Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
baga¿nik dachowy na rowery
Autor Wiadomo¶æ
Pawe³ Grusznis
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 21:28   

Witajcie,
wakacje tu¿ tu¿, wiêc teamt wakacyjny. Chcê na tegoroczn± wyprawê zabraæ rowery dwa :)
Czy komu¶ uda³o siê zamontowaæ jaki¶ rowerowy baga¿nik dachowy ?
jak? - czy bezpo¶rednio do rynienek, czy te¿ do klasycznego baga¿nika rurkowego ?
Czy w ogóle rynienki wytrzymaj± ?

z góry dziêkujê za wszelkie info
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 21:31   

najlepiej do rynienek. jest to tzw. stary typ baga¿ników mocowany do rynienek, które pomimo pewnych ró¿nic w kszta³cie maj± pewne uniwersalne cechy wykorzystywane przez producentów baga¿ników;)

ja mam baga¿nik od starej ascony i jest miodzio,podchodzi na malucha,traba,no i wiêkszo¶æ starych aut(pow.10-15 lat)
 
 
Miko³aj "psik&am
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 22:42   

ja mialem ten na rynienki -ale zlikwidowalem i jest kupa - mozna zastosowac ten na przyssawki - podobno tez mocny ;)
 
 
Alan
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-23, 14:26   

Ja ju¿ mam "baga¿nik rowerowy" (ta rynna z mocowaniem ramy roweru) ale nie mogê dostaæ poprzeczek na rynienki. Czy wszystkie mocowania na rynienki pasuj±? Bo raczej nie sk³aniam siê do kupowania nowych w sklepie (99,- z³ 4 mocowania + ok 100,- za dwie poprzeczki!) - wszystko sprzedaj± w kawa³kach; szaleni!
Je¶li rynienkowe pasuj± na wszystkie samochody (w tym i Trabcie) to poszukam na "flohmarku"; napewno bêdzie taniej.
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-23, 14:48   

pasuj±, pasuj±.wszystkie stare typy!
 
 
Robert LIMES Chodnicki
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-23, 23:12   

ja polecam bagarek na hak...

1.30 PLN raczej nie polecisz Trabem bezpiecznie z tym czyms na dachu :D
dachowy cwiczylem do dosc solidnych belek ktore mam..
ale czuc bylo ze to sie gibie i zainwestowalem w tylni... niebo a ziemia

pozdro
 
 
Pawe³ Grusznis
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 09:39   

no to ci±gle nie wiem - :) m
o¿na powiedzieæ, ¿e g³osy s± pó³ na pó³ - jasne ¿e na hak jest fajny, ale ja nie mam haka :(

a na dachu - no có¿ chcê zrobiæ oko³o 1tys km w jedn± stronê - no i wola³bym nie zgubiæ dachu no i rowerów ;).

a mo¿e kto¶ z kolegów chce siê pozbyæ takiego cudeñka - to proszê na priv

wiem - to nie gie³da ;)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 11:01   

Limes - napisz prosze co to za bagaznik, ile kosztuje.
 
 
bRq
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-24, 11:10   

Na wylocie z Zielonej Gory (przed Racula) na wysokosci "wisi" trabi z bagaznikiem (bez mocowan na rower)... Podjedz tam i spytaj :) ... Jak nie ty to ja go kupie :D hyh...

PS. Musimy kiedys zlocik w Zielonej zrobic :)
 
 
Robert LIMES Chodnicki
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-25, 00:03   

producenta nie pamietam...
jest w £odzi firma Tobik i ona ma takie fajne...
maja atest i sprawdzi³ siê przy ró¿nych predko¶ciach.. ;)
i niemal chcia³em go sprzedaæ ale okaza³o sie ze w 5plus znów beda rowery za punkty
i zostawiam go na nowy sprzêt...;)
 
 
bipi78
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-25, 11:17   

a ile kosztuje taki baga¿nik na hak?? i na ile jest rowerów 2,3 ??
 
 
Pawe³ Grusznis
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 17:15   

no i w koñcu kupi³em baga¿nik , wczoraj monta¿ i dzi¶ pierwsza testowa (ok 40km)wycieczka. I w sumie rewelacja - nic siê nie "koleboce" baga¿nik spe³nia swoj± funkcjê. Fakt - jak nigdy przestrzega³em wszelkich ograniczeñ prêdko¶ci - ale to raczej "na wszelki w".
Baga¿nik kupi³em w sklepie internetowym link - model bazowy - do poloneza + dwie szyny na rowery. Za wszystko da³em 175z³ z przesyk± - wiêc chyba przyzwoita cena.
Jedynie troszkê trzeba pokombinowaæ bo rynienki Trabowe s± po prostu Trabowe :-) .
Tzn - uci±æ gumowe "uszka" z gumek które raczej przeszkadzaj± no i zaopatrzyæ siê w 4 nakrêtki - bo ³adne plastikowe kó³ka nie chc± chwytaæ.Ale to ostatnie chyba nawet lepiej - nie ukradn± go w 5s.
ca³y czas monta¿u to ok. 30 minut i mo¿na jechaæ.

wakacje i prawdziwy test za miesi±c :)
 
 
Sandmann
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 22:28   

Ja mam stary baga¿nik i w porywach wozilem dwa rowery. Dzis widzialem jak jaki¶ mlotek w s³u¿bówce plusgsm lecial z rowerem na dachu ponad 100 a rower mial plastikowe siedzenie dla dziecka zalozone.. czekalem tylko kiedy ten ¿agielek porwie caly bagaznik z rowerem i pier....
 
 
CaShu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-23, 20:10   

Ja ostatnio kupilem baga¿nik na hak w nor auto za 450 z³. Nie robi³em ¿adnych testów, ale w sobote jade daleko (oko³o 2000 km), wiec jak wróce to opisze jak sie sprawowa³.

Pozdro
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12