Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Silesia Fest 3 Siamoszyce 23-26 czerwca
Autor Wiadomo¶æ
Lokata
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 20:14   

W imieniu organizatorów i swoim, zapraszam wszystkich na 3 edycjê zlotu Silesia Fest.

W tym roku zmieniamy miejscówkê i bazujemy w Siamoszycach ko³o Zawiercia, ale nie zmieniamy formy i równie¿ bêdzie to o¶rodek harcerski. O¶rodek nazywa siê Amonit oferuje dogodne warunki sanitarne i noclegowe. Baza znajduje siê w lesie nieopodal jeziora, w którym mo¿na siê k±paæ i wypo¿yczyæ sprzêt wodny. Bêdzie mo¿liwo¶æ nocowania w domkach, przyczepach i namiotach.
Zaznaczam, ¿e pierwszeñstwo w rezerwacji ³ó¿ek maj± zarejestrowani cz³onkowie CT z op³acon± na br. sk³adk±.

Z racji tego, ¿e zlot bêdzie trwa³ 4 dni, przygotowali¶my wiêcej atrakcji i niespodzianek. Tradycyjnie ka¿dy zarejestrowany zlotowicz zostanie obdarowany niezbêdnymi akcesoriami, smycz, koszulka oraz niespodzianka. W ramach dewizy poznaj swój kraj zabierzemy Was do Huty Szk³a a tak¿e na wycieczkê widokow± po okolicznych zamkach. Na o¶rodku bêdzie do dyspozycji miêdzy innymi park linowy i strzelnica. Reszta przyjemno¶ci na razie pozostanie tajemnic±.

Je¶li chodzi o op³aty zlotowe, najwy¿sza cena na ca³e 4 dni z noclegiem w domku wyniesie najwy¿ej 110 z³ za osobê. W namiotach i przyczepach bêdzie taniej. Ceny te nie s± ostateczne, nadal pracujemy nad ich obni¿eniem. Przy rejestracji bêdzie mo¿liwo¶æ wykupienia tanich posi³ków (¶niadanie i obiadokolacja).

Serdecznie zapraszamy.
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 20:40   

Mi³o mi to czytaæ :D Odrobinê bli¿ej KrK, jak fundusz pozwoli i bêdzie odpowiednia osoba towarzysz±ca to uderzê na wawel po zakoñczonym zlocie ;)
 
 
fabisia
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 21:53   

ekstra! :) co za mi³a wiadomo¶æ w poniedzia³ek :)
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-13, 11:12   

Widzê, ¿e ze wszystkich trysn±³ entuzjazm i euforia ;p
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-13, 14:40   

ja czekam na jakie¶ sztywne tj. koñcowe dane typu cena..
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-13, 19:17   

Kumpelek, a powiedzmy ¿e przyk³adowe 20 z³ mo¿e zawa¿yæ na zadowoleniu z imprezy? Tudzie¿ decyzji o przyje¼dzie? 20z³ to 4 litry paliwa chcia³em przypomnieæ :) Lub butelka gorza³ki. Zale¿y jak kto przelicza.
Ekipa organizuj±ca co rok staje na g³owie ¿eby by³o jak najtaniej. Narobi± siê przy tym i wynegocjuj± zawsze nieprawdopodobnie niskie koszty. Cena na Silesi jest zawsze ¶miesznie niska. Za niska uwa¿am, bo op³acona potem organizatorów którzy orz± i negocjuj± ceny do bólu. Mówi³em im rok temu ¿e za tanio a oni znowu z tak± nisk± cen± w tym roku...
Wiêc Kumpelek przyjmij t± górn± granicê 110z³ na klatê i nie przebieraj nó¿kami o "3,40" zni¿ki.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-13, 20:29   

Kuzyn, przestañ przynudzaæ..;) dobrze wiem ile ich to pracy kosztuje i naprawdê chwa³a im za to i OGROMNY SZACUNEK za to co robi±!
ale po prostu sobie grzecznie poczekam, na jakie¶ ceny konkretniejsze, za nocleg ale w aucie i takie tam, potem siê przeanalizuje i pomy¶li jak± opcjê wybraæ:) czy spanie w aucie czy w domku itp. To akurat mia³em na my¶li. a nie glêdzenie, ¿e za drogo, ¿e to ¿e tamto i ¿e striptizu znowu nie ma:( :P :)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-13, 21:09   

Koszt zlotu za ka¿dym razem by³ przecie¿ sta³y! Niezale¿nie od formy noclegu.
 
 
Andrzej Z
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 11:52   

tym razem siê zmieni,ale z korzy¶ci± dla tych którzy wybior± namiot ,auto itp. ,a w domku bedzie max 110z³ za 3 noclegi.
Standard bez porównania do Borowian(nowe domki drewniane!).
Wiêc kto ma ochotê na domek to jest jeszcze czas ¿eby zapisaæ siê do CARTOON TRABANT
bo jak pisa³a Lokata -
"pierwszeñstwo w rezerwacji ³ó¿ek maj± zarejestrowani cz³onkowie CT z op³acon± na br. sk³adk±"
 
 
Lokata
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 18:56   

Staramy siê, aby ostateczne ceny by³y znane na pocz±tku maja.

Dziêki Kuzyn za uznanie:), i pamiêtamy ¿e uda³o siê to wszystko z Twoj± i Agi pomoc±. Do zobaczenia na Pyrkomanii.
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 21:04   

mam w dupie sesjê, ale nie Silesiê. Przybêdziemy!
 
 
DzorDz601
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-18, 15:31   

W³a¶nie trochê mi dali¶cie w kaszane bo zlot w ¶rodku sesji:( A co tam na dwa dni na pewno siê pojawiê:)
 
 
Rambo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-26, 20:42   

Ave.
Tak jak Andrzej napisa³ 110 z³ to bêdzie max koszt dla zlotowiczów (spanie, zlotowe itp.) którzy wybior± opcjê DeLux ;) (5 gwiazdkowy domek) byæ mo¿e uda siê cosik jeszcze urwaæ (pracujemy nad tym). Dla tych poza domkami (budki na kó³kach, namioty) bêdzie oczywi¶cie taniej.
Jakby nie by³o nie bêdziecie siê nudziæ ;)
Bêdzie siê dzia³o!!! Zapraszamy!!!
 
 
Piotr Cios
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-26, 21:49   

Witam serdecznie dzi¶ za³o¿y³em konto na forum. Mam pytanie dotycz±ce zlotu, mianowicie czy osoby nie zarejestrowane w CT mog± uczestniczyc w tym zlocie i byæ czynnymi uczestnikami. Nie bêde korzysta³ z zakwaterowania poniewa¿ blisko mieszkam. Serdecznie pozdrawiam wszystkich u¿ytkowników forum i dziêkuje za informacjê.
 
 
Bross'u
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 09:40   

Mo¿esz.
ale Wypada³o by siê zarejestrowaæ na zlocie jako uczestnik.

Mnie i Shadow niestety nie bêdzie. Mamy inne plany. mimo ,i¿ bardzo by¶my chcieli przyjechaæ.
Cost'a - nie dosta³ urlopu ,ale negocjuje.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12