Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Pyrkomania 2011 weekend majowy
Autor WiadomoŠ
Qbs
GoŠ
Wys│any: 2011-02-16, 15:40   

Oj bêdzie siê dzia³o :)
Planuje by├Ž od 29 kwietnia do 3 maja!

Domator
GoŠ
Wys│any: 2011-02-17, 17:18   

To do zobaczenia za 2,5 miesi┬▒ca ;]

Natalia
GoŠ
Wys│any: 2011-02-17, 20:50   

jezeli jedzie sie jako gosc tylko popatrzec (poki co ;p ) to jak wyglada sprawa z domkami? mozna tez wczesniej zarezerwowac czy pierwszenstwo maja bioracy udzial ?

Andrzej Kucharski
GoŠ
Wys│any: 2011-02-17, 21:37   

Czy wystarczy miejsca dla nie zrzeszonych, te┬┐ chcia┬│em z synem zawita├Ž po raz pierwszy? Pozdrawiam

Domator
GoŠ
Wys│any: 2011-02-18, 02:00   

Do┬│┬▒czam si├¬ do pytania Natalii i Andrzeja, na stronce pyrkomanii ani ┬Âladu "rezerwacji"? A zapytam z ciekawo┬Âci, ilu mistrz├│w korzysta z namiotu albo przyczepki campingowej w czasie zlotu?

Galant - YuLaS
GoŠ
Wys│any: 2011-02-18, 15:47   

Witam!
Rezerwacjê bêd± realizowane od marca. Jest to zlot pod patronatem klubu i pierwszeñstwo rezerwacji maj± cz³onkowie klubu z op³acon± sk³adk±. Ale spokojnie na dzieñ dzisiejszy gdyby wszyscy cz³onkowie rezerwowali miejsca to zostan± jeszcze wolne. Trwaj± negocjacje ceny za nocleg st±d brak (jeszcze informacji nt cen) a jest praktycznie 90 % ceny zlotu. Pozdrawiam

PS. Czy Dymatorek zmieni┬│ nick na Domator?

Qbs
GoŠ
Wys│any: 2011-02-18, 19:20   

Pamiêtajcie o niezale¿nej ³azience kempingowej. Klip klopy mnie nie interesuj± :)

Domator
GoŠ
Wys│any: 2011-02-18, 23:47   

YuLaS, tak zmieni┬│em nick na Domator, pisa┬│em o tym dlaczego zmieni┬│em w innym temacie, pow├│d by┬│ chyba wystarczaj┬▒cy, wystarczy┬│o spojrze├Ž na nick ;p a Czy pope┬│ni┬│em jakie┬ przest├¬pstwo? :P A tak wracaj┬▒c do tematu, dzi├¬ki za informacje.

Domator
GoŠ
Wys│any: 2011-02-22, 02:19   

W tym roku nie bêdê ryzykowa³, w stronê zlotów bêdê je¼dzi³ na lawecie, drogi powrotne bêdê ju¿ pokonywa³ trampkiem.

Galant - YuLaS
GoŠ
Wys│any: 2011-02-22, 18:40   

Witam!
:D ale kombinujesz Domatorze.
Do ci┬▒gni├¬cia trabiego (700kg) na lawecie ( masa w┬│asna lawety) potrzebujesz ci├¬┬┐szego auta (patrz dlaczego holownik powinien by├Ž ci├¬┬┐szy).
Droga powrotna - trabi ci┬▒gnie przyczep├¬ z "holownikiem" Jak chcesz to zrobi├Ž? Nawet pomijaj┬▒c fakt DMC przyczepy w trabim kt├│ra z hamulcem wynosi 400kg.

Napisz sk┬▒d jedziesz i zapytaj kto jedzie z tego kierunku - po to jest forum aby dogada├Ž si├¬ i jecha├Ž w kilka aut. Je┬Âli by┬│e┬ na badaniu techniczny i przeszed┬│e┬ pozytywnie to raczej buda si├¬ nie z┬│amie itp. Masz jeszcze czas - przejed┬╝ si├¬ w d┬│u┬┐sz┬▒ tras├¬ tak z 200km wok├│┬│ miejsca zamieszkania i sprawd┬╝ auto. Cz├¬┬Â├Ž usterek mo┬┐e si├¬ ujawni├Ž po nagrzaniu lub d┬│u┬┐szej pracy element├│w. Je┬Âli masz w┬▒tpliwo┬Âci co do stanu element├│w szukaj i ew. pisz na forum w odpowiednich dzia┬│ach. Podpowiem, ┬┐e wi├¬kszo┬Â├Ž usterek zosta┬│a opisana, a problemy rozwi┬▒zane.
Pozdrawiam i ¿yczê udanych wyjazdów i powrotów.

kuzyn353
GoŠ
Wys│any: 2011-02-22, 18:56   

Julas, Ty aby nie zbyt powa┬┐nie podszed┬│e┬ do tego? :)

Domator
GoŠ
Wys│any: 2011-02-22, 19:15   

M├│wi┬▒c laweta mia┬│em na my┬Âli tak┬▒ (kt├│ra przetransportuje mnie na zloty). Wraca ona jeszcze w ten sam dzie├▒ w kt├│rym mnie przywiezie, ja zostaje i drog├¬ powrotn┬▒ pokonuje sam po zako├▒czonym zlocie ;p Ode mnie z okolic raczej nikt nie jedzie? Wrocek mo┬┐e? Kto wie.

Kuzyn,YuLaS po prostu si├¬ przej┬▒┬│ moj┬▒ spraw┬▒ dotarcia na zlot ;p a┬┐ mi si├¬ ┬│ezka w oku kr├¬ci, i ja tu nic nie sprowadzam do ironii. Co┬ mi si├¬ wydaje, ┬┐e du┬┐o w├│dki si├¬ poleje :D

Chany
GoŠ
Wys│any: 2011-02-22, 19:21   

Kuba pewien z Wroc┬│awia w Poznaniu zazwyczaj bywa, tak┬┐e poszukaj tam niebieskiego Polo;)

kuzyn353
GoŠ
Wys│any: 2011-02-22, 22:37   

Eh, gdybym mia┬│ taki sprz├¬t - lawet├¬. My┬Âla┬│em ┬┐e ┬┐artujesz :)

Domator
GoŠ
Wys│any: 2011-02-23, 00:53   

nie tym razem :P

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum