Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pyrkomania 2011 weekend majowy
Autor Wiadomo¶æ
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-16, 15:40   

Oj bêdzie siê dzia³o :)
Planuje byæ od 29 kwietnia do 3 maja!
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 17:18   

To do zobaczenia za 2,5 miesi±ca ;]
 
 
Natalia
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 20:50   

jezeli jedzie sie jako gosc tylko popatrzec (poki co ;p ) to jak wyglada sprawa z domkami? mozna tez wczesniej zarezerwowac czy pierwszenstwo maja bioracy udzial ?
 
 
Andrzej Kucharski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 21:37   

Czy wystarczy miejsca dla nie zrzeszonych, te¿ chcia³em z synem zawitaæ po raz pierwszy? Pozdrawiam
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 02:00   

Do³±czam siê do pytania Natalii i Andrzeja, na stronce pyrkomanii ani ¶ladu "rezerwacji"? A zapytam z ciekawo¶ci, ilu mistrzów korzysta z namiotu albo przyczepki campingowej w czasie zlotu?
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 15:47   

Witam!
Rezerwacjê bêd± realizowane od marca. Jest to zlot pod patronatem klubu i pierwszeñstwo rezerwacji maj± cz³onkowie klubu z op³acon± sk³adk±. Ale spokojnie na dzieñ dzisiejszy gdyby wszyscy cz³onkowie rezerwowali miejsca to zostan± jeszcze wolne. Trwaj± negocjacje ceny za nocleg st±d brak (jeszcze informacji nt cen) a jest praktycznie 90 % ceny zlotu. Pozdrawiam

PS. Czy Dymatorek zmieni³ nick na Domator?
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 19:20   

Pamiêtajcie o niezale¿nej ³azience kempingowej. Klip klopy mnie nie interesuj± :)
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 23:47   

YuLaS, tak zmieni³em nick na Domator, pisa³em o tym dlaczego zmieni³em w innym temacie, powód by³ chyba wystarczaj±cy, wystarczy³o spojrzeæ na nick ;p a Czy pope³ni³em jakie¶ przestêpstwo? :P A tak wracaj±c do tematu, dziêki za informacje.
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-22, 02:19   

W tym roku nie bêdê ryzykowa³, w stronê zlotów bêdê je¼dzi³ na lawecie, drogi powrotne bêdê ju¿ pokonywa³ trampkiem.
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-22, 18:40   

Witam!
:D ale kombinujesz Domatorze.
Do ci±gniêcia trabiego (700kg) na lawecie ( masa w³asna lawety) potrzebujesz ciê¿szego auta (patrz dlaczego holownik powinien byæ ciê¿szy).
Droga powrotna - trabi ci±gnie przyczepê z "holownikiem" Jak chcesz to zrobiæ? Nawet pomijaj±c fakt DMC przyczepy w trabim która z hamulcem wynosi 400kg.

Napisz sk±d jedziesz i zapytaj kto jedzie z tego kierunku - po to jest forum aby dogadaæ siê i jechaæ w kilka aut. Je¶li by³e¶ na badaniu techniczny i przeszed³e¶ pozytywnie to raczej buda siê nie z³amie itp. Masz jeszcze czas - przejed¼ siê w d³u¿sz± trasê tak z 200km wokó³ miejsca zamieszkania i sprawd¼ auto. Czê¶æ usterek mo¿e siê ujawniæ po nagrzaniu lub d³u¿szej pracy elementów. Je¶li masz w±tpliwo¶ci co do stanu elementów szukaj i ew. pisz na forum w odpowiednich dzia³ach. Podpowiem, ¿e wiêkszo¶æ usterek zosta³a opisana, a problemy rozwi±zane.
Pozdrawiam i ¿yczê udanych wyjazdów i powrotów.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-22, 18:56   

Julas, Ty aby nie zbyt powa¿nie podszed³e¶ do tego? :)
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-22, 19:15   

Mówi±c laweta mia³em na my¶li tak± (która przetransportuje mnie na zloty). Wraca ona jeszcze w ten sam dzieñ w którym mnie przywiezie, ja zostaje i drogê powrotn± pokonuje sam po zakoñczonym zlocie ;p Ode mnie z okolic raczej nikt nie jedzie? Wrocek mo¿e? Kto wie.

Kuzyn,YuLaS po prostu siê przej±³ moj± spraw± dotarcia na zlot ;p a¿ mi siê ³ezka w oku krêci, i ja tu nic nie sprowadzam do ironii. Co¶ mi siê wydaje, ¿e du¿o wódki siê poleje :D
 
 
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-22, 19:21   

Kuba pewien z Wroc³awia w Poznaniu zazwyczaj bywa, tak¿e poszukaj tam niebieskiego Polo;)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-22, 22:37   

Eh, gdybym mia³ taki sprzêt - lawetê. My¶la³em ¿e ¿artujesz :)
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-23, 00:53   

nie tym razem :P
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12