Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Fa³szywe og³oszenia na gie³dzie
Autor Wiadomo¶æ
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-29, 13:46   

Je¶li dalej bêd± siê pokazywaæ fa³szywe og³oszenia na gie³dzie z moimi danymi sprawê zg³aszam Policjê i to w trybie natychmiastowym. Sprawa dotyczy og³oszeñ pt"wydam/oddam"-dzia³ inne z dnia 27.10 oraz "trabant601s"dzia³ sprzedam auto z dnia 27 pa¼dziernika.
Dziêkujê za chwile uwagi
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 14:06   

Haha :) Prawdê mówi±c sam kiedy¶ chcia³em zrobiæ Ci takiego psikusa :D Bo tak siê na¶miewasz z niedokoñczonych projektów na sprzeda¿.
A ile za Trabanta z ocynkowanym przodem? http://emoty.blox.pl/resource/lol.gif
">
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 14:19   

a kto umieszcza ogloszenia ze johnek to zlodziej?
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 15:13   

Ró¿nica jest taka ¿e ja nie podaje nieprawdziwych informacji. W pe³ni odpowiadam za swoje s³owa. Do¶c mam k³ótni, co do jonka nie ma lito¶ci sory,
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 16:54   

Ch³opaki to dajcie sobie po razie... Albo po dwa razy. I bêdzie spokój co ?
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 20:03   

Dobrzyn, a po co siê biæ? ¿eby jeszcze bardziej mieæ przej....ane ? my¶lê, ¿e 99% osób które by dosta³y s³usznie po twarzy posz³a by na Policje, a tak to bez brudzenia r±k mo¿na :D
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 20:12   

Przepychanki, bru¿d¿enie... I po co? Co ludzie pomy¶l±:P A tak, po cichu, po domowemu
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-30, 20:57   

Za krótko boli wiêc nie op³aca siê bartek. Zrobi³em jak pisze kumpelek i dlatego z satysfakcj± u¿ywam sobie epitetów i to do woli. Co mia³em udowodniæ, udowodni³em.
Nie bêdê tolerowa³ z³odziejów na forum my¶lê ¿e co jaki¶ czas bêde przypomina³ swoje zdanie. Pogadajmy o trabantach ju¿ mnie mêczy ten temat
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-01, 15:38   

To mo¿e we¼cie wyt³umaczcie w jednym miejscu co naprawdê Johnek zrobi³ komu nie da³ komu ukrad³ itp. Bo z tego co widzê od d³u¿szego czasu trwa nagonka a szczegó³ów okoliczno¶ci chyba tak naprawdê nikt nie zna. Tym bardziej ¿e o ile dobrze pamietam to Johnek w Gnie¼nie ze 3 lata temu we wrze¶niu da³ nam pó³osie jak byli¶my w potrzebie i nie kasowa³ za to absolutnie nic. Machoony powinien to potwierdziæ bo on bêdzie lepiej pamiêta³. Nie mniej interesuje mnie prawda odno¶nie tych zarzutów i je¿eli kto¶ nie ma nic do ukrycia to opiszcie jak to by³o albo podrzucie linki do prowadzonych dyskusji tak ¿eby ka¿dy móg³ oceniæ czy naprawdê zas³uguje na miano s³owa z³odziej itp. itd.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-01, 18:04   

Voo Doo - ju¿ raz opisywali¶my to na forum po czym kto¶ to usun±³.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-01, 20:19   

skoro by³a sprawa i kara to natrêtne dalsze szkalowanie imienia w tak bliskim ¶rodowisku sprawcy, mo¿e siê odbiæ kolejn± spraw± skierowan± w drug± stronê. Nie znam siê na prawie ale z pewno¶ci± dobry adwokat by³by w stanie udowodniæ ¿e szkalowanie osoby jest niewspó³mierne do czynu jakiego siê dopu¶ci³.
Hamujcie zapêdy. A ca³y temat ³±cznie z dowcipem na gie³dzie powinien znikn±æ.
Niesmaczne k³ótnie.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-01, 22:56   

VooDoo masz racje... tak by³o na zlocie. Potrzebowali¶cie i ja staram siê jak mam mo¿liwo¶æ pomagaæ!! Du¿o ludzi o tym wie... Ja wam da³em przeguby Julek jak pamietam zak³ada³ wam skrzynie i te przeguby.
Sprawa Magika i moja ju¿ dawno zosta³a zakoñczona przez "Policjê" i dziwi mnie, ¿e dalej to robi. Kumpelek sam zaproponowa³ rozwi±zanie, któremu sam zaprzecza ale od akcji z Magikiem zapisuje sobie tre¶ci rozmów-kumpelek wie.
Kuzyn i tu masz racjê przed usuniêciem wielu obra¼liwych zdañ pewnych osób w moj± stronê zd±¿y³em zrobiæ "PRINT SCREEN" na ich nieszczê¶cie ale postanowi³em trochê przeczekaæ. Bo skoro mam ju¿ za³atwiaæ to tak jak oni próbowali to wolê mieæ konkrety.
Do Magika-skoro kto¶ zrobi³ og³oszenie na Ciebie to mo¿e nie tylko ze mn± ¼le ¿yjesz. Wiesz jak widaæ za g³upi by³em i nie wpad³em sam na to a szkoda bo jak widaæ ty potrafisz robiæ wpisy na gie³dzie-ja siê nie zni¿am do tego poziomu. Tyle powiem na temat tej sprawy. Je¶li niestety bêdzie dalej siê rozwijaæ przedstawiê sytuacjê jak rozwija siê z mojej strony!! pozDDRawiam tych, którzy wiedz± o czym mówiê.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-02, 07:55   

Komenda policji ul.Janowskiego Warszawa. Jak kto¶ ma mo¿liwo¶æ niech sobie czyta akta

------

Dajcie ju¿ spokój bo siê wymiotowaæ chce.
Kolejny temat do skasowania w trybie nag³ym (po w±tku "czêstochowskim").

G_mode
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12