Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[601] lozyska kol
Autor Wiadomo¶æ
bipi78
Go¶æ
Wys³any: 2004-03-03, 09:14   

a czy na tylnych ko³ach próbowa³ ktos dobraæ ³o¿yska sto¿kowe??? je¿eli tak to prosze symbol ³o¿yska
 
 
Tomek S
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-26, 20:19   

Czy do zdjêcia ³o¿ysk potrzebny jest jaki¶ ¶ci±gacz?
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-26, 23:17   

dokladnie czeka mnie to samo po jutrze wiec dolacam sie do tego... czy potrzebny jest sciagaz i czy duzo robot z tym??
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-27, 00:14   

Czy do zdjêcia ³o¿ysk potrzebny jest jaki¶ ¶ci±gacz?
£o¿yska s± zabezpieczone segerkiem który trzeba wyj±æ i mo¿na je spróbowac wyci±gaæ np. przy u¿yciu impulsatora kinematycznego (chyba tak to siê nazywa ;P) czyli m³otka ;)
tylko jak zawsze delikatnie przy wsadzaniu zw³aszcza!!
 
 
Borsuk
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-27, 00:30   

to i Ja cos powiem o Lozyskach !

W motirexie kupilem Lozyska 6206 za 12 zl sztuka , potem dzwonilem do hurtowni lozysk w Zabrzu przy ulicy Pawliczka . Lozyska samochodowe - POlskie - podobno bardzo dobre po 11 zl sztuka , lozyska szweckie (podobno nie do zajechania 28 zl sztuka ) a za 40 zl mam jakies super rewelacyjen lozyska, nie do zajechania nawet przez "rajdowcow" ;)) , tak mi powiedziano w hurtowni. Dodam tylko ze te lozyska co kupilem w motirexie pochodza z Bialorusi ;) i jakos nie plynnie chodza , a jeszcze nie byly zakladane :)))

Co do przednich lozysk to w motirexie kupilem bardzo dobre Japonskie lozyska ! za 46 zl sztuka , ale gdzie nie podaje symbolu ktory mam na tych lozyskach to takich lozysk nie maja ! wiec co jest ?? jaki numer maja przednie lozyska w trabim 601 i 1.1 ??
 
 
Newwer
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-27, 23:18   

lozysko takie czy inne nie ma wiekszego znaczenia w przypadku jak ktos robi max 3000 km rocznie...(w porywach)
 
 
Krzysztof K.FRITZ KWIDZYN
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-28, 19:44   

do traba 601 po 86r ³o¿yska przod(nowy typ przegobów) to: dwurzêdowe 133-639-BDTNG-2RS cena oko³o 45 z³.szt. a ty³ to standart 6206 w cenie oko³o 10 z³ pozdrawiam
 
 
Stanis³aw Kudyba
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-18, 22:30   

W Kra¶niku ³o¿yska Polskie cena 9 z³ szt a lepsze 35 z³ szt czy ró¿nica w cenie idzie w parze z jako¶ci±? Jak z³apie jak±¶ fuche to kupiê te dro¿sze i napiszê o ró¿nicy Pozdrawiam
 
 
bypass
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-19, 16:17   

thx tego mi trza bylo
pozdro!!
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-27, 19:45   

a jak konkretnie zmienic lozysko przednie w 601 (stary typ 6206) tzn. sciagnalem za pomoca sciagacza piaste odkrecilem simmering z lozyska (zewn.) i widze je ale nie wiem jak sie go pozbyc bez urzadzen? Mlotkiem... latwo powiedziec. Tak samo mam problem z wybiciem drazkow kierowniczych przy zwrotnicach. THX
 
 
Stanis³aw Kudyba
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-28, 21:08   

Koñcówki dr±¿ków ja przynajmniej wybijam tak; obijam dosyæ mocno w±s zwrotnicy dooko³a koñcówki lew± rêk± trzymam ciê¿szy m³otek przy w±sie a praw± opukuje solidnie Je¶li to nie pomaga to w ka¿dym sklepie mottoryzacyjnym kupisz ¶ci±gacz do dr±zków A je¶li urwiesz ¶ci±gacz to podstaw lewarek hydrauliczny pod gwint który wystaje z w±sa podlewaruj a¿ bêdzie dobrze naprê¿one i uderz z czuciem w w±s powinno pu¶ciæ Pozdrawiam Co do ³o¿ysk Zdio³e¶ piastê demontujesz przegub pó³o¶ki ten w gumie przy kole Stary typ to ko³ek 8 mm z zabezpieczeniem segera Ciê¿ko go tego segera zdi±æ bo to wszystko jest w metalowym kielichu ale mo¿na Zdemontowa³e¶ przegub odsuwasz pó³o¶kê iwalisz m³otkiem przez kawa³ek miedzi albo mosi±dzu w czo³o czopa na którym siedzi piasta Jagby co¶ pisz na forum
 
 
MaxXx
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-01, 07:13   

Dzieki za profesjonalna wypowiedz :) Juz zabieram sie do roboty. A jak wyglada sprawa z nowszym typem w ktorym nie potrzeba sciagacza (pytam o to wszystko bo chce przelozyc sanki z nowsza skrzynia do ukladu kierowniczego w innym trabie albo wyremontowac ta stara)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2,13 sekund. Zapytañ do SQL: 12