Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[tuning] kto poszerzy fele KIELCE I OKOLICE
Autor Wiadomość
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 23:56   

mam pytanko?? kto poszerzy feje w kielcach lub w ich okolicach?? prosze o jakies wskazowki bo robata stoi w miejscu i nie wiem o ile poszerzac bolida :/!!!
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-04, 22:43   

cy naprawde nikt nie wie dzie zrobic takie cus w kielcach\?????
 
 
Kristoff
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 23:26   

Czesc! Proponuje zajrzyj na www.panoramafirm.pl albo na www.pkt.pl tam wybierz woj. swietokrzyskie i kielce, ale wiem ze jest jakis gosc na tarnowskiej bodajrze, ktory zajmuje sie takimi rzeczami ale szczegolow nie znam.
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 23:50   

dzieki wielki w ksiazce znalazlem 2 tokarzy na tarnowskiej i jutro bede dzwonil do niech
jeszcze raz dzieki za pomoc

pozDDR
 
 
szkielu
Gość
Wysłany: 2004-06-09, 15:39   

daj znaĂŚ jacy z nich fachowcy bo ja szukam kogoÂś kto mi dÂłuuuugie szpilki na alusy dorobi
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-10, 09:58   

no ok tylko ktory z nich poszera te fele to nie wiem ale mysle ze juz w piÂątek sie dowiem co i jak a jak dlugie szplki potrzebujesz SZKIELU???
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 15:28   

488162 - to numer GG do trabanciarza, ktĂłry ma dojÂście do dÂługich szpilek. mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ na mnie nie obrazi za udostĂŞpnienie jego numeru. Lokalizacja: ÂŚrem. ma teÂż dostĂŞp do dystansĂłw do 601 coby alusy zaÂłoÂżyĂŚ.
 
 
jarek bartkowski
Gość
Wysłany: 2004-06-17, 13:56   

chlopaki a po co wam poszerzac felgi ?
jak ma jezdzic to na orginalnych najlepiej kiedy mialem opony 175 zamiast oryginalnych 155 to dostawalem dreszczy przy wszystkich kaluzach zmienilem na 155 i po problemie jak motorowka a o d³ugie szpilki zapytaj w kielcach jest taki sklep nie pamietam ulicy ale z ul IX wieków w lewo za szko³¹ pielêgniarek i ze 100 m po prawej œruby d³ugie mieli szpilki tez tylko rozmiar sprawd¿ pzdrv jarek
 
 
szkielu
Gość
Wysłany: 2004-06-18, 14:38   

mam alusy 6cali szerokie. szpile sÂą potrzebne ok. 1 centymetr dÂłuÂższe niz te od wrtburga...Z przodu trzeba dystanse 1 cm zakÂładaĂŚ, Âżeby daÂło sie kierownicÂą normalnie skrĂŞcaĂŚ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13