Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
WO¦P 2011 na ¦l±sku
Autor Wiadomo¶æ
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-03, 21:52   

Dobra ludziska a o której i gdzie jaka¶ zbiórka czy có¶ bo mo¿e i ja te¿ zd±¿ê a musimy sie okre¶liæ coby Jakim móg³ sie zadeklarowaæ jako¶ sztabowi WO¦P bo to ju¿ w ten weekend jest.
 
 
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-04, 13:05   

a wyprowadzisz traba czy przyjdziesz na nogach ?:P
 
 
Jakim
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-04, 15:22   

No i ca³a afera na nic ... Sztab w Chorzowie niestety nie zechcia³ z nami wspó³pracowaæ. Wiêc sprawa siê ryp³a ... Szkoda. Mo¿e kto¶ gdzie¶ indziej znajdzie wjazd na imprezê?
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-04, 15:52   

No Stojan naturalnie ¿e wyprowadziæ na spacer trzeba no ale widzê ¿e nie ma gdzie... Nie rozumiem ich chcemy wpa¶æ za nic. Daæ im powody do zainteresowania to nie chc±...
 
 
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-04, 16:55   

No to ja chyba wyprowadze dopiero jak ¶niegi popuszcz±, nie bêdê sie nadwyrê¿a³ zeby przejechaæ sie trabem. Szkoda bo mog³o byæ fajnie jak kiedy¶ :/ Ale spotkaæ sie mo¿na w jakiej¶ knajpce, co wy na to ?? Podajcie godzine i miejsce a my sie zjawimy :D
 
 
michel513
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-06, 13:07   

ja te¿ wpadne tylko gdzie¶ sie trzeba spotkaæ
 
 
warcab
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-06, 15:51   

ja odpadam, mam pierwsze egzaminy w weekend w sesji ju¿ ;(
 
 
Haneczka
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-06, 23:27   

HELLO!
Jak tam sprawa spotkania? bo ja jestem na TAK :)
 
 
¦WIERZAK
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-07, 10:06   

Niedziela juz za pare dni... Spotykamy sie? Wystarczy zeby ktos podal miejsce i godzine a kilka osob napewno przyjedzie, spotkac sie, pogadac...:) Czy nie bedzie niczego?:/
 
 
Shadow
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-07, 22:26   

O 15:30 w Chorzowie pod ZOO bedzie D¿em
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-08, 10:21   

Jakby Riedel zmartwychwsta³ to bym z chêci± poszed³ na koncert D¿emu.. a teraz? eee
 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-08, 19:44   

wiecie co? to jest paranoja ludzie chc± siê spotkaæ utrzymywaæ kontakty a tu ¿adnego odzewu... kiedy¶ by³y spotkania co miesiêczne a teraz nawet raz na pó³ roku nieda siê dogadaæ? ja jestem z siemianowic i szczerze mówi±c to jest zadupie wiêc ja miejscem spotkania nie mogê rzuciæ... czego ¿a³ujê...
 
 
Jakim
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-08, 20:04   

Kiedy proponowa³em spotkaæ siê na WO¦Pa, to jako¶ ma³e zainteresowanie by³o, przez co i organizatorzy imprezy nie chcieli wspó³pracowaæ z sze¶cioma Trabantami.
Teraz nagle wszyscy pisz± "zróbcie co¶". Ci±gle czekacie na innych, mo¿e wykombinujcie co¶ sami i zapro¶cie Tranaciarzy do swoich miejscowo¶ci.
Chcecie zmieniaæ ¶wiat, zacznijcie od siebie :-)
Ps. W Siemianowicach swego czasu by³y dwa spoty, nawet TV by³a. Andree da³ radê.
Pozdro.
 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-08, 20:22   

tak ale ta knajpka w której Andree zrobi³ spot i chyba jedyna która siê nadawa³a ju¿ nie istnieje...
 
 
Asia & Andrzej
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-08, 20:55   

istnieje...i jest po drugiej stronie rynku....a TV byla na dwoch "moich" spotach(dugi w Tychach)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12