Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pierwszy tlumik w trabim 1.1
Autor Wiadomość
lichu
Gość
Wysłany: 2002-07-18, 00:53   

Witam
Nie wiem jaki tÂłumik zastosowac w trabim, aby byÂł ciekawszy niz oryginalny. Mo niestetu zostaÂł troszku uszkodzony i musze zmienic. Zamiast ostatniego tÂłumika wsadziÂłem do mojego tÂłumik remusa - nie basowy- aczkolwiek daje troszke szlachetniejszy dzwiĂŞk. ChciaÂłbym wiedziec czy ktos kiedys zmieniaÂł ten tÂłumik na inny, jesli tak to na jaki i jakie sa efekty tej zmiany
 
 
mad
Gość
Wysłany: 2002-07-18, 09:48   

co do pierwszego tlumika to nie mam go wcale :), a ostatni zalozylem od samary i zakonczylem go koncowka kwasowa 100 mm. Nie jest za glosno, a dzwiek jest bardzo przyjemny:), jezeli chodzi o wzrost mocy, to moze troszeczke lepiej sie wkreca na obroty. Jak ty masz z tylu remusa, to wywal pierwszy tlumik i zobaczysz jak bedzie za glosno, to mozesz wsadzic jakis przelotowy, popytaj u jakiegos tlumikarza a na pewno cos dla ciebie znajdzie.
 
 
kuba
Gość
Wysłany: 2002-07-23, 22:49   

JedŸ do dobrego t³umikowca- np w warszawie Roman pachulski na Szarych Szeregów- Dobior¹ Ci na poczekaniu i w³o¿¹ w 20 minut- mi dali jakiegoœ Asmeta od forda czy hondy (albo syrenki-cholera wie co...)
Pozdrawiam
 
 
psik
Gość
Wysłany: 2002-07-30, 00:00   

witam
ja mam wsadzona sportowa puszke jako 2 tlumik a tlumik nr 1 pozostal oryginalny lomot jest przyjemny - basik :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13