Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[601]Problem z maska..
Autor Wiadomość
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-02, 17:51   

hmm no wiec jak nachyle sie do szyby nad kierownice to widze normalnie silnik jak klapa jest zamknieta heh.. szpara jest ok 10-12 centymetrowa na srodku.. moze to stary model maski czy cus.. ale wydaje mi sie ze tak nie powinno byc i przez to musze zaslaniac akumulator siatka bo leci na niego woda jak pada...
 
 
eddie
Gość
Wysłany: 2004-07-02, 20:17   

posiadam ten sam model z tego tez roku ale maska w nim normalna, tzn dolega cala jak trzeba. mam tez inna maske jeszcze i ona faktycznie jest jakas garbata i podniesiona przy podszybiu. propnuje poszukac innej maski.
pozdrawiam
eddie
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-07-02, 20:39   

ja mam a w sumie mialem taka sama bo teraz jest przerobiona...(wszyscy sie dziwia co to za nity na masce?? jakies wzmocnienie??)a to kawalek aluminium przynitowany od spodu zaslania ta szparke ;) wszystko rowno zrobione i pomalowane wyglada...cudownie :)))
PoZdRaWiAm
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-02, 23:02   

hehe ok sproboje tego wizualnego "tuningu" ;)
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-07-02, 23:17   

tez mi maska odstaje bo kiedys ja wyrwalo w czasie jazdy i stracil duroplast kontakt ze szkieletem . czeka mnie teraz wpuszczenie nitow w maske i szpachel jedyna rada by bylo nie widoczne...
 
 
CaMeL
Gość
Wysłany: 2004-07-04, 13:26   

Ja ostatnio po malym wypadku mialem ten sam problem, maska odstawala mi z jednej strony. Mozesz ja odkrecic w calosci i sprobowac jeszcze troche podoginac na zawiasach, a jak to nie pomoze to sposob wyzej wymieniony na sruby lub nity poskrecac maske z tym pasem. U mnie wystarczyla jedna sruba na srodku i jest juz pieknie ladnie wszystko :-)

PozDDRawiam i niech Mixol bedzie z Wami!
 
 
trabiq14
Gość
Wysłany: 2004-07-04, 16:04   

Witam.
Ja bym proponowal pokombinowac z zawiasami, tzn. bardziej je wkrecic/wykrecic ze stelaza maski.
Pzdr
 
 
elixir
Gość
Wysłany: 2004-07-04, 18:30   

a mi wystarczylo ze wszedlem na traba i troche "poskakalem" po masce tam, gdzie jest ta listwa poprzeczna. serio! oczywiscie nie skakalem jak po betonie tylko tak z wyczuciem. poryswalem lakier bo walzlem z butami, ale wbijam w to bo nielugo szpachelka, papier scierny i przygootowuje grunt pod lakier.
a teraz maska 3ma sie sto razy lepiwj niz przed zabawa.
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-05, 12:59   

u mnie jest z dziebka inny problem mo moja maska nie jest powypadkowa.. to poprostu jakis model powiedzmy niekompatybilny z moim trajtkiem heh.. tak wiec kto ma maske ktora przylega do sprzedania =)
 
 
CaMeL
Gość
Wysłany: 2004-07-05, 19:10   

Ja mam maske, tylko lekko peknieta jest, ale spokojnie mozna zywica ja pokleic. Jestem z Zielonej Gory, wiec nie wiem czy bedzie Ci to pasowalo ;]

PozDDRawiam!
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-05, 20:41   

kurcze zielona gora to troszke jednak daleko =P no ale moj trabant teraz jest "na warsztacie" i bedzie kobinowane cos z ta moja garbata maska =) a poza tym daje zaokraglony nowy zderzak na przod i wymieniam caly uklad wydechowy oczywiscie tez na nĂłwke =) ale mam problem z przodu bo stary zderzak wisi na drucie juz bo lewe zaczepnienie przezarte rdza szkoda ze to nie tylko zaczep zderzaka ale tez samo zaczepienie od trabiego jest strasznie pordzewiale ale walcze =)
 
 
WojtuÂś D
Gość
Wysłany: 2004-07-05, 22:56   

z ta maska to jak chce ci sie bawic to podegnij te druty co sa podspodem, powinno byc ok, i sprawdz czy masz jeszcze srubki trzymajace stelarz do duroplastu
 
 
Filuu
Gość
Wysłany: 2004-07-05, 23:18   

hmm najzabawniejsze jest to ze to sa normalne sztywne mocowania a brzeg maski gorny (ten ktory ma szpare) wyglada jakby wlasnie tak powinien byc - zadnych uszczelek czy cos - sam duroplast.. wiec wydaje mi ise ze to poprostu jakis stary model.. bede probowal to jakos przerobic
 
 
CaMeL
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 00:39   

Gdyby to nie byl Trabant to poradzilbym Ci szlachetne narzedzie jakim jest mlotek hehe... chociaz musze sie przyznac, ze ostatnio sam w ten sposob poprawialem po mechaniku, bo krzywo mi zderzak zamocowal ;P Jednak przy Duroplascie mogloby przyniesc raczej mierne efekty ;-) Powodzenia zycze... niech Mixol bedzie z Toba ;]
 
 
JaJer
Gość
Wysłany: 2004-07-06, 07:17   

Filuu - mogĂŞ Ci poleciĂŚ dokÂładne ogladanie innych trabĂłw. Jak zobaczysz, sam dojdziesz do wniosku co jest nie tak.
Od strony szyby maska nie ma uszczelek, tylko zawiasy. Dogiêcie (ustawienie) zawiasów ma wp³yw na wielkoœÌ odstêpu maski od nadwozia.
Powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12