Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
01-05.06.2011 - 17.Internationales Trabi-Treffen Hansestadt
Autor WiadomoŠ
Chany
GoŠ
Wys│any: 2011-03-14, 21:21   

Takie kary to ja lubie;)

emi
GoŠ
Wys│any: 2011-03-14, 22:16   

CHoczewo jest spoko! zacny zlot.
ostatnio by┬│ czadowy rajd i ma┬│a pow├│d┬╝ :)

J.J.
GoŠ
Wys│any: 2011-03-27, 20:04   

J.J.
GoŠ
Wys│any: 2011-03-28, 18:24   

Kuchar.. tam nie trza by┬│o robi├Ž przedp┬│aty jak my z zagranicy ?

Piotr Kucharski (kuchar)
GoŠ
Wys│any: 2011-04-25, 09:59   

Wys┬│a┬│em mail do organizator├│w z zapytaniem o mo┬┐liwo┬Â├Ž rezerwacji placu dla polskich uczestnik├│w zlotu. Brak czasu sprawi┬│, ┬┐e przegapi┬│em info o up┬│ywaj┬▒cym 01.05.2011 terminie rezerwacji, ale licz├¬, ┬┐e w ramach przyja┬╝ni uda si├¬ plac za┬│atwi├Ž. Zosta┬│ nam nadchodz┬▒cy tydzie├▒, wi├¬c konieczne s┬▒ szybkie i wi┬▒┬┐┬▒ce deklaracje ze strony ewentualnych uczestnik├│w. Je┬┐eli organizator sobie tego za┬┐yczy, mo┬┐e zaistnie├Ž konieczno┬Â├Ž b┬│yskawicznego transferu zap┬│aty za zlot.
Op┬│aty:
6.01 EUR za osobê/dzieñ,
5 EUR dziennie za samoch├│d inny ni┬┐ wyprodukowany w bloku wschodnim.
Dzieci do lat 14-tu bezp┬│atnie.
Wszystkie op┬│aty liczone s┬▒ do niedzieli 01.06.2011 w┬│┬▒cznie, wi├¬c nieistotne jest, ┬┐e kto┬ chce wyjecha├Ž do domu np. w sobot├¬.
Prosz├¬ o szybk┬▒ informacj├¬ m├│wi┬▒c┬▒ ile os├│b, ile aut, bo jest to wiadomo┬Â├Ž istotna dla ustalenia wielko┬Âci cz├¬┬Âci sektora przeznaczonego dla nas. Ci, kt├│rzy byli ju┬┐ na wcze┬Âniejszych ITT Anklam wiedz┬▒, ┬┐e ilo┬Â├Ž miejsca jest ograniczona, sektory wykorzystane do maksimum, z zachowaniem jednak zasady, ┬┐e wyjazd z sektora musi mie├Ž zagwarantowany ka┬┐dy tam zaparkowany samoch├│d przez ca┬│y czas trwania zlotu. To, ┬┐e na ┬Ârodku sektora b├¬dzie wolne miejsce na przejazd nie znaczy, ┬┐e b├¬dzie mo┬┐na wstawi├Ž tam auto czy namiot. Uwaga ta kierowana jest g┬│├│wnie do ewentualnych uczestnik├│w, kt├│rzy wcze┬Âniej nie zg┬│osz┬▒ rezerwacji. Mo┬┐e zaistnie├Ž sytuacja, ┬┐e po przyje┬╝dzie b├¬d┬▒ musieli szuka├Ž sobie miejsca na w┬│asn┬▒ r├¬k├¬.
Prosz├¬ o deklaracje na forum w tym temacie, lub bezpo┬Ârednio na m├│j mail: piotr601@onet.pl
Pozdrawiam
Kuchar

kuzyn353
GoŠ
Wys│any: 2011-04-25, 20:51   

Ale w ko├▒cu kto jedzie? Bo od tego zale┬┐y czy i ja pojad├¬. Bo jak "nas" b├¬dzie pin├Ž na krzy┬┐ to jest inny zlot mocno na po┬│udnie :)

J.J.
GoŠ
Wys│any: 2011-04-25, 21:31   

pu┬Âci┬│em ju┬┐ u nas info i jak co┬ b├¬dzie to bede pisa┬│ :)

Og├│lnie od nas to wiem, ┬┐e Ada┬Â, Kemi, Micha┬Â, Pawe┬│, Kamik i kto┬ tam chcia┬│ jecha├Ž. No i mo┬┐e ja jak zrobie jakie┬ auto :)

arekW
GoŠ
Wys│any: 2011-04-26, 18:06   

witam
by┬│em napalony na ten zlot jak i na inne ale niestety wi├¬kszosc jak nie wszystkie musze opu┬Âci├Ž
ojciec mi zmar┬│ zostawiaj┬▒c pare "niespodzianek " w postaci prowident├│w , skok├│w itp.
dlatego tez odpadam ze wzglêdów finansowych
:(((
pozdrawiam

Piotr Kucharski (kuchar)
GoŠ
Wys│any: 2011-04-27, 11:11   

Otrzyma┬│em w┬│a┬Ânie od organizatora potwierdzenie rezerwacji placu dla uczestnik├│w z Polski. Istotne jest jeszcze kiedy kto przyb├¬dzie na zlot. Prosz├¬ ch├¬tnych o konkretn┬▒ informacj├¬ na ten temat
Pozdrawiam
Kuchar

Galant - YuLaS
GoŠ
Wys│any: 2011-04-27, 14:24   

bedzie problem tak duzo wolnego zrobic ,

Piotr Kucharski (kuchar)
GoŠ
Wys│any: 2011-04-27, 15:33   

Julek, organizator nie wymaga stawiennictwa na zlocie ju┬┐ we ┬Ârod├¬. Z tego co mi J.J. napisa┬│, to 3miasto pojawi si├¬ w pi┬▒tek. My planujemy jecha├Ž we ┬Ârod├¬ na noc, aby we czwartek rano by├Ž na miejscu. Najwa┬┐niejsze, by pogoda by┬│a lepsza ni┬┐ w zesz┬│ym roku :)

Zbyszek 601
GoŠ
Wys│any: 2011-04-27, 15:43   

U mnie wiele zale┬┐y od pogody i ilo┬Âci pracy. Zdeklarowa├Ž si├¬ na 100% z miesi├¬cznym wyprzedzeniem nie dam rady, niestety :(
Ale je┬┐eli bym jecha┬│, to podobnie jak Kuchar - w ┬Ârod├¬.

Galant - YuLaS
GoŠ
Wys│any: 2011-05-08, 12:00   

Z wlkp moge potwierdzic 2 auta moze qek plus Pawe┬│ zastepczym - bedziemy w piatek wieczorem

STOJAN
GoŠ
Wys│any: 2011-05-08, 17:22   

Ja i Hania tez sie szykujemy z qekiem :D

---------

Zapraszamy na nowe forum
forum.cartoontrabant.pl

G_mode

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach