³o super. Dziêki z góry za pomoc.

Pozdrawiam
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-13, 21:55   

W pierwszym lepszym sklepie tuningowym, na gieldzie samochodowej, na allegro tez pewnie sie znajda. Koszt od 20zl.

Nie piszcie tylko, ¿e na gie³dzie ani ¿e na allegro bo tam nie ma

Ale na forum o tym bylo... ;))))
 
 
nobel
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-13, 22:19   

zaczepy dostaniesz w Norauto,na pewno gdzies w twojej okolicy jest ten sklep,tam takie zaczepy kosztuja okolo 25zl z tego co pamietam. mocowane na nity i sa ok,sam takie mam.
 
 
Clark
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-14, 00:41   

U nas znajdziesz ko³o Rybnika w Rowniu po prawej stronie za przejazdem kolejowym.Jest sklem tuningowy i serwis Michelin.Koszt zapinek sparko 80zl a podróbki 30,ale my czekalismy kilka tygodni i tych podróbek nie dostalismy:( Teraz mamy te gumowe. :)
 
 
Tomasz Suchocki/piekny
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-14, 19:18   

nie warto oszczedzac na zaczepach bo te po 20 z reguly rdzewieja ale mozna dostac za 50 zl firmy jacky sport sa nizle wykonane i z tego co wiem maja wysylke jak znajde link to podrzuce/ pozdrowka
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-14, 23:05   

http://allegro.pl/show_item.php?item=26752160


http://allegro.pl/show_item.php?item=26856537


i co nie ma na allegro?? moze nie o to chodzi??

jesli o to to nie zalowal bym i wydal bym na te sparco jako ze u sparco jakosc jest na wysokim poziomie
 
 
nobel
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-15, 21:37   

takie co sa na pierwszym linku to wlasnie mam nawet pudelko identyko. rdzewieje troche tylko ten pierscien zawleczka sama , ale to 5 minut z papierem sciernym miesiecznie . :D
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-16, 20:16   

sluchaj nobel moze by papierek do sreberka i bezbarwnym poci±gn±æ?? nei bytlo by wiecej klopotow z tym a jak by juz byly to byly by baaardzo zadko nie??
 
 
nobel
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-16, 21:23   

trabi23 jak chcesz sobie sreberko zalozyc to swistak ma.....Ja zapinki maski zakladalem bo juz kilka wyrwalo mi masek w czasie jazdy. Jak nie masz nawet 5 minut dla swojego trabiego to wez go sprzedaj bo szkoda auta. i nie czepiaj sie cwaniaku.
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 10:06   

pani nobel zgubilem 2 wyrazy pisz±c tego posta takze sie nie czepiaj jak nie wiesz o co chodzi

cyt:

"sluchaj nobel moze by papierek scierny do sreberka wytrzeci bezbarwnym poci±gn±æ?? nei bytlo by wiecej klopotow z tym a jak by juz byly to byly by baaardzo zadko nie??"

a chodzilo mi o to zeby wytar³ sciernym na b³ysk te koleczka i pomalowal bezbarwnym wtedy bys nie musial opdpieprzac syzyfowej pracy co miesiac

a co do mnie to mi sie maska nie otwiera moze dlatego ze nei osiagam takich predkosci jak twoj Trab
 
 
nobel
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 15:11   

no to widze ze sie dogadlalismy :) troche bledow i zaraz byla by wojna. to juz temat o zaczepach bedzie pewnie zamkniety
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-17, 16:46   

nom takze ja juz uwazam co pisze zeby wojnuf nie bylo.....
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13