Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[601] kolektor a spaliny
Autor Wiadomość
ÂŁukasz Matczak
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 00:30   

witam wszystkich!

zanim dostane opierd za poruszenie tematu nie raz juz roztrzasanego ZAZNACZAM ze naprawde przeczytalem WSZYCHO co sie da na temat spalin w kabinie 601 i wciaz mam klopot

dlatego prosze o pomoc!

pare dni temu pechowo uderzylem przednim tlumikiem w wystajaca studzienke, tak mocno, ze pekl kolektor (przy srubie laczacej z tlumikiem) od razu wymienilem kolektor na inny i teraz dusze sie w kabinie od spalin...

sprawdzilem poloczenie kolektora z tlumikeim - szczelne i solidne

nie jestem pewnien czy przyczyna przedostawania sie spalin moze byc walniety tlumik przedni czy moze ten wymieniony kolektor?????

czy wogole kolektor moze miec z tym zwiazek? jak on jest zbudowany? czy moze byc jakos uszkodzony, przerdzewaily wewnatrz itp? czy tez jedynym odpowiedzialnym jest walniety tlumik?

DZIEKUJE Z GORY ZA POMOC!!!!!!

aha.. bylo kiedys o tlumikach walker do 601 dosc drogich ale ponoc super... czy ktos je testowal poza Luakszem$Grazynka?
 
 
picia353
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 01:45   

podejzewam ze udezyÂłeÂś tÂłumikiem wiĂŞc i on nadaje siĂŞ do wymiany...
 
 
Kuzyn
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 07:15   

Powyjmuj rury od ogrzewania z tÂłumika i zobacz czy bĂŞdzie ÂśmierdzieĂŚ dalej.
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 09:23   

kurde mam to samo tyle te tlumik nowka sztuka a co najciekawszy gdy sciÂągnolem reszte wydechu i jezdzilem z samym przednim przestalo smierdziec spalinami.......
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 09:37   

co do t³umików - to niez³ym rozwi¹zaniem jest po³¹czenie przwdniego t³umika z rur¹ za pomoc¹ ³¹cznika elastycznego!
 
 
picia353
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 09:53   

trabi23 a gdzie masz wyprowadzenie wydechy na Âśrodku ??? jak na Âśrodku to ci zaciÂąga do kabiny
 
 
Sebastian.P/Mak1
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 11:04   

witam hehe
ja mam na srodku i faktycznie zaciaga do kabiny :-)Ale kwestie przyzwyczajenia hihi
Ale teraz jak bede miaÂł wiecej czasu i pogoda dopisze to tez bede musiaÂł cos z Tym zrobic bo mozna sie zaczadzic od spalin:)

pozDDRawiam
 
 
Mateusz / Majster
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 13:48   

To na 100% wina tÂłumika !
 
 
RafaÂł Bk
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 14:02   

witam!
ja tez mam na srodku i niestety tez mi zaciaga :( czy ktos ma jakis po mysl co z tym fantem zrobic,
pozdrawiam
 
 
Newwer
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 14:34   

£ukasz sprawdz tylny wydech, bo tez mog³ sie uszkodzic stawiam na tylny wydech lub ³¹czenie, co do wydechu na srodku to zróbcie obudowe na tylny t³umik z rur¹, z b³achy ryflowanej.....
 
 
trabi23
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 15:15   

mam po srodku i calkeim mozliwe ze to koncowy tlumik bo nie jest on I mlodosci:D
 
 
morti
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 18:23   

Newwer napisz cos wiecej bo jak wiadomo smierdzi kazdemu kto ma na srodeczku czyzbys znalazl na to sposob !!??
 
 
RafaÂł Bk
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 19:57   

Newwer robiles moze taka obudowe na tylny tlumik? jesli tak to prosze o jakis opis jak to zrobic moze jakies zdjecia!

pozddrawiam
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 20:45   

witam . ja tez mam na srodeczku i juz nie raz jechalem ze lzami w oczach od spalin. teraz mam calosc zmieniona (silnik i calutki wydech nie trabantowski) i mi nie zaciaga nic a nic.
 
 
Newwer
Gość
Wysłany: 2004-06-22, 23:43   

obudowa ma wygladac jak litera "U" (ceownik)podstawa U przykrecona do podÂłogi traba, otwory uszczelnione w trabie, z obudowy Âładnie bedzie wywiewaĂŚ spalinki za traba a nie do traba, nie bedze zawirowaĂą, mozecie jeszcze troche rure przedÂłuzyc. pozdrawiam, nie zrobie zdjec bo juz nie mam wydechu na srodku tylko z tyÂłu z lewej strony bo tylko tak pasuje do zderzaka z ccfu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 12